999 rezultate për

futbollisteve

Nis misioni anti-Serbi për Kombëtaren Misioni anti -Serbi ka nisur zyrtarisht, De Biasi ka filluar përgatitjet me pjesën më të madhe të futbollistëve që janë
Formacioni me yjet e lënë jashtë listës së "Topit të Artë" (FOTO LAJM) Shtypi spanjoll ka publikuar një listë prej 59 emrave të futbollistëve, që kanë hyrë në garë për Topin e Artë, për vitin
Kuzhinieri i Serbisë: Ja pse do të vij në Shqipëri Velimir Simaniç, guzhinieri, pjesë e stafit të kombëtares serbe prej 25 ndeshjesh, hedh poshtë aludimet e medias serbe,
9 shtëpitë më të shtrenjta të futbollistëve (FOTO LAJM) Futbollistët kanë rroga marramendëse që shkojnë në miliona euro. Disa prej tyre nuk i kanë kursyer këto para për të inve
Champions League, 8 për qind e lojtarëve të droguar UEFA përpiqet ta minimizojë por skandali nuk mund të fshihet. Sipas një studimi të kryer në psëvjeçarin rezulton se 8 pë
10 miqësitë më të ngushta mes futbollistëve (FOTO LAJM) Sa më e bashkuar që të jetë një skuadër, aq edhe më shumë mundësi ka që skuadra të prodhojë rezultate më të mira në fush
Një baba i dëshpëruar letër Canës dhe Ronaldos: Ju lutem më ndihmoni t’i blej vajzës karrocë (Foto) Isuf Shehu i është drejtuar futbollisteve të kombëtares dhe vetë yllit të futbollit portugez Cristiano Ronaldo me lutjen
De Biasi kritika futbollistëve për mos kujdes Përzgjdheësi i Shqipërisë, Gianni de Biasit ka kritikuar skuadrën për mos kujdes në minutat e fundit të takimit. Por,
PRAPASKENA/ Ja çfarë u tha De Biasi futbollistëve para stërvitjes Zbulohen prapaskena nga stërvitja e djeshme e yjeve të Kombëtares. Pasi mbërritën pranë kompleksit, De Biazi e mblodhi s
Sozitë e 11 futbollistëve (FOTO-LAJM) Shpesh thuhet se mes personazheve të botës së futbollit dhe botës së spektaklit ka ngjashmëri të shumta. "Marca.com"
Ja si e festoi Bilbao Superkupën e Spanjës (FOTO LAJM) Athletic Bilbao fitoi Superkupën e Spanjës duke mposhtur me rezultatin e përgjithshëm 5-1 kampionët e Barcelonës. Në "Sa
Dështon shkëmbimi De Bruyne-Goetze Drejtori sportiv i Wolfsburgut, Klaus Allofs ka mohuar spekulimet se Kevin de Bruyne mund të transferohet te Bayern Muni
Shaqiri drejt transferimit në La Liga Një pistë e re është shfaqur për të ardhmen e Xherdan Shaqirit. Mesfushori me origjinë nga Kosova po ndiqet me kujdes ng
Fitorja me Francën rrit vlerën e kuqezinjve (FOTO LAJM) Fitorja me Francën i ka shërbyer shumë Kombëtares shqiptare, pasi tani kuqezinjtë jo vetëm që do të jenë në vazon e tret
Lojtari i Romës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Futbollisti i skuadrës së Romës Alessandro Florenzi është lidhur në martesë me bukuroshen Ilenia Atzori. Ceremonia e lid
16 myslimanët e Premier League (FOTO LAJM) Në Premierligë një pjesë e mirë e futbollistëve, i përkasin besimit mysliman. Janë plotë 16 lojtarë mysliman, në mesin
Ja formacioni më i mirë i Ligës së Kampioneve (FOTO) Portali Goal.com ka bërë publike emrat e futbollistëve, të cilët kanë shkëlqyer në këtë edicion të Ligës së Kampioneve.
Barça prezanton sot fanellat e reja, mungon Suarez (FOTO) Barcelona sonte në mbrëmje pritet të prezantoj fanellat për sezonin 2015/16. Për herë të parë në historinë e klubit, fa
Fantastike! Ja çfarë bëjnë yjet e Chelsea-t (VIDEO) Yjet e Chelsea-t dinë të dhurojnë spektakël edhe kur janë jashtë fushës së lojës. Këtë gjë e vërteton edhe videoja që ka
Inter-Milan i shëmtuar në fushë, por i bukur në tribunë (FOTO LAJM) Derbi i Madoninnas, Inter-Milan, e ka humbur shkëlqimin e para disa viteve kur në fushën e lojës yjet më të mëdhenj të f