999 rezultate për

fury

Nuk do të ketë rimeç mes Wilderit dhe Furyt, tërhiqet njëri boksier Rimeçi për titull në kategorinë e rëndë WBC mes kampionit në fuqi Deontay Wilder dhe Tyson Furyt është anuluar tani për
Shifër e çmendur, kaq fiton Fury nga ndeshja e dytë me Wilder Ai supermatch i parë mes Wilder dhe Fury la shije mjaft të mira te audienca, shkruan Albeu.com Dueli i parë mes të d
E paralajmëroi, Tayson bën gjestin e rrallë me 8 milion eurot e fituara Boksieri Tyson Fury ka bërë një gjest të madh me paratë ë fituar nga ndeshja me Deontay Wilder në fundvitin e kaluar.
WBC merr vendim përfundimtar për duelin Wilder-Fury WBC (World Boxing Council) ka marrë vendimin se dy boksierët e peshës së rëndë Deontay Wilder e Tyson Fury që të nisin z
Tyson Fury i përgjigjet ofertës ‘qesharake’ të Joshuas Tyson Fury ka refuzuar ofertën ‘tallëse’ të Anthony Joshua për t’u ndeshur më 13 prill në ‘Wembley’. Joshua është pa
Dramë për Furyn, gruas së tij i ndodhi një fatkeqësi para ndeshjes me Wilder Tyson Fury, pas disa luftimeve me alkoolin, me drogën dhe me depresionin arriti të "ngirhej" dhe të luftonte më Deontay
Wilder: Mezi pres të ndeshem sërish ndaj Fury Deontay Wilder ka konfirmuar se e ka në plan të ndeshet sërish me Tyson Furyn pas barazimit kundërthënës në Los Angeles
Fury: Wilder nuk ka guxim të ndeshet përsëri me mua Tyson Fury ka thënë se kampioni i kategorisë së rëndë WBC Deontay Wilder do të tentojë ta shmangë në çdo mënyrë të ndesh
Fitoi 10 milion euro nga ndeshja, Fury bën veprimin që po mahnit botën Tayson Fury ditën e djeshme ështrë ndeshur në boks me Wilder, ku bëri një paraqitje mjaftë të denjë. Kujtojmë se F
Pas betejave me alkoolin, drogën e depresionin, Tyson Fury përlot me mesazhin e tij (VIDEO) Tyson Fury na ka treguar që është një person shumë i fortë dhe jo vetëm fizikisht por edhe mendërisht. Kujtojmë që a
U ndanë me barazim, por sa para fituan Fury dhe Wilder pas ndeshjes Deontay Wilder dhe Tyson Fury u ndeshën në Staples Centre për titullin kampion bote. Ndeshja midis tyre u ndal në ba
Reagimi i Furyt pasi u rrëzua në rundin e 12-të mahnit fansat (VIDEO) Tyson Fury u nokautua dy herë në meçin kundër Deontay Wilder, megjithatë ai nuk i lejoi këto dy nokaute t’ia humbin meçi
Wilder akoma nuk është bindur: Vetëm Zoti e di si u çua në këmbë Fury (VIDEO) Pasi e siguri një barazim me Tyson Fury me një nokaut dramatik në rundin e fundit, Deontay Wilder ka mbrojtur titullin e
Fury me fjalë të mëdha për Wilderin pas ndeshjes Pasi u rrëzua dy herë në dyshen e ringut në një meç dërrmues për titullin e kampionit të botës, Tyson Fury ka deklaruar
Wilder mbron titullin kampion bote në WBC, pas barazimit dramatik me Furyn Deontay Wilder e ka mbrojtur titullin kampion bote në kategorinë e rëndë divizioni WBC pas meçit ndaj Tyson Fury, i cili
Shikoni sa para do të fitojnë Fury dhe Wilder nga përballja e shumëpritur Vetëm njëri mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury do ta lërë ringun në Staples Centre të dielën në mëngjes sipas kohës lokal
Shikoni kur zhvillohet përballja e shumëpritur mes Wilder dhe Furyt Deontay Wilder dhe Tyso Fury pritet të zhvillojnë një nga përballjet më të mëdha në vitet e fundit në kuadër të peshave
Wilder apo Fury? Joshua tregon se cili do të fitojë Anthony Joshua beson fuqishëm se Deontay Wilder do ta mposhtë Tyson Furyin në meçin e kategorisë së rëndë në boksin prof
Peshimet zyrtare, Tyson Fury 18 kg më i rëndë së Wilder para duelit Pak orë para duelit të peshës së rëndë mes kampionit të botës në peshën e rëndë Deontay Wilder (mban titullin e kategori
Nga Foreman te Tyson, legjendat parashikojnë duelin Wilder-Fury Më në fund boksi profesionist për peshat e rënda po rifiton shkëlqimin e dikurshëm falë boksierëve si Deontay Wilder, An