999 rezultate për

futbollisteve

Thaçi u bën thirrje futbollistëve "mercenarë": Kthehuni ne atdhe Kreu i shtetit te Kosoves, Hashim Thaçi i ka bërë thirrje futbollistëve me origjinë nga vendi i tij të kthehen dhe të lu
5 dilemat e fundit të De Biasit për "Euro 2016" (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares sonë, Gianni De Biasi është në detajet e fundit të hartimit të listës së futbollistëve që do të ma
15 super futbollistë që do të jenë të lirë në verë (FOTO LAJM) Afati kalimtar i verës po afrohet, ndërsa skuadrat evropiane vetëm kanë filluar t’i bëjnë llogaritë për transferimin e f
Këto janë bukuroshet e futbollistëve të Leicesterit (FOTO LAJM) Thonë që pas suksesit të burrave janë gra shumë të suksesshme dhe të bukura. Kjo shprehje mund të shkojë mjaft mirë edhe
Festojnë golin e tretë, më pas ka grushta dhe shkelma në derbin ukrainas (VIDEO) Derbi i njohur në Ukrainë mes Shakhtarit dhe Dinamo Kiev ka përfunduar me një përleshje masive mes futbollistëve të të d
Cana dëmtohet, mediat franceze: Po ruhet për Europian Lorik Cana nuk u grumbullua me skuadrën e Nantes, për sfidën e kësaj të diele me Montpellie. Në faqen zyrtare të klubit
Plas "bomba", ja emrat e futbollistëve të përfshirë në skandalin fiskal Shifra marramendëse të transferuara në Panama, parajsa fiskale, në emër të kujt? Politikanë, kriminel, personazhe të njo
Duka: I lumtur me fitoren, Rashica provë pozitive Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, menjehërë pas përfundimit miqësores ndaj Luksemburgut, u sh
Formacioni i futbollistëve më të mirë në botë sipas statistikave (FOTO LAJM) Yjet e futbollit kanë dhuruar një tjetër sezon të jashtëzakonshëm. Ibrahimovic ka fituar titullin në Francë me Paris Sai
10 makinat më të bukura të futbollistëve (FOTO LAJM) Futbollistët kanë filluar që të rivalizojnë njëri-tjetrin jo vetëm në fushë, por edhe jashtë saj. Makinat padyshim janë
10 lojtarët holandez më të fortë të të gjitha kohërave (FOTO LAJM) Johan Cruyff nuk është mes nesh, por kontributi që ka lënë në futbolli botëror dhe në kombëtaren holandez është i jashtë
Behrami i bindur: Me 1000 për qind nuk shkoj me Kosovën Pranimi i Kosovës në UEFA dhe FIFA pritet të ndodhë në Maj të këtij viti. Kjo do t’ia mundësoj të gjithë futbollistëve s
Austria publikon listën e futbollistëve për miqësoren me Shqipërinë Austria ka shpallur listën e lojtarëve që do të luajnë kundër Shqipërisë me datë 26 mars në Vjenë por dhe për takimin tj
Formacioni me lojtarët që mund të transferon falas në verë (FOTO LAJM) Vera po afron, ndërkohë që shumë skuadra po mendojnë për merkaton e ardhshme, duke qenë se disa prej tyre thuajse e kanë
Speciale/ Ja sa paguhen yjet në Serinë A dhe në Europë (FOTO LAJM) Paraja si në do fushë tjetër të jetës është shumë e rëndësishme. Të paguhesh mirë dhe të fitosh me miliona euro çdo sezo
13 montazhet me te bukura të yjeve të futbollit (FOTO LAJM) Interneti është i mbushur me foto montazhe të shumta të futbollistëve më të njohur, por kjo që do ju prezantojmë më lart
9 "binjakët" e futbollistëve më të famshëm në botë (FOTO LAJM) Në futboll, nuk është se flitet shpesh për "binjakët" me qëllimin për të treguar afirmitetin me futbollistët. Në botë du
Interi i "dashuruar" pas futbollistëve të Gallatës Interi nuk i ndahet futbollistëve të Galatasarayt. Pas Tellos dhe Felipe Melos, tashmë Mancini kërkon të rrëmbejë një tj
15 bashkëshortet më të bukura të futbollistëve (FOTO LAJM) Futbollistët janë me fat pasi jashtë fushave të lojës kanë simpatinë e madhe të femrave, dhe mund të përzgjedhin mes qi
Kur fytyra e futbollistëve bashkohet me të Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi padyshim është në qendër në vëmendjes në të gjithë botën. Të gjithë provojnë ta imitojnë në fushë, por edhe