999 rezultate për

futbollisteve

Xhaka ngushëllon familjarët e futbollistëve që humbën jetën nga rrëzimi i aeroplanit Granit Xhaka ka ngushëlluar familjet e viktimave të skuadrës së Chapecoense Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka u ka
Ja motrat bukuroshe të futbollistëve të njohur (FOTO LAJM) Kur je futbollist sigurisht që duhet të marrësh përsipër edhe risqet që të vijnë nga ekspozimi edhe i familjarëve. D
Zbuloni idhujt e këtyre futbollistëve të mëdhenj (FOTO LAJM) Të jesh një futbollist i madh nuk do të thotë që nuk ke pasur asnjë shembull apo idhull në fillimet e karrierës. Disa pr
S'do ta besoni sa është mosha e këtyre futbollistëve (FOTO LAJM) Tiparet e fytyrës janë një tregues i rëndësishëm për moshën e një njeriu. Shpesh herë mund t'iu ketë qëlluar që të gjyko
Publikohet lista e plotë e të nominuarve për "Topin e Artë" Tashmë është publikuar lista e 30 futbollistëve për fitimin e ‘Topit të Artë’ për vitin 2016. Pas publikimit të listës
Veprimi i futbollistëve turq emocionon gjithë botën, Islanda i falenderon (FOTO) Futbollistët e Turqisë kanë marrë falënderimet nga Federata Islandeze e Futbollit pas ndeshjes së të dielës mes dy përfa
Ronaldo mund Messin, ja 11 makinat më të shtrenjta të futbollistëve (FOTO LAJM) Të suksesshëm në fushat e lojës, por edhe shumë të famshëm jashtë saj. Futbollistë të ndryshëm të mëdhenj që përfitojnë
FIFA refuzoi Xhakën për Kosovën, a do ta bëjë edhe me Krkicin te Serbia? FIFA mesa duket po aplikon standarde të dyfishta. Përfaqësuesja e futbollit të Kosovës ka bërë kërkesë në emër të futbol
Nga Ronaldo te Neymar, ja kërkesat më absurde të futbollistëve (FOTO) Nga Cristiano Ronaldo te Neymar. Ata janë disa prej lojtarëve që e kanë bërë botën ta dashurojë futbollin. Gjithsesi
Ja rrogat e futbollistëve shqiptarë në Serinë A (FOTO LAJM) Gazeta më e madhe në Itali" La Gazzeta dello Sport" ka publikuar pagat e futbollistëve për këtë sezon në Serinë A. M
20 transferimet më të mira të futbollistëve shqiptarë gjatë verës (FOTO) Merkato e verës ka qenë shumë e rëndësishme edhe për shumë futbollistë të kombëtares sonë, por edhe për të tjerë me orig
Ja si ndryshojnë formacionet e "bigëve" në Itali pas merkatos (FOTO LAJM) Merkato e verës është mbyllur edhe për këtë sezon, teksa në Itali ekipet e mëdha kanë bërë disa lëvizje të bujshme duke
Shqiptarët e Zvicrës refuzojnë Kosovën, ja lista e 23 futbollistëve (FOTO LAJM) Në dallim nga kuqezinjtë si Rashica, Shala, Meha dhe së fundmi Rrahmani që ikën nga Kombëtarja për t’iu bashkuar Përfaqë
Njihuni me partneret seksi të futbollistëve shqiptarë (VIDEO) Jo vetëm të huajt, por edhe futbollistët shqiptarë shquhen për të dashura që çdo kush do i kishte zili. Ato janë jos
Tërmet i frikshëm në Itali, ja fati i tre futbollistëve shqiptarë Tërmeti që ka rënë sot në zonën e Accumoli në Itali, ka prekur edhe rrethinat, në të cilat jetojnë shumë shqiptarë. M
Skandal/ Moska nuk u jep viza futbollistëve kosovarë Ende pa nisur 90 minutëshi i parë ndaj Krasnodarit, Partizani e ka nisur me probleme fazën e “play-off”-eve të Europa Le
Fotot më të bukura të futbollistëve nga pushimet (FOTO) Pas një sezoni të lodhshëm lojtarët më të famshëm në botë po shijojnë pushimet luksoze në vendet dhe ishujt më ekzotikë.
Ja lojtarët që ndryshuan skuadër pas Europianit (FOTO LAJM) Disa futbollistë nxituan që të gjenin skuadrat e tyre të reja para fillimit të Europianit, ndërkohë që disa të tjerë e b
Guardiola vendos rregulla të rrepta për ushqimin te City Pep Guardiola ka vendosur rregulla të reja në skuadrën e Manchester City-it. Njëri prej tyre ka të bëjë me ushqimin e fu
Federata Italiane premio qesharake për fitoren ndaj Gjermanisë Federata Italiane e Futbollit ka vënë në dispozicion një preio shumë të të ulët në favor të futbollistëve të saj kundrej