999 rezultate për

fustani

Këngëtarja shqiptare bën “xing” me fustanin 3185 € të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Në jetën e përditshme mund të ndodhë shpesh që të shohësh persona të cilët kanë komninuar të njejtin stil të veshjes dhe
Afërdita Dreshaj zgjedh fustanin e nusërisë? (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj ka nisur përgatitjet për dasmën e saj me hokeistin çek Jakub Kindl.
Femrat që janë veshur më bukur në Oscars 2018 (FOTO LAJM) Vajzat e arta të Hollivudit. Kështu u quajtën disa nga aktoret e veshura më bukur në tapetin e kuq të Çmimeve Oscar që u
Këngëtarja shqiptare që e pranoi hapur: Bleva fustanin e fejesës te gabi Këngëtarja e dashur e skenës shqiptare, Orgesa Zaimi ka qenë e ftuar pak kohë më parë në emisionin “Pasditja ime” në “RT
Çdo vit i vesh fustanin e saj të dasmës vajzës, arsyeja do t'ju shokojë (FOTO LAJM) Fustani i dasmës në mënyrë të pashmangshme do të mbajë një vend të veçantë në zemrën tuaj për pjesën tjetër të jetës sua
Një ditë para dasmës, stilisti i njohur i bën gjëmën nuses (FOTO LAJM) Një nuse nga Filipine është zhgënjyer shumë pasi fustani i saj i ëndrrave dukej si një "rrjetë mushkonjash". Mhayo Ar
A është ky fustani i nusërisë që do të veshë Meghan Markle? (FOTO LAJM) Princ Harry dhe Meghan Markle po bëjnë përgatitjet për dasmën e tyre në pranverën e këtij viti. Shoqa e ngushtë e Megan,
Patinatorja koreane në siklet, i hapet fustani gjatë performancës (VIDEO) Patinorja nga Koreja e Jugut, Yura Min gjatë debutimit të saj në Lojërat Olimpike Dimërore që po zhvillohen në vendin e
3 muaj për t'u qepur, fustani i shqiptares ka kushtuar sa një vilë në Bllok (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka shkëlqyer me fustanin e zi nga koleksioni i fundit i shtëpisë së modës "Ralph & Russo"
Habit këngëtarja shqiptare: Fustanin e fejesës e kam blerë tek ''Gabi'' Vetëm pak ditë më parë ajo dhe bashkëshorti i saj festuan 11-vjetorin e dashurisë së tyre. Një familje e lumtur që është
Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: Bleva fustanin e fejesës te gabi Këngëtarja e dashur e skenës shqiptare, Orgesa Zaimi ka qenë sot e ftuara e radhës e emisionit “Pasditja ime” në “RTSH1-
Ish zv/ministrja e thotë troç: Vajza, shefi do të dijë çfarë keni poshtë fustanit Irena Beqiraj, ish zv/ministre e Financave ka reaguar në lidhje me debatin e thellë në lidhje me ngacmimet seksuale në v
Marina bën xing me modelen, fustani që çmendi dynjanë (FOTO LAJM) Marina shkëlqeu në një nga mbrëmjet e Cest La vie, dhe të gjithë komplimentuan fustanin e saj fantastik. Ndërkohë fin
Nuk e zë as fustani, Blerona Zeqiri shpërthen me gjoksin e saj Personazhi më i komentuar edhe për këtë vit ishte padyshim edhe moderatorja Blerona Zeqiri. Ndonëse më shumë është në
Më në fund Angela Martini na shfaq fustanin e bardhë Pak javë më parë modelja e famshme me origjinë shqiptare konfirmoi me anë të një fotoje se i dha fund beqarisë. 31-vj
Markle me fustan fejese në vlerë 63 mijë euro Meghan Markle e dinte se të gjithë do të jenë të fokusuar në të dhe në Princin Harry në momentin e publikimit të fotove
Fustani i nusërisë hyn në rekordet Guinness Vello më e gjatë në botë është rekord zyrtar i Guinness World Record. Fustani i nusërisë është 8,095.40 metra dhe ësh
Fustani perfekt i Krishtlindjeve! (FOTO LAJM) Festat e fundvitit tashmë janë shumë pranë dhe kjo gjë ndihet edhe nga atmosfera e krijuar kudo nëpër qytet dhe familjet
Zbulohet fustani që do të veshë Meghan Markle në dasmën me princin Harry (FOTO LAJM) Stilisti izraelit Inbal Dror ka publikuar skicën e fustanit që pritet të veshë Meghan Markle në dasmën me princin Harry.
Fustani i çuditshëm i Rita Orës (FOTO LAJM) Rita Ora ka qenë mbrëmë pjesëmarrëse në “The Voice of Germany”. Ajo ishte ftuar në këtë shou për të kënduar këngën e