999 rezultate për

ftuar

Të gjitha cilësitë shëndetësore dhe vlerat dietike të kungullit të vjeshtës Ashtu si të gjithë të perimet me ngjyrë të verdhë dhe portokalli, kungulli është i pasur në vitaminë A. Është veçanërish
Vajzat shqiptare që pranuan publikisht tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë
Shkoi i paftuar aty ku ishte Rama, Ndocaj shoqërohet me forcë nga policia (VIDEO) Një incident ka ndodhur në përurimin e shtëpisë së Fishtës, kësisoj forcat e policisë shoqërojne ish deputetin Eduart Nd
Këngëtar live dhe të ftuar VIP, Lori Hoxha organizon super ditëlindjen (FOTO LAJM) Lori Hoxha feston sot 27 vite jetë dhe në këtë ditë të rëndësishme ka marrë qindra urime nga të afërmit, miqtë e fansat
"Incident" në emisionin e Rudinës, e ftuara: What the f*ck! (VIDEO) Gala, vajza e Robert Aliajt, ishte në një lidhje direkte me skype te "Rudina", në Tv Klan. Ajo dha intervistën e parë
Ndërhyn Rusia, merr kthesën e papritur lufta Azerbajxhan-Armeni Ministrat e jashtëm nga Armenia dhe Azerbajxhani do të marrin pjesë në bisedimet rreth konfliktit në rajonin e Nagorno-K
Një krah robotik për të luftuar koronavirusin Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë
Basha sfidon Ramën për debat publik: Kur të dojë është i ftuar! Basha e ka ftuar kryeministrin Edi Rama në një debat publik. Kreu i PD tha se është i gatshëm që nesër të përballet në d
Ndeshjet e tetorit, Southgate publikon listën me lojtarët e ftuar Gareth Southgate ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet e tetorit. Trajneri i Anglisë ka ftuar për
Ushqimet që duhet të konsumoni për të luftuar simptomat e gripit Në rast gripi, ilaçet e ndryshme natyrore mund të ndihmojnë në përmirësimin e gjendjes së përgjithshme duke kundërveprua
Shënohen 106 raste të reja me COVID-19 në vend Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot 106 raste të reja me koronavirus. Ndërkohë mësohet se dy persona kanë humbur
Ministri gjerman: Karantinimi i Europës do shkaktojë më shumë viktima se vetë Covid-19 Masat anti-koronavirus do të kenë pasoja dukshëm më të rënda sesa vetë sëmundja, veçanërisht në vendet në zhvillim, para
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Janë zbardhur të dhënat e fundit zyrtare për COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka
Zbardhen shifrat, kaq të infektuar me COVID-19 janë zbuluar sot në Shqipëri Janë bërë publike të dhënat e fundit e COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftu
Të ftuar VIP, brenda dasmës luksoze të aktores turke me biznesmenin (FOTO LAJM) Aktorja turke Seren Fosforoglu është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, biznesmenin Kaan Onal. Çifti mbajtën
Nga Lori Hoxha te Mozzik, zbulohen ftuarit e parë të "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) “Shiko kush Luan” rikthehet në ekran më 26 shtator pas shumë muajsh që kur u ndërpre dhe gjëja për të cilën ishim më shu
Gjendet i vdekur në shtyllën elektrike shqiptari Një person ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në fshatin Bërnicë të Prishtinës, ku është gjetur i vdekur në një shtyllë e
ZYRTARE/ Koeman publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Gironas Barcelona ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen miqësore kundër Gironas. Edhe pse pritej të ndodh
Të ftuar VIP dhe super festë, brenda ditëlindjes së të dashurës së Olsi Bylykut (FOTO LAJM) E dashura e Olsi Bylykut, Egli Tako, tashmë është kthyer në një personazh mjaft të ndjekur. Egli ka festuar ditën e d
La pas një fëmijë vetëm dy muajsh, Klevis Kapllani u qëllua me breshëri plumbash Të tjera detaje zbardhen ng vrasja që ka tronditur Rrogozhinën që në orët e para të mëngjesit të sotëm. 33-vjeçari Kl