999 rezultate për

futbollisteve

Ja dhuratat që duhet të presin të dashurat e futbollistëve për Shën Valentin (FOTO LAJM) Festa e Shën Valentinit është në prag, dhe për futbollistët do të jetë një ditë që duhet të përgatiten për të bërë dhura
20 futbollistët më të mirë në historinë e Interit (FOTO LAJM) Interi është një skuadrat më të mëdha në Itali, dhe jo vetëm në vitet e fundit. Zikaltrit në vitin 2010 arritën suksesin
Bekim Balaj gjen rrugën e rrjetës me Rijekën (VIDEO) Rijeka e shqiptarëve fitoi një tjetër miqësore kësaj here në fushën e saj. Skuadra kroate mundi sllovenët e Goricës me r
Qentë, pasioni i ri i futbollistëve (FOTO LAJM) Jemi mësuar ti shohim nën shoqërinë e makinave të bukura ose hipur mbi makina luksoze super të shpejta. Messi ka poz
Skandal i ri në Itali, përfshihet Galliani, De Laurentis ... Futbolli italian tronditet sërish nga një aksion i Policisë Italiane i koduar "pozicion jashtë loje". Sot ka nisur një o
CIES rendit Shqipërinë në grupin e kombëtareve të reja Observatori i Futbollit CIES, raportin e parë për vitin 2016 ua ka kushtuar 50 skuadrave kombëtare në mbarë botën për ec
5 lojtarët që ndoshta mendonit se e kanë lënë futbollin (FOTO LAJM) Futbolli për disa është i këndshëm dhe për disa të tjerë i dhimbshëm. Disa lojtarë arrijnë që të spikasin dhe ngjisin sh
9 bukuroshet që kanë ndryshuar ekipet e zemrës (FOTO LAJM) Merkato e futbollistëve bëjnë që lojtarët të lëvizin nga një skuadër në një tjetër. Krahas tyre edhe të dashurat e futbo
Top 100 i Sky / Kryeson Messi, CR7 i pesti Në çdo fund viti rrjetet televizive apo të përditshme të ndryshme publikojnë listën e futbollistëve që kanë spikatur më
Top 11 Wags-at e 2015-ës (FOTO LAJM) Cdo fundvit gazetat dhe revistat sportive publikojne Futbollistet dhe trajneret me te mire te vitit, por pas nuk mbeten
"Topi i Artë" i bukurosheve të futbollistëve, ja 10 kandidatet (FOTO LAJM) Nëse mendon se "Topi i Artë" është vetëm për futbollistët meshkuj, e keni shumë gabim. Një trofe i ngjashëm jepet edhe p
7 yjet që pritet të ndryshojnë ekip në verë (FOTO LAJM) Vera e ardhshme mund të jetë e mbushur me shumë surpriza në merkato, teksa yjet e futbollit botëror janë të lidhur me tr
Formacioni i vitit, zbulohen 55 emrat e kandidatëve (FOTO LAJM) Zbulohen emrat e 55 futbollistëve që do të rivalizojnë mes tyre për qenë pjesë e 11-shes më të mirë të vitit. Ishte vetë
Kosova shpall listën për miqësoren me Shqipërinë Trajner i Kosovës, Albert Bunjaki shpalli listën e futbollistëve te cilët ka grumbulluar për ndeshjen miqësore me SHqipë
SPECIALE/ 10 numrat që janë hequr për nder të futbollistëve (FOTO LAJM) Ka lojtarë që megjithëse largohen, mbeten përgjithmonë në historinë e klubeve të tyre. Përgjithësisht është kthyer n
10 lojtarët më të mirë të historisë që kanë mbajtur numrin 10-të (FOTO LAJM) Numri 10-të në një skuadër përgjithësisht mbahet nga lojtari më i mirë, ai i cili konsiderohet si lideri. Të tillë papas
CR7: Ja Top 5 të rinjtë më të mirë në botë (FOTO LAJM) Ylli portugez i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, ka përzgjedhur pesë futbollistët e rinj më të mirë në botë. Gjatë një
SPECIALE/ Historia pas 15 numrave më të famshëm të futbollistëve (FOTO) Të mbash një numër të caktuar mbi fanellë nuk është aspak ndonjëherë aq e thjeshtë. Disa madje janë shumë supersticiozë,
Ja gratë që fshihen pas suksesit të futbollistëve të kombëtares (FOTO LAJM) Nëse djemtë e vegjël që luajnë futboll duan jo vetëm bluza me emrat e Messi-t dhe Ronaldo-s, por dhe ato që shkruajnë C
Sozitë më të famshme të futbollistëve (FOTO LAJM) Futbollistët janë ndër personazhet më të famshëm në botë dhe për këtë arsye vëmendja mbi ata është e madhe. Por fama ata