999 rezultate për

futbollisti

ZYRTARE/ Balotelli rikthehet në Seria A Mario Balotelli ka njoftuar zyrtarisht se ka nënshkruar “kontratë shumëvjeçare” me klubin e vendlindjes së tij Brescia s
Historia tronditëse e futbollistit që vrau ish-të dashurën dhe ia hodhi qenve (FOTO LAJM) Bruno Fernandes, i cili ishte një nga yjet e futbollit brazilian dhe që për pak nënshkroi me Barcelonën, është lënë i li
Detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin
Futbollisti afrikan i Kukësit këndon "Shqipëri oj nana ime" (VIDEO) Kukësi vijon përgatitjet për sezonin e ri në freskinë e Mavrovës së Maqedonisë së Veriut. Trajneri Shpëtim Duro dhe të t
Shoku i skuadrësi del në krah Aro Muricit pas gabimeve në debutim te Nottingham Forest Futbollisti i Nottingham Forestit, Matty Cash, thotë se bashkëlojtari i tij Aro Muriç është ‘portier fantastik’ pavarësi
Detajet e atentatit, ish-futbollisti u vra pasi vodhi drogë nga kriminelët serbë Dy javë pas vrasjes, dalin detajet e para të atentatit të ish-futbollistit të Afrikës së Jugut, Marc Batchelor. Në va
Nuk i ndahen tmerret lojtarëve të Arsenal, një person i vdekur gjendet në shtëpinë e mesfushorit Një person i vdekur është gjetur në oborrin e shtëpisë së futbollistit Mohamed Elneny. Është babai i futbollistit ai
Ylli i Bayern-it është me fat, njihuni me të dashurën seksi (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur, Serge Gnarby, kujdeset shumë për jetën e tij private. Në llogaritë e rrjeteve sociale, gjerman
Bale zgjedh klubin e ri, fotografohet në aeroport Tashmë nuk ka më dilema. Gareth Bale ka mbërritur në aeroportin e Kinës për tu zyrtarizuar transferimin e tij tek sku
E RËNDË/ Gjendet i vdekur në makinë futbollisti i kombëtares amerikano-latine (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Venezuelë, teksa lojtari Gerardo Mendoza, është gjetur i vrarë në makinën e tij. 30-vj
Nuk kaloi me sukses vizitat mjekësore, futbollisti "i ngec në derë" Juventusit Ditën e djeshme Matia Perin ka mbërritur në Portugali, ku do të firmosë një kontratë 5-vjeçare me Benficën. Por sipas
Milan "dashurohet" me mbrojtësit e Juventusit, futbollisti i njohur vishet kuq e zi Milan “dashurohet” me mbrojtësit e Juventusit. Pasi kërkoi shërbimet e Demiral, klubi kuqezi ka kërkuar nga kundërshtarë
Serbët në panik, i frikësohen futbollistit shqiptar se mund ta bëjë shqiponjën kundër Crvena Zvezdës Festimi i golave me shqiponjë vazhdon të mbetet një ankth për serbët. Tronditja që ata morën në Kampionatit Botëror 2
Breshëri plumbash në makinë, vritet ish-futbollisti pranë shtëpisë së tij Një lajm i hidhur ka goditur sërish botën e futbollit, duke qenë se Mark Batçelor është vrarë pas një sulmi me armë që i
Erjona Sulejmani sqaron njëherë e mirë ribashkimin me Blerim Xhemaili (FOTO LAJM) darja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me
Rreziku nga lentet, futbollisti humb pjesërisht shikimin (FOTO LAJM) Lentet janë shumë të rrezikshme nëse nuk i përdorni në mënyrën e duhur! Këtë e vërteton një futbollist amator, i cili ka
Mbi jaht luksoz, Quagliarella e "djeg" me të dashurën në Greqi (FOTO LAJM) Në sezonin që përfundoi në maj, Quagliarella u shpall golashënuesi më i mirë në Serinë A me 26 gola. Tashmë Italiani
Kërkohet nga skuadrat e mëdha, flet babai i Hysajt Juventusi, Atletico Madrid dhe Inter flitet se janë skuadrat që kanë shfaqur interes për futbollistin shqiptar Elseid Hy
Dele Alli u "kthye" nga vdekja në Greqi (FOTO LAJM) Festat e zhurmshme dhe ekskluzive, në ishullin e Mikonos, tërheqin yje të sportit dhe shoubizit anembanë globit dhe thua
Man. City firmos zyrtarisht me Rodri-n, spanjolli bëhet futbollisti më i shtrenjtë i klubit Manchester City ka zyrtarizuar sot blerjen rekord të klubit futbollistin Rodri, i cili vjen nga Atletico Madrid. Të