999 rezultate për

ftuar

Po Bora ç'pati, thumbon Arbana Osmanin në mes të emsionit (VIDEO) Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në studio për të folur rreth jetës profesionale dhe asaj private dhe në një momen
Jankullovksa dëshmon për rastin "Monstra" Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska ka dëshmuar për rastin “Monstra”. Ajo ka treguar se si ka qenë
Liverpool publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Atletico Madridin Liverpool ka bërë publike listëm e lojtarëve që do të udhëtojnë në Spanjë për ndeshjen ndaj Atletico Madridin. Për kë
Arratiset një person nga burgu Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se të dielën pasdite një i burgosur ka ikur nga burgu i Dubravës. I burgo
Deklarata e të ftuarit i shkrin të gjithë së qeshuri në emision: Më llaston vjehrra (VIDEO) Pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, tema kishte të bënte me çiftet dhe të ftuarit ishin Lorenc Jemini, Sofia Jemini, Xhens
Madhështore, zbulohet kur do e mbajnë dasmën Armina dhe Shkëlzeni (FOTO LAJM) Prej kohësh përflitej se Armina dhe Shkëlzeni do bënin dasmë këtë vit. Mirëpo Armina e ftuar në "Shiko kush luan" deklar
Në premierën e filmit të Ermalit, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit të Ermal Mamaqit, "I Love Tropoja". Pallati i K
"Nuk ke ku shkon", çfarë shkruhej në zarfin kërcënues që gjeti në oborr ish-pjesëtari i UÇK-së Ditën e sotme një qytetar nga Gjakova gjeti në oborrin e shtëpisë një zarf që brenda mbante një mesazh kërcënues. Ai
Tërmeti tund fort studion, të ftuarit i ndjejnë "LIVE" lëkundjet (VIDEO) Lëkundje të forta tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter janë regjistruar në rajonin lindor të Turqisë mbrëmjen e s
Arian Çani "befasohet" nga e ftuara në studio: Çfarë jemi ne bashkë (VIDEO) Për herë të parë në studion e “Zonë e Lirë”, e ftuar mbrëmjen e kësaj të premteje ishte një person tepër i veçantë për d
Lëkundet studio televizive, si e përjetuan tërmetin të ftuarit live (VIDEO) Janë zbardhur bilancet e fundit nga tërmeti i frikshëm në Turqi. Burimet nga mediat vendase shkruajnë se ka shkuar n
Laçi e nis furishëm, triumfon ndaj Teutës (VIDEO) Laçi ka fituar në transfertë kundër Teutës. Kurbinasit mposhtën me rezultatin 1-0 Teutën në ndeshjen e vlefshme për j
Pas dorëzimit të propozimit, Hashim Thaçi fton Albin Kurtin në Presidencë Pas dorëzimit të propozimit nga LV-ja, presidenti Hashim Thaçi e ka ftuar Albin Kurtin për t’ia dorëzuar dekretin presid
Aktorja shqiptare i përgjigjet akuzave: Shkove në Itali për prostitutë?! Aktorja Ina Gjonçi ka treguar sot se ka rënë pre e shpifjeve disa kohë më parë. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Gjonç
Po aktronte me Getoarin, Visjan Ukcenajt i ndodh incidenti në skenë (VIDEO) Reperi shumë i suksesshëm, Getoar Selimi ishte i ftuar në puntatën speciale të "Klanifornias" në natën e ndërrimit të vi
Sherri me Taynën, Majk ja kthen hapur në të njëjtin emision (VIDEO) Reperja e njohur Tayna ishte e ftuar të shtunën e 4 janarit në “Shiko kush luan”. Gjatë lojës “Paintball” reperja u pyet
I ftuari surprizon Çanin, i bën dhuratën e paparë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme të ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" kanë qenë kasti i aktorëve të serialit "Lokomotiva" dhe autori i
Nga Dubai, direkt në punë! Luana kthehet dhe zbulon surprizën (FOTO LAJM) Luana Vjollca është rikthyer nga Dubai dhe ka zbuluar surprizën që na pret në emisionin e fundit “Shiko Kush Luan”. M
Si asnjëherë më parë, moderatori shqiptar i propozon live në emision partneres (VIDEO) Një propozim tepër romantik ka ndodhur mbrëmë në studion e emisionit "Këndo këngën time", në "Vizion Plus". Moderator
Thanë që u bë i famshëm falë tyre, Fero iu kthehet Mozzikut dhe Getinjos (VIDEO) Reperi Fero ishte së fundmi i ftuar në emisionin "Mirage" ku ka dhënë një rrëfim ekskluziv. Ai ka zbuluar të reja rreth