999 rezultate për

futbollisti

Rekord i ri në Premier League, ky është futbollisti më i ri i aktivizuar Lojtari i Fulham, Harvey Elliot, në moshën 16 vjeç e 30 ditë është futbollisti më i ri që ka luajtur në historinë e Prem
Largohet nga Arsenali, ekipet e Seria A nisin interesimin Shkodran Mustafi protagonist i disa paraqitjeve të dobëta në këtë edicion me Topçinjtë dhe shumë i kontestuar nga tifozë
Rrëfehet ish-futbollisti i Skënderbeut: Në dhomat e zhvjeshjes na bëhej presion të humbnim ndeshjen Arnaud Guedj shfryn ndaj Shqipërisë dhe Skënderbeut. Kur kanë kaluar 3 muaj që nga largimi i tij, mesfushori 21-vjeçar u
Nderohet në Turqi futbollisti çek që humbi jetën në aksident (FOTO LAJM) Futbolli u godit ditën e djeshme nga një lajm i trishtë që erdhi nga Turqia, ku minibusi që mbante 7 futbollistë të Alan
Tragjike, vdes në aksident futbollisti i kombëtares (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e futbollit mbrëmjen e djeshme. Futbollisti çek i Alaniasporit, Josef Sural, mbet
ZYRTARE/ Van Dijk, futbollisti i vitit në Premierligë Virgil van Dijk është shpallur Futbollisti i Vitit 2019 nga Shoqata e Futbollistëve Profesionistë, duke e mposhtur sulmu
Tjetër tragjedi në familjen Sala, ndahet nga jeta babai i ish-futbollistit Pas vdekjes së Emiliano Sala, babai i tij Horacio është ndarë nga jeta paraditen e së premtes për shkak të një ataku në
Dorëzohet Neymar: Dua të bëhem më i miri në planët, por Messi është para meje Neymar po tentn të bëhet futbollisti më i mirë në botë por ka pranuar se Lionel Messi është para tij. "Nuk e kam fiks
E rëndë, futbollisti 28-vjeçar ndërron jetë në fushë Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e futbollit disa orë më parë. Futbollisti 28-vjeçar, Papi Fati ka ndërruar jetë n
Statistikat mbreslënëse të Rashicës ndaj Bayernit Milot Rashica vijon të shënojë rregullisht me fanellën e Werder Bremen. Kosovari realizoi dje kundër Bayern Munich po
Tifozët e Arsenal-it hapin peticion për burgosjen e futbollistit shqiptar (FOTO & VIDEO) Një gabim trashanik në golin e dytë të Zahas, në sfidën ndaj Cristal Palace po i kushton shtrenjtë futbollistit të Arsen
Eleminimi nga Champions nuk mund t'ia mohonte ketë çmim Ronaldos Moment special të shtunën përpara ndeshjes Juventus-Fiorentina. Ndonëse u eliminua nga Champions League, një episod i ve
Përplasje e dhunshme në fushë, futbollisti pëson fraktura serioze në sy (VIDEO) Duhej të ishte thjeshtë ndeshja e tij e radhës, por për Dominic Ball përballja me Glasgow Celtic mund të kishte rezultat
E fejuara e futbollistit të Ajax, përshëndetje ironike për Ronaldon (FOTO LAJM) Matthijs de Ligt luan me ekipin e parë të Ajax-it që nga viti 2016-të, kur ishte vetëm 17 vjeç. Më 24 majin e 2017-ës ka
E dashura e futbollistit të Milanit foto "hot" në Instagram (FOTO LAJM) Bashkëshortja e ish-futbollistiti të Milanit Lucas Ocampo, Majooh Berbeito, ka tërbuar ndjeksit e saj në Intagram, teksa
Juventus marrveshje me Barcelonën? Këta dy lojtarë janë shkaku Juventusi ka bërë kompromis me Barcelonën që të tërheqë interesimin për Matthijs de Ligt – bën të ditur AS. Zonja e V
Komplikohet blerja e Keita Balde, Interi kërkon ulje çmimi Komplikohet blerja e Keita Balde nga Inter. Klubi zikaltër, sikurse raportohet nga "Fcinternews.it", nuk duket të ketë q
Pritej festa e titullit, PSG shkatërrohet nga Lille (VIDEO) Vetëm një pikë i duhej Paris Saint-Germain të kurorëzohej kampioni i Ligue 1 franceze, por për festën duhet të presë edh
Nga Kardashian te Irina, 30 të dashurat të CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe për këtë flet karriera e tij e pasur me tro
Mediat turke: Fenerbahçe blen futbollistin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Sulmuesi Vedat Muriqi është shumë pranë akordit me gjigandët e Fenerbahçes. Lajmi konfirmohet nga mediat turke, teksa zy