999 rezultate për

futbollisteve

Gazetari zviceran frymëzohet nga Xhaka dhe Shaqiri Në kohën që po vazhdon fushata serbe kundër futbollistëve kosovarë të Zvicrës, Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka, në Zvicër
Zbulohen pagat mesatare të futbollistëve të Botërorit (FOTO- LAJM) Mediat italiane të sportit kanë bërë një bilanc mbi mesataren e pagave që kanë lojtarët e 32 kombëtareve që do të marrin
Kombëtarja e Zvicrës në mbrojtje të futbollistëve në Botëror Kombëtarja e Zvicrës vjen me një risi të re në Kampionatin Botëror, teksa ka zbarkuar në Rusi me policë me vete. Një eki
Konspiracionet mbi Botërorin ndër vite (FOTO LAJM) Botërori është kompeticioni më i madh për sa i përket klubeve të Kombëtareve dhe padyshim që ka edhe tifozët më të "zjar
Zbulohet aksidentalisht lista zyrtare e Gjermanisë (FOTO-LAJM) Kampionët në fuqi të Kampionatit Botëror kanë zbuluar në mënyrë jo të qëllimtë listën përfundimtare të 23 futbollistëve
Joachim Löw "ashpërson" rregulloren gjatë Botërorit Tekniku i Gjermanisë, Joachim Löw ka vendosur të "ashpërsoj" rregulloren e klubit përgjatë Botërorit "Rusia 2018". Rr
Spanja u cakton shpërblim futbollistëve për çdo arritje në Kupën e Botës Plot 125 mijë euro neto për çdo lojtar të Spanjës vlen fitimi i Kupës së Botës në Rusi. Ky është një shpërblim nga F
Panucci u vendos rregulla strikte futbollistëve Christian Panucci në gjurmët e Capellos. Për karrierën si trajner duhet pritur për të parë nëse do të arrijë sukseset e
Të pathënat e divorcit të Erjonës me Blerimin: Fitova lirinë, gratë e futbollistëve nuk kënaqen Erjona Sulejmani, ish bashkëshortja e mesfushorit tetovar të Zvicrës, Blerim Xhemajli, ishte e ftuar në emisionin Top Sh
Flet Mjeku specialist për vdekjen e futbollistëve: Ndodh 1 në 100 mijë raste Të eliminohet rreziku i vdekjes së menjëhershme është e mundur. Kontrollet tek atletët profesionistë mund të reduktojnë
Zyrtare: Atletico Madrid konfirmon largimin e dy futbollistëve të tij (FOTO LAJM) Skuadra spanjolle, Atletico Madridi ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me skuadrën kineze, Dalian Yifang, për transfe
Bashkëshortet e futbollistëve të PSG kritikojnë ashpër trajnerin, Unai Emery (FOTO LAJM) Unai Emery mori disa vendime befasuese në përzgjedhjen e formacionit startues të Paris Saint-Germainit në humbjen 3-1 të
Kriset marrëdhënia mes Leicesterit dhe Mahrezit, shoqata e futbollistëve ndërhyn për të gjetur zgjidhjen Shoqata e Futbollistëve Profesionistë në Angli është vetofruar për të negociuar mes Riyad Mahrezit dhe Leicesterit pas k
Shifra e çmendur që Neymar fiton në muaj Shifrat qarkullonin prej kohësh dhe ishin me të vërtetë të frikshme por tashmë L’Equipe i ka vendosur të gjitha sipas rr
Gattuso e kthen seancën stërvitore në mbledhje me prindër Humbja e thellë 3-0 ndaj Veronës në ‘Bentegodi’, u shoqërua me vendimin për grumbullimin e Milanit në qendrën sportive,
Conte i përgjigjet mediave që spekulojnë se ai do largohet nga Chelsea Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka kërkuar nga mediat që të ndalin spekulimet rreth të ardhmes së tij, pasi është i l
Zidane ua merr frymën futbollistëve para finales, nuk i toleron më gabimet e bëra ndaj Al-Jaziras (VIDEO) Lojtarët Madrilen sot zhvilluan stërvitjen e fundit para finales së nesërme ndaj Gremios, në kuadër të Kupës së botës pë
Shkopa gome futbollistëve në dhomat e zhveshjes, Tirana dënon dhunën e policisë në “Loro Boriçi” (FOTO LAJM) Përfundimi i ndeshjes së Kupës në “Loro Boriçi” mes Vllaznisë dhe Tiranës është shoqëruar me incidente. “Përballja”
Montella: Janë 2 prej futbollistëve më teknikë që kemi Montella ka disa fjalë të mira për dy nxënësit e tij, Susos dhe Bonaventuran. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella,
​Festa e çmendur e futbollistëve të Suedisë, prishin emisionin live (VIDEO) Suedia ka barazuar 0:0 me Italinë mbrëmë në San Siro për t’u kualifikuar në Kupën e Botës Pas ndeshjes lojtarët e Sue