999 rezultate për

furious

1 orë "Fast and Furious" në rrugët e Tiranës, policia kap më në fund adoleshentin e "çmendur" Policia e Tiranës ka arrestuar një 18 vjeçar pasi e ndoqi me shpejtësi për një orë në rrugët e kryeqytetit duke rrezikua
"Fast & Furiuos 9" do të rikthejë të ndjerin Paul Walker në filmin e ri? (FOTO LAJM) "Fast & Furious 9" mund të rikthejë të ndjerin Paul Walker për filmin e ri. Edhe pse kjo nuk është konfirmuar ende ng
Incident në xhirimet e "Fast & Furious", dublanti i Vin Diesel në koma Një tragjedi e re ndodhi në setin e filmit serial "Fast & Furious", pas vdekjes së protagonistit Paul Walker në 2013-n p
E fejuara e yllit të Fast & Furious shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Rosie Huntington- Whiteley dhe i fejuari i saj, Jason Statham janë padyshim njëri ndër çiftet më të pëlqyera të Hollivud
"Fast and Furious" në rrugët e Tiranës, radari kap mat shoferin (VIDEO) Policia Rrugore vijon kontrollet në rrugë me qëllim rritjen e parametrave te sigurisë rrugore dhe shmangien e aksidentev
Aktorja shqiptare e “Fast and Furious”: Sa u pagova për 1 muaj Erigerta Deda, vajza nga Mirdita, është pjesë e filmit të fundit “Fast and Furious” bashkë me dy aktorë të tjerë shqipta
Kush është aktorja nga Mirdita që do të luajë në “The fate of the Furious” Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë m
Aktorja shqiptare pjesë e Fast and Furious: Me rrogën e një muaji jetova një vit “The Fast of the Furious” padyshim është një nga filmat më të preferuar në të gjithë botën. Në një rrëfim ekskluziv
Njihuni me modelen nga Prishtina e cila luajti në filmin “Fast and Furious 7” (VIDEO) Besiana Dili është modelja shqiptare me origjinë nga Kosova e cila ka marrë pjesë me një rol në filmin e njohur "Fast &
"Fast and Furious" në Sarandë, policia ndjek me makina hajdutët e Igumenicës (VIDEO) Policia e Sarandës si edhe ajo e Delvinës kanë arrestuar tre të dyshuar se kryenin vjedhje me dhunë prej disa kohësh në
Michelle Rodriguez kërcënon se do heqë dorë nga "Fast and Furious" (FOTO LAJM) Michelle Rodriguez është një nga aktoret më të pëlqyera në botë sidomos për rolet e saj në serinë filmike “Fast and fur
Kjo është kënga që po sfidon Gangnam Style (VIDEO) Kanë kaluar rreth 5 vite që nga dita kur u hodh në rrjetin social Youtube kënga e PSY me titullin Gangnam Style, këngë
Babai i Paul Walker flet për vdekjen e të birit dhe "The Fate of the Furious" (FOTO LAJM) Kanë kaluar tashmë 4 vite që nga vdekja e yllit të "The fast and the furious", Paul Walker. Ndërkohë vetëm disa javë
Super makinat e përdorura në "The fate of the furious" (FOTO LAJM) Filmi "The Fate of the Furious" (The Fast and the Furious) ka pushtuar tashmë të gjitha kinematë botërore. Gjërat tër
Zbulohet si e mori emrin filmi “The Fast and the Furious” (VIDEO) Përpara se filmi "The Fast and the Furious" të bëhej një produksion që do të fitonte gati 4 miliardë dollarë të ardhura
Vin Diesel shpërthen në lot për mikun e tij, Paul Walker (FOTO LAJM) Katër vjet pas vdekjes së aktorit të njohur të Fast and Furious, Paul Walker, promovohet sot filmi i 8-të i grupit të ak
Grupi mafioz në Itali që grabit kamionët si në skenat e "Fast and Furious" Një grup mafioz në Itali është duke kryer grabitje të guximshme të fugonëve të sigurisë, duke ngritur prita dhe duke për
Të hash picën për 32 sekonda (VIDEO) Peter Czerwinski, është mbajtës i shumë rekordeve Guinness që kanë lidhje me ushqimin dhe së fundi mban edhe rekordin pë
Tre filma të tjerë “Fast & Furious” (FOTO LAJM) Rrjetet sociale kanë shërbyer sërish për dhënien e një lajmi mjaft të mirë, për të gjithë fansat e “Fast & Furious”, e c
Top 10 të vdekurit e famshëm që fitojnë më shumë (FOTO LAJM) Michael Jackson, i cili është ndarë nga jeta në vitin 2009, është renditur i pari nga revista prestigjioze "Forbes", si