999 rezultate për

ftua

Mandzukic "prezantohet" me fjalë të mëdha: Gati për të luftuar Mario Mandzukic u zyrtarizua sot si futbollisti i ri i Milait dhe përmes profilit të tij në Instagram, Mario Mandzukic f
Rikthime të rëndësishme, Juventusi publikon listën e të lojtarëve të ftuar ndaj Interit (FOTO LAJM) Juventus ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Interit. Juventus ka publikuar listën e lojtarëve
Rrahmani e Hysaj të ftuar për ndeshjen kundër Fiorentinës (FOTO LAJM) Sot me fillim nga ora 12:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Napolit dhe Fiorentinës, duel ky në kuadër të xhiros së 18’
Ermali dhe Fifi janë kushërinj? Këngëtari shpjegon si qëndron e vërteta Fifi dhe Ermal Fejzullahu zbuluan pak kohë më parë se ata ishin kushërinj me njëri-tjetrin. Kur Ermali ishte i ftuar
"Kam qarë me kokërr të lotit, Fjoralba tregon si i ftuari e ka ngacmuar seksualisht (FOTO LAJM) Në rubrikën "Trotuar" në "E Diell", u diskutua në lidhje me sekretet. Moderatorja Fjoralba Ponari vendosi të tregonte nj
"Kam ndjenja për gruan tënde", si reagon burri i shqiptares para kamerave Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, e ftuar ishte Blerina. Ajo dëshironte t’i bëjë një surprizë ba
"Gomonia po mbytet, ndihmë", flasin sirianët që luftuan me vdekjen për 3 orë në det të hapur Një prej sirianëve të kapur mbrëmjen e djeshme në grykëderdhjen e Vjosës ka treguar për mediat se destinacioni i tyre is
Habiten të ftuarit: Moderatores shqiptare i zbulohet lidhja mes emisionit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe shumë simpatike, Liesa Haxhiasllani ishte e ftuar në "Soiree", ku gjatë emisionit mori një pyet
Zbulohen super modelet e ftuara nga Neymar për festën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Mega festa që Neymar organizoi për në fund të vitit ka ngritur shumë kritika, shkruan Albeu.com Prokurori i Rio në Br
Si rrallë herë, Zidane do ta ketë skuadrën e plotë ndaj Elches Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës kundër Elches. "Los Blancos" nuk dinë për
I ftuari vë në siklet Arjon Muçën dhe Arjola Shehun: Po ju kur do martoheni? (FOTO LAJM) I ftuar në emisionin e mëngjesit “Ditë e Re” në RTV Ora gazetari, Ronaldo Sharka i ka vënë në siklet dy prezantuesit, Ar
Melisa e "Përputhen" i krahason me italianët: Djemtë shqiptarë vaj medet (FOTO LAJM) Konkurrentët e "Përputhen" ishin të ftuar këtë të diel në "E diell", ku zbuluan prapaskenat e emisionit dhe treguan më s
Neymar bën "çmendurinë" e radhës, organizon një festë 6 ditore me 500 të ftuar në mes të pandemisë I dëmtuar në një ndeshje ndaj Lionit, Neymar nuk mundi të luante në ndeshjet e fundit të vitit me skuadrën e PSG-së.
Prej ditësh duke luftuar me COVID-19, ndërron jetë anestezisti i njohur shqiptar Anestezisti kosovar, Afrim Tasholli, nuk ka mundur dot ta fitoj betejën me virusin Covid-19, duke ndërruar jetë ditën e
Franca u jep nënshtetësinë qindra emigrantëve që mposhtën koronavirusin Qindra migrantëve në Francë, të cilët kanë qenë në vijën e parë të frontit kundër koronavirusit, u është njohur shërbimi
Milan udhëton më shumë mungesa në Sassuolo Milan ka udhëtuar në Sassuolo. Trajneri Stefano Pioli është detyruar të bëj shumë ndryshime ku ka ftuar edhe lojtarë
Ndoka shkrin së qeshuri të ftuarit në studio: Ramën nuk e p*rdhi njeri Ish deputeti Nard Ndoka ka shkaktuar shumë të qeshura mes të ftuarve në studion e emisionit "Arena" pasi tha se Ramën nu
Bora Zemani e pranon: Ja kush është “për’puthja” dhe dashuria e jetës sime Prezantuesja e "Përputhen", Bora Zemani, ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në "Shiko Kush LUAN". Ajo nuk ishte vetëm e f
Miratohet ulja e pagave te Barcelona, bie dakord edhe Messi Ka disa ditë që Barcelona ka tentuar të gjejë gjuhë të përbashket me lojtarët që të ulën rrogat për një përqindje që të
Një tjetër protestë në emër të Klodian Rashës, ja kur do të mbahet Një tjetër protestë është njoftuar se do të mbahet ditën e sotme në emër të të ndjerit, Klodian Rasha. Në njoftimin e