999 rezultate për

futbollisti

Mamaja e futbollistit të Romës që po tërbon rrjetin (FOTO LAJM) Nicolo Zanilo është ylli më i ri i futbollit Italian. Ai është vetëm 19 vjec dhe luan me ekipin e parë të Romës. P
Zhduket avioni me futbollistin e Premier Ligës (FOTO LAJM) Futbollisti i sapotransferuar në Premier Ligën angleze Emiliano Sala ishte në një avion që është zhdukur pa gjurmë në Ka
Monaco turpërohet nga Strasburg, Henry-n nuk e mbajnë nervat ofendon futbollistin kundërshtar Monaco u turpërua dje në shtëpi nga Strasburgu, teksa u mpsohte 1-5. Klubi nga prinicipata rrezikon seriozisht rënjën ng
Tradhtoi burrin serb me një boshnjak, zbulohet skandali seksual i këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja Jelena Karleusa është bërë emri më i komentuar në faqet rozë serbe për shkak të një skandali seksual me futbo
Ish-futbollisti i Skënderbeut mund të transferohet në Holandë Futbollisti i Kombëtares Shpresa, Agim Zeka është pranë transferimit në kampionatin holandez. Ish-sulmuesi anësor, i
"Jam mbretëresha e sek*it oral", milionerja britanike i lutet futbollistit shqiptar për martesë Jane Park, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve disa kohë më parë. Kjo pasi fati deshi që ta bënte milionere në moshën 17 vje
Ky është futbollisti i preferuar i Mia Khalifas Ish-pornostarja është tifoze e flaktë e klubit anglez, West Ham United Mia Khalifa është e famshme si ish-pornostare, p
Futbollisti me origjinë shqiptare largohet nga Lazio Verën që lamë pas Lazio ishte shumë aktive në merkato me shumë hyrje dhe me dalje nga ekipi. Një nga afrimet që ekip
Pamje të frikshme, futbollistin e godet rrufeja gjatë ndeshjes (VIDEO) Pamje të frikshme vijnë nga Brazili teksa një futbollist gjatë një ndeshje futbolli është goditur nga rrufeja duke kriju
Ish-sulmuesi i Seria A vdes në kushte misterioze Federata e Afrikës së Jugut ka bërë me dije se ish-futbollisti Philemon Masinga ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare pë
Roma është pranë akordit me futbollistin e Atalantës Roma është shumë pranë transferimit të mbrojtësit të Atalantës Gianlucaq Mancini. 23 vjecari ka shkqlqyer këtë sezon tek
Futbollisti që po thyen rekorde, rinovon kontratën në moshën 52-vjeçare Sulmuesi japonez, Kazuyoshi Miura është kthyer në një personazh të dashur për tifozët në mbarë globin, e një motivim për
Operohet me sukses, shikoni kur do të kthehet Dejvi Bregu Futbollisti i Skënderbeut, Dejvi Bregu, iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale ditën e sotme, pas dëmtimit të marrë në
Futbollisti i Manchester Cityt: Jam më i mirë se Messi dhe Ronaldo (FOTO LAJM) Ka vite që në futboll ekziston një debat i madh, nëse është më i mirë Lionel Messi po Cristiano Ronaldo. Të paktë jan
E lidhur me futbollistin? Manushi ngacmon Nevinën për Grezdën Futbollisti i njohur shqiptar Eros Grezda erdhi nga Skocia dhe gjatë qëndrimit në Tiranë ai u pa në shoqërinë e moderato
Kejvina kapet mat me futbollistin e kombëtares (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella, vajza seksi që e nxjerr Ermal Mamaqi tek emisioni i tij, duket se ka një marrëdhënie intime me sulmues
Wolves shokon Liverpoolin (VIDEO) Wolves ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Molineux Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti Jimenez në m
Arbër Zeneli afër kalimit te skuadra turke Sipas mediave truke, futbollisti kosovar Arbër Zeneli, dhe Galatasaray janë në bisedime të vazhdueshme për kalimin e tij
Granit Xhaka shpallet futbollisti më i mirë Zvicerian, rrëzon nga froni Federerin Viti 2018 do të mbahet mend gjatë për Granit Xhakën, sidomos goli i shënuar kundër Serbisë në Botëror. Futbollisti shqip
Futbollisti shqiptar pranë kalimit tek klubi kroat Françesko Tahiraj është lojtari me origjinë shqiptare që aktivizohet për Aluminij, në ligën e parë të Sllovenisë. Mes