999 rezultate për

ftuar

Gjendet i vdekur në shtyllën elektrike shqiptari Një person ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në fshatin Bërnicë të Prishtinës, ku është gjetur i vdekur në një shtyllë e
ZYRTARE/ Koeman publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Gironas Barcelona ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen miqësore kundër Gironas. Edhe pse pritej të ndodh
Të ftuar VIP dhe super festë, brenda ditëlindjes së të dashurës së Olsi Bylykut (FOTO LAJM) E dashura e Olsi Bylykut, Egli Tako, tashmë është kthyer në një personazh mjaft të ndjekur. Egli ka festuar ditën e d
La pas një fëmijë vetëm dy muajsh, Klevis Kapllani u qëllua me breshëri plumbash Të tjera detaje zbardhen ng vrasja që ka tronditur Rrogozhinën që në orët e para të mëngjesit të sotëm. 33-vjeçari Kl
Këngëtarja flet për vetëvrasjen: Kam luftuar shumë Gjashtë muaj pas publikimit të këngës “I Love Me”, Demi Lovato publikon këngën e re, “It’s OK not to be OK”, në bashkëpu
Trump: Serbia e Kosova kanë luftuar dhe tani duhet t’i tejkalojnë këto Presidenti i SHBA, Donald Trump në konferencën e përbashkët për media me kryeministrin Avdullah Hoti dhe presidentin e S
Pëson sërish rritje numri i të infektuarve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 116 pers
Sërish numër i lartë infeksionesh në vend (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 122 pers
Messi bojkoton stërvitjen e radhës, Barcelona e tërbuar Këto janë ditë vendimtare për të ardhmen e Lionel Messi: babai i tij Jorge u largua nga Rosario pak më parë, me një flut
Të infektuarit sërish me tre shifra, si u rëndua sot bilanci Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 101 pers
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon mbi situatën epidemiologjike në vend. Gjatë 24 orëve të fundi
Shpërthejnë infektimet, 156 raste të reja me koronavirus në 24 orë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 156 pers
Kjo është arsyeja pse nuk është ftuar Muriqi për Kosovën Ashtu si në ndeshjet e fundit ku Vedat Muriqi mungojë për Kosovën, edhe në dy ndeshjet e radhës sulmuesi më i mirë i Kos
Sërish numër i lartë infeksionesh në vend (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 154 pers
Fiqtë e njomë janë një ilaç i pabesueshëm për të luftuar këtë sëmundje Fiqtë e freskët, kur krahasohen me homologët e tyre të tharë, janë më të ulët në kalori dhe përmbajtje sheqeri, gjë që i
Fluturon kurba e infeksionit në vend, sa raste të reja u shënuan sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 155 pers
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur u shënuan vetëm sot në Shqipëri Janë zbuluar të dhënat e fundit në lidhje me COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka
Nëntë viktima dhe 129 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK), ka njoftuar të hënën, se gjatë 24 orëve të fundit në Kosov
E BUJSHME/ Messi ka njoftuar klubin se do të largohet Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi. Bëhet fjalë për të ardhmen e Lionel Mesit. Humbja 8 me 2 ndaj Ba
COVID-19/ Shqipëria zonë e kuqe! Një tjetër shtet u mbyll fluturimet shqiptarëve Polonia ka mbyllur fluturimmet me Shqipërinë. TIA ka njoftuar se fluturimet e rregullta me Shqipërinë, Polonia i ka m