999 rezultate për

ftua

Ditëlindja e të parit të Klanit, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Aleksandër Frangaj ka mbushur ditën e djeshme plot 50-vjec. Pronari i Tv Klan, ka festuar ditëlindjen me një festë ma
Martohet për herë të pestë ish-kancelari gjerman Gerhard Schröder Ish-kancelari gjerman Gerhard Schröder do të martohet për herë të pestë në moshën 74 vjeçare. Partnerja e tij është një
Frangaj bën 50 vjeç, bashkëshortja i bën një super surprizë (FOTO LAJM) Aleksandër Frangaj ka mbushur ditën e djeshme plot 50-vjec. Pronari i Tv Klan, ka festuar ditëlindjen me një festë ma
U ftua në Kombëtare, Egli Kaja: Tani s’do blej më bileta Një nga risitë e Panuccit në listën për grumbullimin e radhës ishte Egli Kaja. Mesfushori i Livingston ka reaguar në
Zbulohet dhurata e Vuçiçit për Putinin Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka takuar sot presidentin rus, Vladimir Putin, me të cilin ka biseduar për gjend
Përplasje mes gjigantëve të TV për Xhisielën, Fevziu i jep goditjen e rëndë Eni Vasilit Që mëngjesin e sotëm, Eni Vasili tregoi se Xhisiela Maloku, personazhi më i komentuar i këtyre ditëve, do të ishte e ftu
Zbardhen incidentet në votimin e referendumit Në vendvotimin nr.2539/1 në SHF “Njegosh” në Koloni, është denoncuar se M.S. (55) e ka fotografuar fletëvotimin e tij. M
Rrëqethëse, emigranti shqiptar përdhunon dhe lë shtatzënë vajzën me të meta mendore Mjekët e spitalit të qytetit të Amfisës në Greqi deklaruan se janë të shokuar në lidhje me atë që mësuan së fundi pas ek
Britania njofton identitetin e të kërkuarit në sulmin kundër Sergei Skripalit Identiteti i vërtetë i një prej personave të kërkuar nga autoritetet britanike për sulmin me një substancë nervore në Sa
Zbulohet një vatër korrupsioni në Komunën e Prishtinës Komuna e Prishtinës ka bërë të ditur se kryetari Shpend Ahmeti ka suspenduar nga puna një punëtor i cili dyshohet se ka
I shpëtoi goja, e ftuara tregon kodin e Instagramit në mes të emisionit Paswordet e rrjeteve sociale janë shumë sekrete. Gjatë ditës së djeshme, në emisionin e pasdites në "Vizion Plus", në
Gjermania sjell personin që sulmoi Sokol Zogajn Një person është ekstraduar dje nga Gjermania përmes Aeroportit Ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë. Policia ka
Situatë komike në studio, e ftuara tregon fjalëkalimin LIVE Një situatë shumë komike ka qenë ajo e ndodhur gjatë emisionit “Vizioni i pasdites”, ku gazetarja Anila Çela nuk ka mund
Java e Modës kthehet në siklet për të ftuarit, çfarë ndodhi me modelet Një ngjarje e rëndësishme dhe në të njëtën kohë e cuditshme, ka ndodhur këtë herë në Milano në Javën e Modës. Këtë h
Arjan Çani sikletos prezantuesen: Gruaja më tha të të puth (VIDEO) Arian Çani është një nga prezantuesit më të njohur shqiptarë. Ai u bë i njohur sidomos për puthjet e tij me të ftuara
“Pa lek mos më hajdeni në dasmë”, kjo është padyshim nusja e vitit Duket se dasmat së fundmi janë kthyer në një ferr për të ftuarit të cilët detyrohen të paguajnë shumë para ose të blejnë
Talenti brazilian ftohet nga Real Madridi për ndeshjen ndaj Espanyolit Real Madridi ka bërë publike listën prej 20 futbollistëve të ftuar për ndeshjen e sotme ndaj Espanyolit, që do të zhvill
Dasma madhështore e Elitës dhe Gjikos, si u veshën të ftuarit? (FOTO LAJM) Gjiko po martohet me Elitën mbrëmjen e sotme në një dasmë madhështore. Ata po martohen në një ambjent luksoz në Prish
Dasma me 700 të ftuar, kështu duket nuse Elita Rudi (FOTO LAJM) Prezantuesja Elita Rudi është martuar sonte me reperin Gjiko. Këtu keni disa foto nga dasma e saj, ku edhe shihet Eli
Kjo është aventura e re e Gianni De Biasit Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, ka nisur aventurën e re… në ekranin e televizionit. Italiani do të