999 rezultate për

ftuarve

Fantazi për zbukurimin e shtëpisë (FOTO LAJM) Për një darkë që ajo të jetë plot stil, rëndësi të madhe ka edhe dekorimi. Shtrimi estetikisht i pjatave, u ngjall oreks
Martohet Nora Istrefi, ja fotot nga dasma (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, Nora Istrefi është bërë nuse. Kjo ka qënë një ditë e veçantë për të, ndërsa ka lidhur kurorë me Robe
Keni ngrënë ndonjëherë drekë në qiell (FOTO-LAJM) "Brukseli në qiell." Eksperienca e një restoranti në "qiell" vjen nga kryeqyteti belg. Personeli i restorantit dhe të ft
Martohen Kim dhe Kanye, zbulohet ftesa në ngjyrë ari (FOTO LAJM) “Kërkohet të na nderoni me prezencën tuaj në dasmën e Kim Kardashian dhe Kanye West”. Ka qënë kjo përmbajtja e ftesës së
Sot cermonia madhështore e hedhjes së shortit për "Brazil 2014 Diskutimet për shortin janë duke përfunduar, shorti që do të përcaktojë 8 grupet e "Brazil 2014" është gati të nisë. Duk
Disa hapa në përzgjedhjen e tortës së dasmës Torta mund të duket e bukur dhe e jashtëzakonshme por shija nuk duhet të jetë e tmerrshme. Zgjidhni shijen Hapi i
Dasma përrallore e Tamara Ecclestone (FOTO LAJM) Vajza e Bernie Ecclestone, bosit të Formula 1, Tamara i ka dhënë fund beqarisë pasi sot ka celbruar martesën e saj me të
Martohet Conte, tifozët në festë (FOTO-LAJM) Entuziasëm dhe gëzim në Torino. Trajneri i skuadrës së Juventusit martohet sot me Elisabettën. Me qindra tifozë dhe dash
Sherr masiv në dasmë (VIDEO-FOTO) Një 57 vjeçar ka gjetur vdekjen nga një atak në zemër, pas një sherri që ka plasur në një dasëm në një lokal në Philadel