999 rezultate për

futbollisteve

Shkopa gome futbollistëve në dhomat e zhveshjes, Tirana dënon dhunën e policisë në “Loro Boriçi” (FOTO LAJM) Përfundimi i ndeshjes së Kupës në “Loro Boriçi” mes Vllaznisë dhe Tiranës është shoqëruar me incidente. “Përballja”
Montella: Janë 2 prej futbollistëve më teknikë që kemi Montella ka disa fjalë të mira për dy nxënësit e tij, Susos dhe Bonaventuran. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella,
​Festa e çmendur e futbollistëve të Suedisë, prishin emisionin live (VIDEO) Suedia ka barazuar 0:0 me Italinë mbrëmë në San Siro për t’u kualifikuar në Kupën e Botës Pas ndeshjes lojtarët e Sue
Kosovës mund t'i bashkohen dy futbollistë zvicerianë falë "rregullit afrikan" Sulmuesit Shani Tarashaj e Veton Berisha janë të vetmit prej futbollistëve kosovarë që mund të përfitojnë nëse rregulli
Zanetti zgjedh formacionin më të mirë në historinë e Interit (FOTO LAJM) Legjenda e Interit dhe kombëtares argjentinase, Javier Zanetti, tani në rolin e zv/presidentit të zikaltërve, ka dhënë n
Xhelal Mziu prezanton 4 blerjet e reja të Kamzës Skuadra e Kamzës, e ngjitur në Superligë, sot ka zyrtarizuar 4 blerje të reja, si dhe përgatitësin atletik italian. Prez
Juventus "specialist" për të marr falas yjet e njohur (FOTO LAJM) Transferimet e futbollistëve në vitet e fundit po njohin ndryshime të mëdha, teksa vlerat e futbollistëve po prekin shif
Griezmann lojtari më i "shtrydhur" këtë sezon, në listë edhe Hysaj (FOTO LAJM) Antoine Griezmann është lojtari që ka luajtur më shumë se të gjithë në sezonin që u mbyll nga 5 kampionatet kryesore në
Bogdani "kopjon" De Biasin, u dërgon letër futbollistëve Erjon Bogdani, trajneri i Shqipërisë U19, pas kualifikimit të skuadrës së tij në gjysmëfinalet e “Lazio Cup”, u ka shkru
Vllaznia-Tirana, futbollistëve u konfiskohen telefonat para ndeshjes Tensioni, frika dhe paragjykimet janë në nivele të larta para Vllaznia-Tirana. Për të evituar situatat e pakëndshme, pse
Kaos te PSG-ja, policia u futet me forcë në dhomë dy futbollistëve Klubi i PSG-së po përjeton një moment aspak të mirë. Policia kombëtare franceze anti-korrupsion ka bastisur sot që në or
Simeone: Besoj në përmbysje Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Realin. Ai e ka përsë
Memushaj mes 10 futbollistëve më të mirë të Seria A për ... Ledian Memushaj ka zhvilluar një sezon mjaftë të mirë te Pescara, e cila sezonin e ardhshëm do të rikthehet në Seria B.
Duel edhe jashtë fushe, njihuni me partneret bukuroshe të futbollistëve (FOTO LAJM) Në prag të Itali-Shqipëri, nuk flitet vetëm për përballjen në fushë, por edhe atë mes “Wags”¬ave. Me italianet jemi mësu
CIES/ 20 futbollistët më të vlefshëm në botë, ka surpriza (FOTO LAJM) Observatori i futbollit “CIES”, i bazuar edhe te të dhënat e portalit “Transfermarkt”. ka publikuar listën e 100 futboll
Thirrja e Shoqatës së Futbollistëve: Mos shkoni të luani në Serbi Shoqata e Lojtarëve Profesionistë të futbollit këshillon lojtarët që të luajnë kudo, por jo në Serbi. Ky institucion ka
15 super bukuroshet e futbollistëve që kanë spikatur në vitin 2016-të (FOTO) Bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve kanë qenë protagoniste absolute në rrjetet sociale në vitin 2016-të duke q
Disa nga deklaratat më pikante të futbollistëve gjatë vitit 2016 Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Zlatan Ibrahimovic e të tjerë, kanë bërë disa deklaratë gjatë vitit 2016, të cilat do t
Bukuroshet sexy të futbollistëve urojnë për Krishtlindje (FOTO) në këto ditë festash nuk mund të qëndronin jashtë vëmendjes edhe bukuroshet e njohura. Shumë gra, të fejuara, të dash
Ilda s'u ndahet futbollistëve të kombëtares, ja me kë është tani (FOTO LAJM) Gaztearja e "Super Sport", Ilda Bejleri ka ndërmarr udhëtimin e radhës, për punë sigurisht. Pas zërave të shumta se kish