999 rezultate për

fustani

Kate Middleton thyen rregullat mbretërore (FOTO LAJM) Kate Middleton sot ka bërë dy ndryshime nga rutina e zakonshme në jetën e saj. E para, ajo ka dalë e vetme pa shoqëri
Rita Ora mbulohet nga koka te këmbët pasi gaboi me fustanin transparent (FOTO LAJM) Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të luajë me modën. Gjithmonë ka guxuar dhe janë të rralla herët kur ka dështuar. Këtë
Trendi më i ri i fotografive në instagram: fustani-shalqi (FOTO LAJM) Gjithmonë në rrjetet sociale dalin trende të reja fotografish të cilat shumë shpejt bëhen virale dhe pushtojnë botën.
Majlinda zbulon se çfarë po ndodh me Kejdën pasi veshi fustanin e bardhë Vajza e Majlinda Bregut ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së medias. Hera më e fundit ishte dalja e saj në pasare
Orinda përlotet, gjen fustanin e ëndrrave (FOTO LAJM) Të gjithë e dime se dita e martesës mbetet një nga ditët më speciale për një femër . Por nuk ka nje ditë të tillë pa
“Avash se do të plas fustani”, komentuesi special vë në siklet Rashelin (FOTO LAJM) Në rrjetin social Instagram, Rashel Kolaneci, ka postuar një foto ku shihet me fustan në bardhë. Por moderatori, Ermal M
Ingrit Gjoni dhe Gjeto Luca sjellin “Fustanin Pika Pika” (VIDEO) Bashkëpunimi i radhës mes Ingrit Gjonit dhe Gjeto Lucas sapo është publikuar në kanalin Youtube. Projekti “Fustani Pi
Emily Ratajkowski qep fustanin rrugës Modeles dhe aktores amerikane, Emily Ratajkowski ju desh shumë punë që të dukej bukur në festivalin e Kanës. Emilyt
Marina Vjollca i mahnit të gjithë, vishet me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Prej kohësh është përfolur për një martesë së shpejti të reperit Getoar Selimi dhe moderatores së njohur Marina Vjollca.
Shpat Kasapi i surprizon të gjithë, vesh fustanin e Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Shpat Kasapi i ka surprizuar të gjithë javë pas jave në YFSF. Jo vetëm për zërin që ia ka përshtatur çdo timbri që i ka
Arbana Osmani si Kloe Kardashian, ja detajet dhe çmimi i fustanit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e Big Brother, Arbana Osmani ka mahnitur publikun me pamjen e saj në puntatën e mbrëmshme të BB.
Ivanka Trump mahnit gjermanët me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Ivanka Trump është shfaqur mjaft elegante me një fustan të bardhë në një mbrëmje gala të zhvilluar nga "Deutsche Bank"
DENONCIMI/ "Arben Ahmetaj na tha: Duart lart, fustanin poshtë" Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një dëshmi nga punonjësja dixhitale, e cila sipas saj ministri i Ek
9 vite burg për shqiptarin që mbyti gruan me fustanin e saj Gjykata e Landit në Regensburg në Gjermani ka dënuar shqiptarin i cili mbyti bashkëshorten e tij me fustan, me 9 vite e
Ky fustan "inteligjent" ndryshon ngjyrën në varësi të ndjenjave (FOTO LAJM) Kompania londineze ‘Cute Circuit’ ka krijuar një fustan ‘inteligjent’, i cili ndryshon ngjyrën në varësi se si ndihet pe
Viola Spiro vesh fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur Viola Spiro ka tërhequr vëmendjen mbrëmjen e djeshme teksa ka publikuar një foto me një fustan nus
“Si i vodha perdet e Komitetit Qendror për fustanin e Parashqevi Simakut” (FOTO LAJM) Agim Doçi, poet dhe autor i shumë këngëve, ditën e djeshme ishte I ftuar në “Pasdite në Top Channel” ku ndër të tjera ka
Revoltohet Ledina Çelo: Kam dal pa prova në skenë, ja pse e vesha fustanin Këngëtarja Ledina Çelo ka dhënë intervistën e saj të parë pas mbylljes së Festivalit të 55-të të Këngës në Radiotelevizi
SHBA/ 25-vjeçarja gjen një mi të qepur në fustanin Zara Një fustan Zara i sapo blerë, mbante në materjal një mi të ngordhur dhe të qepur brenda funstanit. Këtë tmerr e ka pë
Ledina Çelo kritikohet për fustanin transparent, ja si i përgjigjet (FOTO LAJM) Pavarësisht lapsuseve me emrat e konkurenteve, fustani transparent i Ledina Çelos nuk kaloi pa vëmendje. Këngëtarja kis