999 rezultate për

futbollisti

Milani ngelet duarbosh, Milinkovic-Savic do qëndrojë gjatë te Lazio Agjenti i futbollistit të Lazios Sergei Milinkovic-Savic, Mateja Kezman, ka hedhur poshtë thashethemet për një transferi
Cristiano Ronaldo shpallet futbollisti më i mirë i vitit 2018 (FOTO LAJM) Çdo vit "Globe Soccer Awards" shpërndan çmimet për vitin e kalur. Futbollisti më i mirë për vitin 2018 është shpallu
Futbollisti i Cardiffit hedh shishen e ujit në tokë, veprimi vogëlushit bën bujë në Internet(VIDEO) Reagimi i një djaloshi të vogël para fillimit të ndeshjes Cardiff-Totenhem që u zhvillua ditën e hënë është duke bërë xh
Futbollisti i Newcastle turpëron Pogban (VIDEO) Paul Pogban mund të jemi mësuar të shohim duke i treguar shkathtësitë e tij prej futbollisti ndaj kundërshtarëve të tij,
Futbollisti që shënoi më shumë gola se Messi e Ronaldo gjatë vitit 2018 Që nga viti 2008, emri i gdhendur në Këpucën e Artë të Evropës ka qenë ose Messi ose Ronaldo. Por ashtu siç përfundoi do
Zeneli, futbollisti që nderoi Kosovën në vitin 2018 Gjatë këtij viti të mrekullueshëm për Kombëtaren e Kosovës, ylli dhe golashënuesi më i mirë i skuadrës së drejtuar nga B
Futbollisti i martuar tenton ta ngacmojë, Bebe Rexha e fëlliq publikisht (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, numëron miliona ndjekës në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktiv
Ndodh në Meksike, futbollisti vdekur shënon gol, shikoni si i jepet lamtumira (VIDEO) Një ngjarje vërtet e pa dëgjuar më parë ka ndodhur në meksikë ,teksa shokët e skuadrës kanë përcjellë për në banesën e f
Ish futbollisti i Milanit, emërohet trajner i Zwolle Ish mbrojtësi i Milanit dhe Lazios Jaap Stam është emëruar trajner në kampioantin hollandez të futbollit tek skuadra e
Futbollistit afrikan Asamoah Gyan, i kanë mbetur vetëm 600 euro në xhep (FOTO LAJM) Futbollistët njihen për luksin dhe shpenzmet që bëjnë pasi marrin para të konsiderushme. Por ka dhe nga ta futbollistë q
Futbollisti i Barcelonës feston Krishtlindjet me një pjatë makarona (FOTO LAJM) Të gjithë futbollistë në llogaritë e tyre në rrjetet sociale kanë uruar fansat për ditën e Krishtlindjeve. Por lojta
Moderatorja “provokon” Trashin në emision Futbollisti i Partizanit, Lorenc Trashi, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Wake Up” në “Top Channel”. Gramsh
​Tatuazhi i futbollistit argjentinas pas takimit me Messin Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, është shumë i adhuruar anembanë botës, dhe nga ky grup nuk përjashtohen as
Arbër Zeneli shpallet lojtari më i miri i Kosovës për vitin 2018 Futbollisti Arbër Zeneli, është shpallur futbollisti më i mirë i Kosovës për vitin 2018 nga Federata e Futbollit e Kosov
Miranda pranë largimit, Interi shigjeton futbollistin e Sampdorias Mbrojtësi Miranda është i pakënaqur tek Interi shkak janë bërë hapsirat e pakta që ai ka në formacionin titullar, teksa
Wanda Nara: Drejtuesit e Interit donin ta shisnin Icardin te Juve, rinovimi ende larg Cështja e Rinovimit të Mauro Icardit tashmë është rikthyer në telenovelë. Që pas eleminimit të Interit nga Liga e Kampi
Futbollisti dhunon rëndë arbitrin, i cili më pas përfundoi në spital (VIDEO) Në argjentinë ka ndodhur sërish dhunë por këtë herë ndaj arbitrave dhe jo midis tifozëve. Së fundmi një arbitër është dh
Kjo është e dashura "bombë" nga Serbia e ish-futbollistit të kampionatit shqiptar (FOTO LAJM) Stefan Nikolic iu bashkua ekipit të Partizanit këtë verë, por aventura e sulmuesit serb në Shqipëri zgjati vetëm pak jav
Futbollisti PSG-së, e tepron me vizat e bardha në fushë (VIDEO) Një video e mbrojtësit të PSG-së, Tomas Munir është duke bërë xhiron e internetit. Belgu postoi në rrjetin social “Insta
Olympiakos shënon edhe golin e tretë ndaj Milanit (VIDEO) Olympiakos ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Milani në në stadiumin "Georgios Karaiskakis". Ai që ka shënuar është