999 rezultate për

ftua

Mustafa tregon nëse ishte e ftuar Vjosa Osmani në mbledhjen e LDK-së Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa pas mbledhjes ka bërë të ditur se kryesia e LDK-së e ka propozuar
Abazi: Thaçi po e përdor Mustafën për të përçarë shtetin e Kosovës dhe ndarë LDK-në Zëvendëskryeministri në detyrë Haki Abazi ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi se po e përdor kreun e LDK-së, Isa Mustafë
Zyrtare: Thaçi i ka ftuar në takim të përbashkët liderët e partive politike Presidenca e Kosovës ka njoftuar edhe zyrtarisht për takimin që presidenti Thaçi do të mbajë sot me partitë politike.
Lihet jasht mbledhjes së LDK-së, ky është reagimi i Vjosa Osmanit Nënkryetarja e LDK-së dhe kryetarja e Kuvendit, ka deklaruar para medieve se vetëm prej tyre ka mësuar se partia e saj d
Thaçi i përmend Kurtit ambasadorët: I kam njoftuar për kërkesën ndaj LVV Presidenti Hashim Thaçi pas takimit me ambasadorët e QUINT’it, ka shkruar se ata sot i njoftoi për kërkesën që ia ka bër
Drogba ofron spitalin e tij në Bregun e Fildishtë për të luftuar koronavirusin Didier Drogba ka ofruar shërbimet e spitalit të tij në Bregun e Fildishtë për të ndihmuar në luftën kundër koronavirusit
Pse nuk i rikthehet mjekësisë për të luftuar COVID-19? Berisha: As nuk më ka shkuar në mendje! Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një deklaratë të papritur mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë". Në një intervistë
Po përdoren gjërësisht: 6 metodat mjekësore që po përdoren për të luftuar COVID-19 Në 210 vende të botës mjekësia po bën të pamundurën për të mposhtur COVID-19 i cili deri tani në rang botëror ka shënuar
"Dorëzohet" shkencëtari kryesor i BE: I zhgënjyer nga menaxhimi i krizës së pandemisë Profesori Mauro Ferrari, president i Këshillit Evropian të Kërkimit, shkencëtar kryesor i Bashkimit Evropian, ka dhënë d
Klubi i Shkëndijës ndihmon Spitalin e Tetovës me mjetet e nevojshme për të luftuar coronavirusin (VIDEO) KF Shkëndija si klub me përgjegjësi sociale bashkohet me çdo iniciativë për të ndihmuar njerëzit në nevojë dhe të prekur
Vuçiç: Jemi gati të bashkëpunojmë me Prishtinën kundër koronavirusit Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, shprehu gatishmërinë e tij për bashkëpunim të plotë me autoritetet në Prishtinë
UNIK/ Ky është kryeministri që punon si mjek për të luftuar koronavirusin Një shembull i veçantë vjen nga Irlanda ku kryeministri i këtij vendi, përveç menaxhimit të punëve të shtetit, ka vendos
Rrëfehet mjekja shqiptare që u nis në Itali për të luftuar COVID-19: Mami, mos ik në punë! Që nga fillimi i “luftës”, 73 mjekë dhe infermierë italianë kanë humbur jetën në betejën e përditshme me koronavirusin.
Pse vuani nga kapsllëku? Ushqimet që ju ndihmojnë për të luftuar konstipacionin Kapsllëku është shenjë dhe jo sëmundje. Pothuajse çdo njeri mund të ketë konstipacion në jetën e tij dhe shkaku më tipik
Zbulohet ilaçi nga bima e duhanit për të luftuar COVID 19? Teksa e gjithë bota po përballet me pandeminë, vijojnë përpjekjet për të zbuluar vaksinën apo një ilaç që të mund ta nda
Ylli i Bayernit, apel futbollistëve: Kanë përgjegjësi për të luftuar koronavirusin Joshua Kimmich thotë se futbollistët e profilit të lartë kanë "një përgjegjësi të caktuar" për të luajtur rolin e tyre n
Ashtu sic kishte njoftuar, Dortmundi nis stërvitje në mënyrë të vëçantë Erling Haaland nuk mund ta fshehte buzëqeshjen me shokët e tij të ekipit Borussia Dortmund derisa u kthyen në fushën e s
Merr shembull nga Shqipëria, Polonia dërgon 15 mjekë për të luftuar Covid-19 “Polonia mbetet në anën e Italisë edhe në këtë betejë, siç ka qenë gjithmonë në histori." Pas Shqipërisë e Kinës, me
Pinë alkool për të luftuar koronavirusin, vdesin 300 persona 300 persona kanë humbur jetën për shkak të konsumimit të alkoolit, konkretisht Methanol, pas zërave se ky mund të kuront
Me urgjencë për të luftuar Covid-19, shpërthen në flakë avioni me stafin mjekësor në bord Teksa koronavirusi po merr mijëra jetë çdo ditë që kalon, edhe ngjarje të tjera të dhimbshme vazhdojnë të ndodhin nëpër