999 rezultate për

ftuar

143 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri Janë bërë publike të dhënat e fundit mbi COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale ka njof
Koronavirusi i merr jetën pesë pacientëve në spitalet COVID Pesë persona kanë humbur betejën me COVID-19, në 24 orët e fundit ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e
Fluturon kurba e infeksionit në vend, sa raste të reja u shënuan sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 625 testime për të dys
BE i vjen në ndihmë Shqipërisë dhe Kosovës, miliona euro për të luftuar krizën nga koronavirusi Shqipëria do të përfitojë 180 milionë euro për të luftuar krizën me koronavirusin. Komisioni Evropian ka miratuar nj
Po e tundte lokalin me dasmorë, policia shkon pa ftuar dhe gjobit me 1 milion lekë pronarin Administratori i një lokali dasmash në Fushë Milot është gjobitur me 1 milionë lekë pasi organizonte evente në kundërsht
Infektohen me koronavirus 21 dasmorë, mes tyre nusja dhe dhëndri Një darkë festive ka përfunduar me 21 persona të infektuar me COVID-19 gjatë një dasme në Selanik. Mes të infektuarve
Deputeti i LVV rezulton pozitiv për COVID-19 Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka dhënë ai vetë me anë të n
Ulërima dhe të qara, si u shpëtuan nga mbytja tre të miturit në Divjakë (VIDEO) Ditën e djeshme, më 26 korrik 2020 në Plazhin e Divjakës, Vrojtuesit e Plazhit në bashke&#
E rëndë, gjendet e vrarë 34 vjeçarja në Kamenicë Gjatë ditës së sotme në Kamenicë një grua 34 vjeçare dyshohet se u vra nga burri i saj rreth 42-vjeçar. Motivet e këtij
Ali Ahmeti: Më ka ftuar Gjykata Speciale në Hagë dhe do të shkoj Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është ftuar nga Gjykata Speciale me seli në Hagë. Këtë informacion e ka konfirmuar vetë A
Vdes 64-vjeçari nga Kamenica i infektuar me COVID-19 Vdes një 64-vjeçar nga Kamenica i prekur me COVID-19 Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati ka njoftuar se
KOSOVË/ Humb jetën nga Covid-19 një person Ka vdekur një paciente nga Drenasi, e cili ishte i infektuar me Covid-19. Kjo u bë e ditur nga kreu i Drenasit, Rami
Shifrat mbeten sërish të larta, mbi 90 raste të reja (VIDEO) 96 raste të reja janë konfirmuar ditën e sotme me COVID-19 në vend. Ministria ka njoftuar edhe për dy të vdekur, përk
Festë e "çmendur" dhe të ftuar VIP, brenda ditëlindjes së Samanta Karavellës (FOTO LAJM) Mbrëmë Samanta Karavello festoi ditëlindjen. Për këngëtaren ishte organizuar një festë ku të ftuar ishin miqt e saj m
E ftuar nga Rama apo Murrizi? Rudina Hajdari surprizon në mbledhjen e opozitës parlamentare (FOTO LAJM) Në këto momente në selinë e Kuvendit të Shqipërisë po zhvillohet një takim mes kryeministrit Rama, sekretarit Basha dhe
Dybala mungon ndaj Milanit, listën e plotëson sulmuesi shqiptar (FOTO LAJM) Lojtari më në formë I Juventus që nga rifillimi I sezonit, Paulo Dybala do të mungoj sonte në derbin kundër Milanit.
Fiqtë e njomët janë një ilaç i pabesueshëm për të luftuar këtë sëmundje Fiqtë e freskët, kur krahasohen me homologët e tyre të tharë, janë më të ulët në kalori dhe përmbajtje sheqeri, gjë që i
Arrestohet personi i parë pas akuzave të Gjykatës Speciale të Hagës? Ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Adem Zogiani që nga ora 7:30 e mëngjesit është marrë në pyetje nga Misio
Berisha këshillon Ramën: Jep dorëheqjen! I ftuar në "Çim Peka LIVE" në SYRI TV, ish kryeministri Sali Berisha kërkoi dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama. Sipa
EMRI/ Arrestohet ekzekutori i Hekuran Billës, momenti kur e kap policia Përmes një njoftimi ditën e sotme policia ka njoftuar se ka arrestuar një nga bashkëautorët e vrasjes së Hekuran Billës