999 rezultate për

ftuar

Rolando zbret në fushë për të luftuar koronavirusin, dhuron shumën marramendëse Kristiano Rolando zbret në fushë për të luftuar koronavirusin. Sulmuesi i Juventusit, që ndodhet në “karantinë” në Madei
Dezinfektant apo alkool për të luftuar COVID 19, kjo është zgjidhja që jep Turqia Ajo çka po dëgjojmë më së shumti këto ditë përveç qëndrimit në shtëpi, është pikërisht larja e duarve. Në Turqi nuk p
Princeshës nuk i durohet, do të martohet me 5 të ftuar (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit ka ndryshuar gjithçka. Me 342.334 të infektuar në gjithë botën, qeveritë janë detyruar të marri
Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se pas marrjes së mostrave të 100 personave që kanë qen
Tërhiqet La Liga, ja kur pritet të fillojë La Liga dhe RFEF (Federata Spanjolle e Futbollit) kanë dalë me një deklaratë të përbashkët në të cilën zyrtarizojnë diçk
Kampionia ruse e fitnesit gjenë mënyrën e veçantë për të luftuar koronavirusin (FOTO LAJM) Në këtë kohë të vështirë kur Koronavirusi po përhapet me shpejtësi të madhe në mbarë botën, kampionia e fitnesit, Yulia
Rritet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se ka shkuar në 89 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë. Si p
Ronaldo mëson fëmijët si të lajnë duart për të luftuar koronavirusin (VIDEO) Cristiano Ronaldo është duke marrë masa aktive për ta mbrojtur familjen e vet nga koronavirusi. Asi i Juventusit e ka
"Në luftë me jetën": Tre mijë profesionistë i përgjigjen thirrjes së ministrisë, gati për të luftuar Covid-19 Ditën e djeshme shkoi në 64 numri i të prekurve nga Covid-19 në vendin tonë teksa fatmirësisht nuk kemi humbje të tjera
Serie A grumbullon para për të luftuar koronavirusin Kampionati elitar i futbollit italian, Serie A, po grumbullon fonde për luftën kundër Covid-19. Lojtarët janë duke dh
Çmendet nusja: Nëse nuk vini prej koronavirusit, jeni të vdekur për mua! (FOTO LAJM) Një nuse ka përhapur zemërim në rrjet pasi i tha të ftuarve të dasmës se ishin të vdekur për të nëse mungonin në ceremon
"Ethet" e koronavirusit, komuna e Prishtinës gati për dezinfektim Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se po merren masa parandaluese ndaj koronavirusit. Ahmet
Vetëm 80 shtretër, a është i gatshëm Infektivi për të "luftuar" koronavirusin? Në kushtet kur koronavirusi nuk është më një kërcënim i largët, por një realitet i prekshëm, pyetja që të gjithë shtrojm
Milani del me komunikatë zyrtare për koronavirusin Skuadra e Milan ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me Coronavirusin. Virusi Covid-19 po përhapet me shpejtësi të ma
Kujdes! Këto janë këshillat e rreme për të luftuar koronavirusin BBC ka publikuar nje artikull te gjate per këshillat e rrema shendetësore po mashtrojnë qindra njerëz. Ja disa nga k
Alkooli bën të veten, David dhe Victoria marrin gjithë vëmendjen në ditëlindjen e të birit (FOTO LAJM) David dhe Victoria Beckham provuan para gjithë botës se marrëdhënia e tyre nuk është në krizë. Ata dëshmuan se ndjenj
"Të ftuar VIP dhe aheng", Rovena Stefa zbulon kur do të martohet (VIDEO) Rovena Stefa prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe shumë e kërkuar në dasma, por vetë ajo
"EL CLASICO"/ Zidane lë në shtëpi Jovic dhe James, fton Marianon Jemi shumë pranë "El Clasicos" dhe ditën e sotme trajnerët e Realit dhe Barcelonës kanë publikuar listën e lojtarevë ku
Më në fund një lajm i mirë Barcelonën, Alba gati për "El Clasicon" Quique Setién ka ftuar 18 futbollistë për ndeshjen e së dielës me Real Madridin në ‘Santiago Bernabéu’. Ndeshja që zh
Ndahet nga jeta njeriu i shtrenjtë për Valbona Memën (FOTO LAJM) Me anë të një fotoje në Instagram Valbona Mema ka bërë të ditur lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të motrës së saj, p