999 rezultate për

fury

Reagimi i Furyt pasi u rrëzua në rundin e 12-të mahnit fansat (VIDEO) Tyson Fury u nokautua dy herë në meçin kundër Deontay Wilder, megjithatë ai nuk i lejoi këto dy nokaute t’ia humbin meçi
Wilder akoma nuk është bindur: Vetëm Zoti e di si u çua në këmbë Fury (VIDEO) Pasi e siguri një barazim me Tyson Fury me një nokaut dramatik në rundin e fundit, Deontay Wilder ka mbrojtur titullin e
Fury me fjalë të mëdha për Wilderin pas ndeshjes Pasi u rrëzua dy herë në dyshen e ringut në një meç dërrmues për titullin e kampionit të botës, Tyson Fury ka deklaruar
Wilder mbron titullin kampion bote në WBC, pas barazimit dramatik me Furyn Deontay Wilder e ka mbrojtur titullin kampion bote në kategorinë e rëndë divizioni WBC pas meçit ndaj Tyson Fury, i cili
Shikoni sa para do të fitojnë Fury dhe Wilder nga përballja e shumëpritur Vetëm njëri mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury do ta lërë ringun në Staples Centre të dielën në mëngjes sipas kohës lokal
Shikoni kur zhvillohet përballja e shumëpritur mes Wilder dhe Furyt Deontay Wilder dhe Tyso Fury pritet të zhvillojnë një nga përballjet më të mëdha në vitet e fundit në kuadër të peshave
Wilder apo Fury? Joshua tregon se cili do të fitojë Anthony Joshua beson fuqishëm se Deontay Wilder do ta mposhtë Tyson Furyin në meçin e kategorisë së rëndë në boksin prof
Peshimet zyrtare, Tyson Fury 18 kg më i rëndë së Wilder para duelit Pak orë para duelit të peshës së rëndë mes kampionit të botës në peshën e rëndë Deontay Wilder (mban titullin e kategori
Nga Foreman te Tyson, legjendat parashikojnë duelin Wilder-Fury Më në fund boksi profesionist për peshat e rënda po rifiton shkëlqimin e dikurshëm falë boksierëve si Deontay Wilder, An
Kaos në përballjen Wilder-Fury para duelit të gjigantëve (VIDEO) Ngjarja më e madhe sportive në botën e sportit këtë javë është përballja mes Tyson Furyt dhe Deontay Wilder. E tilla
Fury: Wilder dhe Joshua mendojnë se tani kanë shansin e vetëm për të më mposhtur Tyson Fury beson se e di arsyen pse Deontay Wilder deshi të përballej me të dhe jo me Anthony Joshuan. Më 1 dhjetor n
Wilder kërcënon me vdekje Tyson Fury Kampioni i botës në peshat e rëndë, Deontay Wilder ka kërcënuar me vdekje kundërshtarin Tyson Fury duke i thënë që ai ë
Tyson Fury: Do të “pushtojmë” Los Angelesin Ish-kampioni i botës në peshat e rënda, Tyson Fury po vijon me përgatitjet intensive për duelin me Deontay Wilder. Trajn
Tyson Fury tregon duelin me Joshua Boksieri anglez TYspn Fury ka treguar një duel mes tij dhe bashkëkombasit Anthony Joshua. Ai tha se Joshua ishte shumë i
Fury kërcënon me nokaut Wilder-in: Do të kesh fatin e Klitschko Tyson Fury kërcënon Wilder duke thënë se asnjë grusht i tij nuk do ta kapë atë. Ndër të tjera boksieri britanik thekson
Kjo është kërkesa e “çmendur” e Wilder ndaj Joshua Kampioni i botës në peshat e rënda, Deontay Wilder ka folur rreth një përballje me kampionin tjetër britaniku Anthony Jo
Wilder zbulon fitimet marramëndase për duelin ndaj Fury-t Deontay Wilder dhe Tyson Fury do të duelojnë ndaj njëri tjetrin në datën 1 dhjetor në Los Angeles në kategorinë WBC. Pro
Fury parashikon duelin Khabib-McGregor Këtë të dielë në orën 04:00 të mëngjesit do të zhvillohet dueli për kampion botë në peshat e lehta në UFC. Conor McGrego
Wilder ironizon me Tyson Fury Wilder ironizon me Tyson Fury Sot në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të përfundojë turi tre ditor
Wilder kërcënon Fury-n dhe thumbon Joshua Ashtu si futbolli, edhe boksi është një sport elitar që tërheq vëmendjen e miliona fansave në mbarë botën. Dueli për tit