999 rezultate për

futbollisti

Gjendet futbollisti hajdut që i vodhi orën 70 mijë euro shokut të skuadrës Kasper Dolberg kaloi në merkaton e verës te Nica nga holandezët, për shumën e 20,5 milionë eurove. Pikërisht sulmuesi
Bojkotoi çmimin futbollisti i vitit, FIFA e pakënaqur nga Ronaldo Cristiano Ronaldo bojkotoi cermoninë për çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në botë edhe pse portugezi ishte pjes
Futbollistit i merret jeta në mes të Amsterdamit Tragjedi në Holandë. Kelvin Maynard, ish-futbollist i Burton Albion në Angli dhe i disa ekipeve të dorës së dytë në vend
"Më rrihte me shufër hekuri": E dashura "fundos" futbollistin E dashura e futbollistit Reece Thompson ka guxuar të tregojë gjithçka ndodhi në sulmin dy ditor që e la me shenja dhe dh
Aleksandër Kokorin lirohet nga burgu, firmos direkt me gjigantët rus (VIDEO) Futbollisti rus Aleksandër Kokorin është liruar më në fund nga burgu duke e mbyllur këtu çështjen për të cilën ishte aku
Eleminohet futbollisti i Volendamit në Holandë Ish-mbrojtësi i djathtë i Volendamit në kampionatin holandez të futbollit, Kelvin Maynard, është eleminuar të mërkurën
Gruaja e ish-futbollistit që ndërroi jetë sot: I kërkuam ndihmë Ronaldos, na dha vetëm një fanellë të djersitur Gruaja e Fernando Ricksen, i cili ndërroi sot, kishte zbuluar muaj më parë se Cristiano Ronaldo ishte treguar shumë gjak
Ish futbollisti gjerman Asamoah, ndihmon voglushen kosovare për të jetuar (FOTO LAJM) Lutjet dhe falënderimet e familjes së Oltës janë të panumërta për ish futbollistin gjerman Gerald Asamoah. Fondacioni
12 orë pas ndarjes nga e dashura, futbollisti 21-vjeçar i jep fund jetës (FOTO LAJM) Një 21-vjeçar i ka dhënë fund jetës teksa u hodh në shinat e trenit. Ngjarja e tmerrshme ndodhi në Angli, kur Jacob Stan
Pas shumë kohësh Maxi Lopez takohet me fëmijët e tij (FOTO LAJM) Pasi deklaroi publikisht se Wanda Nara nuk po respektonte marrëveshjen e nënshkruar nga gjykatësi në lidhje me regjimin
I bënë të gjithë aktor, Bes Kallaku zbulon futbollistin e kombëtares që luan në "Falco" (FOTO LAJM) Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin ‘Falco’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe
Tragjedi në futboll, vdes në grumbullim futbollisti i Kombëtares (VIDEO) Tragjedi në botën e futbollit, e ngjashme me atë të ish-kapitenit të Fiorentina, Davide Astori. Jairzinho Pieter, portie
Futbollisti i Armenisë akuzon Bonuccin: Kam respekt por ajo që bëre ishte e turpshme Pak fjalë, por shumë domethënëse. “Kam shumë respekt për atë çfarë ke arritur në karrierën tënde futbollistike, por ajo
TRONDITËSE/ Futbollisti i skuadrës angleze diagnostikohet me kancer Ditën e sotme skuadra angleze, Hull City ka dhënë një lajm të trishtueshëm. Ata kanë konfirmuar se mbrojtësi i tyre A
DETAJE/ Vdekja e futbollistit shqiptar, pas aksidentit u dogj brenda makinës Një i ri me origjinë nga Kosova ka humbur jetën pas një aksidenti rrugor në Gjermani. Amir Ademi ishte futbollist nga Ko
Vdes në aksident futbollisti shqiptar në Gjermani Në një aksident automobilistik të ndodhur të martën mbrëma, ka humbur jetën i riu shqiptar, Amir Ademi. Njoftimin e k
Ish-futbollisti i Realit akuzohet për pedofili Gjermania "Bild" ka lëshuar bombën mbrëmjen e së martës: Ish-lojtari i Borussia Dortmund dhe Real Madridit Christoph Met
Futbollisti i famshëm kapet mat në hotel. Vajza misterioze: Ishte një natë e çmendur (FOTO LAJM) Kjo nuk është hera e parë që futbollisti i famshëm, Wayne Rooney kapet mat me femra të tjera, duke tradhtuar bashkëshort
Arsenali fillon spastrimet, largohen dy futbollistë Merkatoja në hyrje në Angli është mbyllur që më 8 gusht, por ajo në dalje do të jetë e hapur deri më 2 shtator, kur të m
"Futbollisti i vitit", Van Dijk favorit ndaj Messit e Ronaldos Sonte në Monaco në orën 18.00, do të zhvillohet ceremoniali i ndarjeve të çmimeve për më të mirët e vit sipas UEFA-s.