999 rezultate për

fustani

Dasma kthehet në tragjedi, nusja vdes pak orë pas ceremonisë (FOTO LAJM) Një nuse u sëmur gjatë ceremonisë së dasmës, dhe ka vdekur vetëm disa orë pasi u martua me dashurinë e jetës së saj.
Eni Koçi zbërthen fustanin (FOTO LAJM) Eni Koçi ditët e fundit ka qenë në vëmendje pas disa fotove me mbishkrime “pikante” të cilat duket se i drejtoheshin të
Dështimet më të mëdha në dasmat mbretërore (FOTO LAJM) Menduat se dasmat mbretërore janë perfekte? Gaboheni tërësisht. Jo vetëm që ndodhin incidente, por ka gabime edhe ng
Harrojeni Lorin! Sara veshi fustanin më të lirë që mund të gjeni (FOTO LAJM) Një ditë pas ditëlindjes së Lori Hoxhës, të ftuarit kanë vërshyer me foto nga festa, që na përfshinë në atë atmosferën e
Fustani 3 mijë dollarësh i Melanisë mori më shumë vëmendje se fjalimi i saj (FOTO LAJM) Zonja e parë Melania Trump u bëri thirrje udhëheqësve botërorë këtë të mërkurë që të bashkohen për të mirën e fëmijëve
Moderatori gris fustanin e koleges në transmetim direkt (VIDEO) Një moderator në Spanjë ka shkaktuar shumë kritika në rrjete sociale pasi ka prerë fustanin e koleges së tij në transmet
Erla i "vjedh" fustanin Arminës, çfarë ka ndodhur me vajzat? (FOTO LAJM) Ndodh shpesh që shoqet e ngushta të ndërrojnë rroba me njëra-tjetrën. Nuk e dimë me siguri nëse kjo gjë ka ndodhur ed
Xhensila poston foto nga krevati me fustanin e dasmës (FOTO LAJM) Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku mundën të bëjnë realitet ëndrrën e tyre. Pasi realizua
Marina nuk po e vesh për herë të parë fustanin e nusërisë (FOTO LAJM) Ka mbetur vetëm pak kohë që nga dasma e Marinës dhe Getoarit. Muaji shtator, saktësisht data 10 do të jetë e pa harru
Xhensila e ka gati fustanin e bardhë për ditën e madhe (FOTO) Tashmë nuk është sekret. Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku i japin fund beqarisë në muajin shtator. Mesa duket tani g
Fustani i radhës 1.8 mijë dollarë i Melania Trump pati diçka të veçantë (FOTO LAJM) Melania Trump këtë herë është shfaqur shumë e ëmbël me një fustan rozë, i cili ka kushtuar jo pak, por plot 1,795 dolla
Fustani 1.8 mijë dollarë i Melania Trump që tërhoqi vëmendje Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump, është shfaqur shumë e ëmbël me një fustan pink, i cili ka kushtuar jo pak, por p
Fustani i fundit me shqiponja i Katte Middleton kishte një mesazh (FOTO LAJM) Katte Middleton është padyshim një nga njerëzit më të dshur në të gjithë botën për mirësinë dhe thjshtësinë që ka. Aj
Martohen në Antarktik, çifti hyn në histori (FOTO LAJM) Një çift i dashuruar ka hyrë në histori si çifti i parë që është martuar në Territorin Britanik Antarktik. Tom Sylves
Zbardhet misteri! Çfarë ngjyre është fustani që “tërboi” botën Të gjithë na kujtohet dilema e famshme për fustanin i cili hutoi njerëzit për ngjyrën e tij, për disa të bardhë e artë e
Pas skandalit në festivalin e RTSH reagon për herë të parë Ledina Çelo (FOTO LAJM) Ledina Celo u rikthye pas shumë kohësh mungesë në Shqipëri teksa mori rolin e prezantueses në edicionin e 55-të të Fe
Xhensila Myrtezaj zgjedh fustanin e ëndrrave për dasmën e saj (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besi kanë vetëm pak kohë që janë kthyer nga pushimet luksoze në brigjet e Meksikës. Dhe pa h
Me apo pa burrë, Arbana Osmani shkëlqen me fustanin e nusërisë (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një ndër figurat më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është një ndër moderatoret që jetën pri
Kate Middleton thyen rregullat mbretërore (FOTO LAJM) Kate Middleton sot ka bërë dy ndryshime nga rutina e zakonshme në jetën e saj. E para, ajo ka dalë e vetme pa shoqëri
Rita Ora mbulohet nga koka te këmbët pasi gaboi me fustanin transparent (FOTO LAJM) Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të luajë me modën. Gjithmonë ka guxuar dhe janë të rralla herët kur ka dështuar. Këtë