999 rezultate për

funksionit

Bllokohen serverat, doganat e të gjithë vendit dalin jashtë funksionit Janë bllokuar të gjitha pikat doganore në vendin tonë për disa orë me radhë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një ditë më p
Bien serverat, doganat shqiptare në kolaps Të gjithë serverat e doganave në Shqipëri kanë dalë jashtë funksionit. Top Channel raporton se kjo situatë ka shkaktuar
Pas Kushtetueses, edhe Gjykata e Lartë jashtë funksionit Pas shkarkimit të gjyqtarit Edmond Islamaj, Gjykata e Lartë mbetet vetëm me dy anëtarë duke dalë krejtësisht jashtë funk
Kuvendi, edhe sot është jashtë funksionit Kuvendi i Kosovës ka shkuar në pauzë deri në orën 14:00, si pasojë e mungesës së kuorumit. Nënkryetari i Kuvendit të
Facebook del jashtë funksionit, alarmohen përdoruesit Facebook është jashtë funksionit për qindra përdorues në të gjithë botën. Ky defekt ka prekur një pjesë të Europës dh
Facebook jashtë funksionit, ja cilat vende kanë probleme të mëdha Rrjeti social Facebook është jashtë funksionit për qindra përdorues në të gjithë botën duke shkaktuar probleme në lundri
Gjykata Kushtetuese del jashtë funksionit Që nga dita e nesërme (15 qershor) Gjykata Kushtetuese do të mbetet jofunksionale. Kjo pasi dy gjyqtarëve të këtij insti
Shtëpi e dyfish pagë, si shteti shpërblen ata që kaluan Vettingun Shtatë gjyqtarët dhe prokurorët, të cilët kanë kaluar deri tani rrjetën e trefishtë të Vetingut, duke u konfirmuar në de
Twitter, jashtë funksionit Twitter është jashtë funksionit për përdoruesit në mbarë botën. Përdorues nga Europa, Azia dhe SHBA’të kanë raportuar
Këta telefona Samsung do dalin jashtë funksionit Seria S6 e telefonave të Samsung ka dalë në shitje në vitin 2015 dhe shënoi një kapitull të ri për markën për shkak të n
13 ura janë jashtë funksionit, Rama vë theksin te jeta e njerëzve Komiteti i Emergjencave Civile është mbledhur sërish për të diskutuar mbi dëmet që kanë shkaktuar reshjet. Sandër Le
Në këto zona nuk do të ketë ujë në Tiranë Përmbytjet kanë dëmtuar nënstacionin elektrik të Kasharit dhe siç njofton “Ujësjellës-Kanalizime Tiranë”, edhe stacionet
Faqja jashtë funksionit, ambasada zbulon çdo të bëhet me Lotarinë Amerikane Prej dy ditësh shqiptarët janë në panik pasi faqja për të aplikuar për Lotarinë Amerikane është jashtë funksionit. P
Dimovski: VMRO-DPMNE të propozojë emrin e prokurorit të ri të shtetit Ilija Dimovski deputeti i VMRO-DPMNE-së në një konferencë për shtyp që pati sot ka kërkuar që partia e tij të propozojë
Rexhep Selimi: Parlamenti ka dalë jashtë funksionit Kuvendi i Kosovës ka dalë nga funksioni. Kështu ka deklaruar në emisionin e drejtpërdrejt “Intervista me Blerimin” në RT
Ende asnjë vendim, seanca konstituive vazhdon të hënën Seanca e sotme kuvendore edhe pas pushimit vazhdoi me vërejtje procedurale. VMRO-DPMNE përsëriti qëndrimin se e drej
Semaforët jashtë funksionit, makina përplas një grua në Tiranë Një aksident më pasojë plagosjen në gjendje të rëndë të një gruaje ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në rrugën “Sami F
Bombardimet në Siri nxjerrin spitalet jashtë funksionit Disa nga bombardimet më të rënda të kryera deri tani në Alepo kanë bërë që zonat e qytetit të kontrolluara nga rebelët t
Prokuroria: Enver Hasani s'kishte imunitet, kreu veprime jashtë funksionit Prokuroria Speciale ka bërë ankesë në Gjykatën e Apelit, kundër aktvendimit të Gjykatës Themelore në Prishtinë pasi kjo
Rrjeti social "Twitter" me probleme madhore Rrjeti social Twitter ka qenë përkohësisht jashtë funksionit, dhe pa akses për tu përdorur në kompjuter personal apo cel