999 rezultate për

fshehur

Tevdovski: Kemi trashëguar 360 milionë euro borxh të fshehur nga institucionet publike Ministria e Financave ka përpunuar softuer ku të gjithë shfrytëzuesit e buxhetit do të duhet të plotësojnë obligimet e t
Arrin ta shohësh vajzën e fshehur në foto, në më pak se 10 sekonda Ky është testi më i veçantë i inteligjencës që mund të gjeni nëpër faqet online. Do të të tregojmë një foto që përbën nj
Në këtë fotografi ka gjashtë ushtarë, a mund t'i gjeni ata? Kjo fotografi është bërë në korrik në Britaninë e Madhe dhe do të testojë shikimin tuaj. A mund t'i dalloni 6 ushtarë
Vrau për 64 euro gruan dhe xhaxhain, hiqet si memec për të fshehur krimin Një vrasës kinez kishte aktruar mirë kinse është memec 12 vitet e fundit për t’i ikur të kaluarës dhe në fund vërtet e h
Ka 80 milion euro të fshehura, politikani i lartë shqiptar pritet të arrestohet nga FBI Një tërmet i madh pritet të "shkundë" të gjithë sferën politike në Shqipëri. Shumë nga figurat e njohura politike të ven
Nëna e Florencit rrëfen bisedën e fundit me të: Nuk ka pasaportë, telefonin ia kanë fshehur Laureta Beqiri, nëna e Florenc Beqirit, 23-vjeçarit nga Shkodra, ka folur në kulmin e dhimbjes së saj për fatkeqësinë që
A mund ta gjeni ku është fshehur ariu? (FOTO LAJM) Ky mister ka lënë internetin duke kruar kokat e tyre dhe është e lehtë të kuptohet pse. Diku në këtë tufë me drerë ka
Tri aplikacionet më të sigurta për të fshehur fotot intime Shkëmbimi i mesazheve seksi ka ekzistuar përherë, qysh në kohërat e lashta kur çiftet shkëmbenin mesazhe të tilla përmes
Prifti katolik e pranon: Jam gay dhe vazhdoj predikimet Një prift katolik në Milwaukee, në Michigan ka dalë publikisht duke pranuar seksulitetin e tij me anë të një letre të ha
Arrestohen trafikantët shqiptarë, kishin fshehur kokainën në levën e marshit Dy shqiptarë kanë përfunduar në prangat e autoriteve italiane të akuzuar për trafik droge. Ata u arrestuan nga karabi
E gjeni dot se ku është fshehur delja në mes të këtyre babagjyshërve? Kanë qenë shumta kuiz-et në të cilat jeni vënë në provë për të testuar shikimin tuaj. Gjatë tërë vitit kemi parë ilus
Zbulohet pronari i kamionit ku u zbulua heroina, ku e kishte fshehur drogën Të tjera detaje janë zbuluar për kapjen e kamionit me drogë që u ndalua mbrëmjen e sotme në Portin e Durrësit. Shofer
Kapen 100 kg drogë në autobusin e Preshevës për në Hungari (VIDEO) Në autobusin e agjencionit nga Presheva “Mimoza 93” janë gjendur 110 kilogramë drogë në kufirin e Hungarisë. Droga is
U fsheh në kroskotin e makinës për të kaluar ilegalisht në Spanjë, ja si u zbulua 12-vjeçari (FOTO LAJM) Një fëmijë 12 vjeçar është fshehur në kroskotin e një makine BMW X5, me qëllim për të kaluar kufirin për në Spanjë.
Nuk fitoi Këngën Magjike, Elhaida nxjerr “armën” e fshehur (VIDEO) Anxhela Peristeri e mori cmimin e parë vetëm për shumë pak pikë më shumë se Elhaida Dani. “E ngrirë” e Elhaidës, pat
Londo: Si e gjeta Berishën duke lexuar fshehurazi Dostojevskin Bardhyl Londo, shkrimtari i njohur, ish-deputet i PD-së hedh dritë mbi shumë ngjarje zinxhir, të cilat sipas tij çuan në
Nuk e keni ditur, por Lori Hoxha ka një talent që e ka fshehur deri tani! (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha, ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ka treguar një anë të saj
Kujdes! Kanceri i mushkërive mund të rrijë deri në 20 vite i fshehur Hulumtuesit mjekësorë kanë zbuluar se kanceri i mushkërive mund të mbetet i fjetur për më shumë se 20 vjet para se papri
Dikush është ‘fshehur’ në shtratin e Encës (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Përveç fotografive provokative ajo sjell edhe nga
Nëse e dalloni gruan për pesë sekonda, keni inteligjencë të lartë (FOTO LAJM) Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë. Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullariz