999 rezultate për

fustani

Dukeshës Kate i rri fustani vetëm sipër (FOTO LAJM) Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka prob
Kushton 4 mijë euro, cili ishte mesazhi i fustanit të Armina Mevlanit Ditën e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar me fejesë lidhjen e tyre. Ceremonia e fejesës
Shkëlqeu në fejesë, por sa kushton fustani me lule i Armina Mevlanit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar me fejesë lidhjen e tyre. Ceremonia e fejesës
Shkëlqeu në dasëm, por ja sa ka kushtuar velloja e Elitës Dasma e reperit GJiko dhe moderatores, Elita Rudi, vijon të mbetet një temë diskutimi në mediat rozë. Edhe pse kanë
Yllka promovon gjoksin (FOTO LAJM) Këngëtarja vjen shumë ‘e nxehtë’ dhe në superformë. Yllka Kuqi së fundi është shfaqur në një fustan, kreacion i Valdr
Shumë pak u dallua, shihni barkun e rrumbullakosur të Elitës U mbajt dy ditë më parë dasma madhështore e Elita Rudit dhe Gjikos, një dasmë që për orë të tëra ishte kryefjala e media
Wow! Elita mahniti me fustanin e dytë të nusërisë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt dasma madhështore e Elita Rudit dhe Gjikos, çiftit shumë të komentuar në media e rrjete socia
Vetëm 2 ditë para dasmës, Elita Rudi tregon fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Duket sikur në fakt për personazhet VIP dasma tradicionale me zakonet e pajën e nuses është dicka e largët. Ama jo pë
Marramendëse, kaq ka kushtuar fustani Dior i Lori Hoxhës Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes
Pasi tregoi arsyen pse nuk hedh foto, Lori Hoxha surprizon Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes
E tepron Gabbana, ofendon rëndë fustanin e dasmës së vitit Stefano Gabbana shquhet për komentet ironike, ofenduese madje edhe të shëmtuara ndonjëherë. Këtë veprim ai e ka pbërë
Ariana Grande kryqëzohet nga fansat: Ku shkon me atë fustan skandaloz Paçka se e vogla Ariana Grande me zë të madh dhuroi një super performancë të ndjerë të “(You Make Me Feel Like) A Natura
Shqiptares në ditën më të bukur të jetës i merr flakë fustani (VIDEO) Kohëve të fundit është bërë traditë që në dasmat kosovare të ndizen edhe fishekzjarrët brenda në restorantet ku mbahet d
Xhemi Shehu rrëmben vëmendjen e të gjithëve, fustani i dytë mahnit të ftuarit (FOTO LAJM) Xhemi shehu është mike e Ledion Liços prej vitesh. Ajo ishte një ndër të ftuarat speciale në ceremoninë martesore të
Nuses së Enver Hoxhës i ngrihet fustani mes Italisë (VIDEO) Rezarta Shkurta ka nisur pushimet. Nga postimet e saj nbë rrjette sociale mësojmë se ajo gjendet në Itali. Së fundi
Dorina Mema provokon hapur: Po më shpërthen fustani Kampionia në bodybuilding, Dorina Mema është ndër femrat më të komentuara për trupin e palestruar dhe me forma bombastik
I trullosi të gjithë, sa ka kushtuar fustani i kuq i Luanës Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca aktualisht po shijon suksesin e këngës së saj të fundit "Vetëm ty", por nga ana
Vogëlushja e vogël i plotëson dëshirën e fundit nënës me kancer, përlotet rrjeti Një vogëlushe ia ka plotësuar dëshirën e fundit nënës së saj, që të fotografohej në fustanin e saj të martesës në vendin
Sekreti që fshihet pas fustanit të zi të Meghan Markle Meghan Markle dhe e gjithë pjesa tjetër e familjes mbretërore i kanë kaluar orët e para të mëngjesit në eventin e organi
Zbulohet çfarë fshihet pas fustanit të Meghan në homazhet për Princeshë Dianën Meghan Markle e ka marrë seriozisht “lojën” e saj me modën pas martesës me Harryn dhe hyrjen në shtëpinë mbretërore. Shu