999 rezultate për

ftua

Arian Çani ndryshon traditën disavjeçare në emisionin "Zonë e Lirë"! Prej vitesh në studion e ‘Zonë e Lirë’ drejtuesi i emisionit e kishit kthyer në traditë mënyrën se si i priste mysafirët
Një familje i bien nga tavani dy gjarprinj por nuk është kjo më e çuditshmja (VIDEO) Dy gjarpërinj ranë nga tavani - duke luftuar mes vete - në dhomën e gjumit, duke habitur një familje në Australi. Duk
Nuk u mjaftuan me vdekjen, veprimi i turpshëm ndaj modeles që vdiq në jahtin luksoz në Jon Modelja Sinead McNamara ndërroi jetë në jahtin luksoz të biznesmenit meksikan Alberto Baillères në ishullin Kefalonia në
Kryetari i Preshevës ka një mallkim për politikanët Kreu i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ishte i ftuar në Top Show për të folur mbi ndryshimin e kufijve, tezën e Th
Luftë nusesh, kjo Princeshë sapo sfidoi Meghan Markle Në luftën mbretërore të nuseve, Princesha Eugenie po sigurohet që dasma e saj të jetë akoma më e madhe se e Princ Harry-
U ftua në kombëtare, Kroos i jep disa këshilla Sanes Leroy Sane ishte një nga mungesat më të mëdha të skuadrës së Gjermanisë në Kupën e Botës. E gjitha kjo erdhi për shkak t
Nuk i mjaftuan mbi 3 mijë euro të qytetarëve, Thaçi harxhon edhe më shumë Ekipi i ish-kryeministrit Hashim Thaçi kishte tejkaluar shpenzimet e hotelit gjatë një vizite zyrtare në Itali për rreth
Ramushi edhe sot në shërbim të Thaçit, thotë se ka luftuar për territor më shumë se opozita Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj edhe sot ka filluar të flasë me fjalë pa kuptim pasi mendon se qytetarët e Koso
Arrestohen shtatë pjestarë të ISIS në Maqedoni, a janë shqiptarë? Ministri i Brendshëm i Maqedonisë tha se policia ka arrestuar sot shtatë persona që besohet se kanë luftuar në Siri dhe
Alba: Nuk e di pse nuk jam ftuar në ekipin kombëtar Tronditja më e madhe që doli nga skuadra e parë e Luis Enriques si trajner i Spanjës ishte mungesa e Jordi Albas, i cili
“Irani po zbaton marrëveshjen bërthamore” Irani ka zbatuar plotësisht marrëveshjen bërthamore të vitit 2015, që ka nënshkruar me fuqitë botërore, pavarësisht tërh
5 metoda praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të
Lekaj lëvdon shefin: Haradinaj ka luftuar dhe ka të drejtë ta ngrejë zërin Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, është përfshirë në debatin për veteranët e rrejshëm. Sipas tij ky është një debat
Probleme me kripën, ja si t'a zëvëndësoni Më e mira është të mësoheni me shijen e ushqimeve siç janë, në gjendjen natyrale. Kripa është e padobishme në sallatë
I mënçuri i Haradinajt kërkon "haraç" nga qytetarët që nuk luftuan Këshilltari i kryeministrit Ramush Haradinaj, Valon Tolaj, thotë se të gjithë njerëzit që nuk kanë luftuar duhet t’u ven
Deputeti i AKR-së fton qytetarët të protestojnë kundër Pal Lekajt Deputeti i AKR-së dhe kryetar i këtij subjekti në Ferizaj, Labinot Tahiri, ka ftuar banorët e tre fshatrave të kësaj kom
Gjermania aplikon inteligjencën artificiale për të luftuar korrupsionin Gjermania po vendos në punë inteligjencën artificiale për të luftuar korrupsionin. Së fundi prokuroria po shfrytëzon një
Klubi i Prishtinës nuk lejohet të luajë në stadiumin “Fadil Vokrri” Ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit, ishte planifikuar të luhej ditën e sotme, por mesa është njoftuar një gjë e tillë n
Argjentina shpall listën e lojtarëve për miqësoret, ja vendimi për Messin dhe Icardin Dy sulmuesit e Interit, Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez do të jenë në skuadrën e Argjentinës bashkë me Giovanni Simeon
Ramiz Lladrovci martoi djalin, mësoni kush ishte i ftuar Lapidari i biri i kryetarit të Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovcit, mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë. Ai dashurinë e tij