999 rezultate për

furnizimi

Banorët e Dibrës probleme me furnizimin me ujë të pijshëm Në Dibër ndodh që gjatë ditës të mos ketë ujë me orë të tëra. Ky problem është më prezent gjatë verës, kur qyteti mbushe
Kuvendi pa ujë, furnizohet me autobot (VIDEO) Pas problemeve me energjinë elektrike, Administrata e Kuvendit të Shqipërisë tashmë po përballet edhe me mungesën e ujit
UKT-ja njofton kufizime të furnizimit me ujë në Tiranë Ujësjellës Kanalizime Tiranë (UKT) ka njoftuar se për shkak të punimeve të OSHEE-së, stacioni i pompimit të Qafë-Mollës
Njihuni me ndryshimin e rradhës në Instagram Rrjeti social Instagram, së fundmi ka sjellë dhe përditësimin më të fundit të tij, Përditësimi lidhet me furnizimit kron
Kombinati do vuajë mungesën e ujit, shkak reshjet Për shkak të reshjeve të dendura gjatë ditës së djeshme, në Kombinat sot do të ketë kufizim të furnizimit me ujë. UKT
Kombinati deri nesër pa ujë Zona e Kombinatit do të ndjejë mungesën e ujit nga sot pasdite deri në orët e para të ditës së nesërme, kjo për shkak të
Rikthehet furnizimi me ujë të pijshëm në të gjithë rrjetin e shpërndarjes UKT ka njoftuar se është rikthyer furnizimi me ujë të pijshëm në të gjithë rrjetin e shpërndarjes, pas problemeve të shf
Arrestohet në Itali trafikanti kryesor i furnizimit të kokainës në Shqipëri e Tunizi Policia italiane e qytetit të Padovës ka arrestuar sot nënshtetasin tunizian Ben Tiwa Nejme Eddine, i datëlindjes 1976,
Ja situata e furnizimit me energji elektrike pas reshjeve Për shkak të reshjeve të mbrëmjes së të dielës, vijojnë të mbeten jashtë pune 76 fidra. Pa energji janë zona e Pashalima
Orar i ri për furnizimin me ujë në Prishtinë Korporata e Ujësjellësit Rajonal "Prishtina" njofton se ka filluar një rritje e madhe e kërkesave për ujë të pijshëm dhe
Furnizimi me ujë nga ora 06:00-23:00, reduktime vetëm gjatë natës Kompania Ujësjellësi Rajonal "Prishtina", që ofron shërbime në 8 komuna: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Drenas, Poduje
Çfarë ndodh me gurët e çmuar të Trepçës Gurët e çmuar të Trepçës që shpesh u jepte miqve të huaj në formë dhurate, i kishte shumë për zemër ish-presidenti Ibrah
Ja situata e fundit lidhur me furnizimin me energji elektrike Përmes një njoftimi për mediat, OSHEE bën me dije se po punon intensivisht në terren për të garantuar mbulimin me energj
Putini "i jep shuplakë" Serbisë Presidenti rus Vladimir Putin ka befasuar Serbinë me anë të vendimit që ka vendosur të ndërmarrë. Putini ka vendosur
Ahmetaj: TAP e kthen Shqipërinë në nyje të furnizimit me energji Ministri i Ekonomisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj theksoi sot nga Berlini se realizimi i projektit TAP do te thote jo
Shoqata Shqiptare e Bankave reagon për vjedhjen e thesarit: Aktiviteti vijon normalisht Me anë të një njoftimi për shtyp, Shoqata Shqiptare e Bankave (AAB), kërkon të sigurojë publikun, por edhe klientët e ba
Shqipëria ka nisur sot me furnizimin me energji elektrike të Kosovës Pas tragjedisë në termocentralin e Obiliqit, Korporata Elektroenergjetike Shqiptare ka nisur menjëherë furnizimin me ene
Shkodra mbetet pa ujë Një ndërhyrje e paautorizuar nga disa persona në linjën kryesore të furnizimit me ujë të pijshëm të qytetit të Shkodrës,
Beqaj e cilëson të suksesshëm 6-mujorin e parë të punës Gjashtë muajt e parë të qeverisjes kanë qenë një periudhë me aktivitet tepër intensiv për Ministrinë e Shëndetësisë, në
KEDS: Furnizimi me energji elektrike është rënduar KEDS njofton se furnizimi me energji elektrike është rënduar si pasojë e rënies nga prodhimi të njësisë B1. KEK konfirmo