999 rezultate për

fshihen

HOROSKOPI/ Sot janë Krishtlindjet, çfarë i pret shenjat DASHI: Do të jeni nën ndikimin negativ të yjeve dhe të një periudhe nën ritmin e duhur. Rrezikoni që të përfshiheni
HOROSKOPI/ Mendohuni mirë para se të flisni, e shtuna do të jetë delikate Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 15 dhjetor 2018. Dashi Kjo e shtunë parashikon rritjen e një raporti sentim
Sekretet e errëta që fshihen në dhomën e princeshë Dianës Buckingham Palace, rezidenca zyrtare e sovranëve britanikë që nga 1837-ta çdo verë hap dyert për publikun, teksa famil
Gjallesat më të tmerrshme që fshihen në dete, të vrasin menjëherë (FOTO LAJM) Detet janë kaq të thellë dhe kaq gjigantë saqë është thuajse e pamundur të njohim cdo gjallesë. Por zona të tëra breg
Pas kësaj fotoje të Xhensilës fshihen 3 ditë të qara me dënesë Xhensila Myrtezai është nisur për një koncert në Vienë pas kaq shumë kohë pauze. Pak pasi postoi foton që njoftonte k
Pas dorëheqjes së Koxias fshihen kurthe dhe para të zeza Përpjekja e kryeministrit grek, Aleksis Cipras që ta tejkalojë përçarjen në kabinetin e tij, në seancën e të martës ka s
Trondit gazetari: Vis Martinaj gënjen, dy persona hynë me automatikë në lokal, ku fshihen tani (FOTO LAJM) Gazetari i sektorit të kronikës Flamur Vezaj ka dhënë një version të tijin në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi dhjet
Skandal, fshihen mbishkrimet shqip në Strugë (FOTO LAJM) Persona ende të paidentifikuar kanë fshirë mbishkrimet në gjuhën shqipe në tabelat e qytetit të Strugës. Banorë shqip
UFO apo shpirtra? Pas këtyre fotove fshihen histori të frikshme Dihet që historitë për UFOT, magjitë apo fantazmat do të ngjallin gjithmonë mister tek njerëzit. Shpesh të ndjerë sik
Del veterani i parë që tregon se ku fshihen dhjetra veteranë mashtrues (VIDEO) Faik Zogaj nga fshati Mleqan i komunës së Malishevës në Kosovën qendrore, pohon se listat e veteranëve të ish Ushtrisë Ç
Sekretet e errëta që fshihen pas fotove perfekte të Instagramit Si ja bëjnë që shkrepin foton perfekte? Sa herë e keni pyetur veten teksa zhgënjeheni me fotot që arrini të bëni ju,
Sekretet e tmerrshme që fshihen pas historive të bizhuterive mbretërore Jeta e Familjes Mbretërore është gjithmonë plot me mistere. Dhe shpesh, bizhuteritë luajnë rolin kryesor në to. Për sh
Aksident i rëndë në Gjilan, përfshihen dy vetura dhe një motoçikletë Para pak minutash, një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Gjilanit, ku janë përfshirë dy vetura dhe një motoçiklet
Shtetet e BE-së të pakënaqur me Mogherinin, përfshihen në dialog Vendet anëtare të BE-së kanë kërkuar që të përfshihen në fazën finale të dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Siç k
Të vërtetat që fshihen pas skenave të "Titanik" (FOTO LAJM) Filmi më i njohur në të gjithë botën padyshim është Titaniku. Historia e prekshme e dashurisë mes Roze dhe Jack bëri
Çiljeta dhe Albani nuk fshihen më (FOTO LAJM) Lidhja e tyre ka qenë ndër më të përfolurat, kjo për shkak të famës dhe kuriozitetit që e ka shoqëruar gjithmonë këngëta
E FUNDIT/ Aksident masiv në Peqin, përfshihen dy fuoristrada dhe një furgon (VIDEO) Një aksident automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë në aksin Peqin-Rrogozhinë, ku janë përfshirë disa mjete. D
Fotot me të vërtetat që fshihen pas skenave të "Titanik" (FOTO LAJM) Filmi më i njohur në të gjithë botën padyshim është Titaniku. Historia e prekshme e dashurisë mes Roze dhe Jack bëri
Facebook merr masa drastike, fshihen 583 milion adresa të rreme Platforma Facebook ka zbuluar vetëm pak kohë më parë standardet, të cilat nëse shkelen do ju bllokojnë profilin. Dhe
Njerëzit e Çavkov përfshihen në një rrahje Raportimet në mediat maqedonase shtojnë dyshime për përfshirjen e njerëzve të afërt me ish-ministrin e Brendshëm, Mitko