999 rezultate për

fustani

Elvana Gjata publikon prapaskenat e xhirimeve të "Fustani" (FOTO LAJM) Elvana Gjata padyshim është një prej artisteve më me zë në Shqipëri por jo vetëm. Këngëtarja së fundmi ka sjellë një b
4 ditë pas publikimit, "Fustani" i Elvanës dhe Capital T kryeson top listat muzikore(FOTO & VIDEO) 4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i fundit i Elvana Gjatës dhe Capital T "Fustani". Ky projekt u kthye menjëherë
Bleu online fustanin e nusërisë, nuses i shkatërrohet dita më e rëndësishme e jetës (FOTO LAJM) Një vajzë zgjodhi që fustanin e nusërisë të ëndrrave të saj ta blinte online por ka mbetur e zhgënjyer nga porosia që i
Vetëm bikini, ky është "fustani i nusërisë" në ëndrrat e Kejvinës (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve
Fjolla Morina ka një këshillë për të gjitha vajzat (FOTO LAJM) Fjolla Morina është një nga këngëtaret që herë pas here tërheq vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Së fundmi p
Kendall Jenner me fustanin e ngushtë, nxjerr në pah elegancën e saj (FOTO LAJM) Kendall Jenner ishte shfaqur e mahnitshme në Manhatan duke shkëlqyer me një fustan të verdhë, që vinte në pah format bom
Bukuroshja angleze gati sa nuk "shpërthen" fustanin (FOTO LAJM) Ylli televiziv anglez, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë një mbrëmje në një klub nate në Newcastle
Kylie Jenner "i vjedh" fustanin Bleonës, shikoni reagimin e saj (FOTO LAJM) Këngëtaret apo vajzat e njohura të shoëbizz-it shpesh inspirohen nga artiste apo emra të mëdhenj botërorë dhe t'i krahas
Provokon Flaka Krelani, vesh fustanin pa të brendshme (FOTO LAJM) Këngëtarja Flaka Krelani është mjaf aktive në rrjetet sociale. Së fundmi fotot e saj kanë pak a shumë të njëjtin format
Wanda Nara nuk përmbahet, i nxjerr të gjitha në shesh (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara e cila njihet për fotot hot dhe pothuajse e zhveshur që poston në rrjetet soci
Fustani i bardhë nuses së Remzie Osmanit Gezime Krasniqi sonte u kurorëzua me martesë me djalin e këngëtares së famshme Remzie Osmani, Hamzën. Ajo tërhoqi vëm
Vesa Luma tregon format, vesh fustanin e tejdukshëm (FOTO LAJM) Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore. Vesa është largu
Porosit fustanin në Internet por ngelet me gojë hapur ku i vjen në shtëpi (FOTO LAJM) Një grua u është drejtuar rrjeteve sociale për të treguar zhgënjimin që mori me një fustan që kishte porositur në intern
Modelja bëhet virale në Vanity Fair, e tradhton fustani i hapur (FOTO LAJM) Modelja Shanina Shaik prej kohësh është kthyer në një personazh që nuk i ndahet mediave rozë, por këtë herë i ka kapërcy
Eni Vasili do të veshë fustanin e bardhë, por pas zgjedhjeve Eni Vasili është kujdesur që gjithnjë ta mbajë lidhjen e saj sa më diskrete të jetë e mundur. Si rrallëherë, ajo u fotog
Dua Lipa bën gjithë botën të flasë për fustanin e saj (FOTO LAJM) Orë më parë ajo rrëmbeu çmimin “Best Single” për këngën “One Kiss”, bashkë me Calvin Harris. Përpos faktit që 23-vjeçarj
Fustani që "çmendi" botën! A do të dilnit xhiro me të? (FOTO LAJM) Kim Kardashian arriti edhe njëherë tjetër të rrëzojë rrjetin pak ditë më parë, me fustanin e saj të guximshëm, për të ci
Pas fustanit të çmendur, Kim harron të veshë pantallonat (FOTO LAJM) Nuk është se ajo nuk shkakton tërmet kudo që shkon, por këtë herë e ka tepruar fare. Kim Kardashain bëri bujë ditën e
Kim Kardashian sapo veshi dekoltenë më të guximshme të vitit (FOTO LAJM) Nuk është se ajo nuk shkakton tërmet kudo që shkon, por këtë herë e ka tepruar fare. Kim Kardashain ka bërë sërish bu
Ermali dhe Ami paskan thyer rregullin kryesor në një dasmë Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim ndër më të pëlqyerit nga publiku. Ata k