999 rezultate për

fshehur

Dalin pamjet, ku ishin fshehur 613 kilogram kokainë (VIDEO) Kanë dalë sëfundmi pamjet brenda konteinerit që solli 613 kilogramë drogë nga Kolumbia në Shqipëri. Në videon e shpër
180 milionë euro mall, ku ishte fshehur sasia rekord e kokainës Mbrëmjen e kaluar në Durrës është kapur sasia rekord e kokainës prej 613 kg, me vlerë në treg prej 180 milion euro.
Vuçiç flet nëse takohet fshehurazi me Thaçin, përmend edhe Turqinë Presidenti i Serbisë, pas takimit të sotëm më kancelaren gjermane, Angela Merkel, tha se “nuk do të jetë aspak e lehtë,
Ana e fshehur e botës sonë, do të mahniteni! (FOTO LAJM) Sa e mrekullueshme është bota jonë! Ti nuk e di kur do të shohësh diçka që nuk e ke parë më parë, që duket e pamundur në
Nga Papa tek Stalini dhe Obama: Misteri i i dorës së fshehur Vërtet rrjedha e historisë është drejtuar nga një grup i vogël njerëzish me interesa të përbashkëta? Pikturat dhe fot
Protestuesit kërkojnë rigjykim për rastet e montuara ndaj shqiptarëve (VIDEO) Familjarët dhe organizatorët e protestës sot në Shkup kërkuan rigjykim të rasteve "Alfa", "Lagja e trimave", "Almiri" dh
E pazakontë, ariu polar sulmon një dhelpër të fshehur në një fuçi (VIDEO) Një video e pazakontë është rregjistruar në objektin e gazit në Arktik. Zakonisht arinjtë polare hanë peshq ose trupa
Agjenti i MOSSAD-it që nxorri fshehurazi 300 hebrenj nga Shqipëria Historia e pabesueshme dhe misterioze e 300 hebrenjve që u larguan nga Shqipëria në janarin e vitit 1991 menjëherë sapo
Princeshë Diana kishte fshehur një sekret në këpucët e saj të martesës Ka kaluar pak kohë që nga mbushja e plot 20 viteve që nga vdekja tragjike e Princeshës Diana. Por ama familjarët vec
Shokë për kokë, miqësia e rrallë që po i mahnit të gjithë! (FOTO LAJM) Një ari i zi amerikan, një luan dhe një tigër i Bengalit kanë jetuar së bashku në një pëyll në jug-perëndim të Atlantës
A mund ta gjeni zemrën e fshehur mes elefantëve? (FOTO) Artisti i talentuar që ndjek fotografitë të cilat bëjnë që të provokojnë trurin e njerëzve, ka publikuar një fotografi t
Kapet me heroinë, arrestohet 37 vjeçari në Kakavijë Policia e kufitare në Kakavijë ka arrestuar një 37 vjeçar pasi është kapur me 1.5 kg të fshehur poshtë rrobave ndërsa 0.
Rihanna dhe i dashuri i saj na paskan fshehur një sekret Lidhja e Rihanna-s me multimiliarderin Hassan Jameel u fol shumë në media pas fotove të tyre në Spanjë, të cilat qarkull
11 kg heroinë në kamion, zbardhet dëshmia e shoferit 63-vjeçar Mësohet se është marrë në pyetje nga policia tregtari i konfeksioneve që u arrestua të dielën nga policia kufitare në po
Furnizonin bandën e rrezikshme me drogë, shqiptarët përfundojnë në pranga Një bandë kriminale është shatërruar nga policia italiane falë një telekamere të fshehur në televizor. Karabinierët
Në pranga 57 vjeçari, tentoi të kalonte drogën e fshehur në gomat e makinës Një shtetas ka përfunduar në prangat e Policisë kufitare në Shkodër, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.
Gruaja ishte e lodhur çdo ditë, burri vendos t'a filmojë fshehurazi (VIDEO) Ky është një film i shkurtër nga Japonia që sjell vetëdije dhe përgjigje në pyetjen: “Kush mbart peshë më të rëndë – bur
350 mijë euro drogë, rrëfimi i sinqertë i shqiptarit pas arrestimit Policia ka vënë në pranga shqiptar pasi në makinën e tij janë kapur 70 kg lëndë narkotike me vlerë 350 mijë euro. Më
Shiu ndërpret lojën, tenistja shfrytëzon momentin për të treguar talentin e fshehur (VIDEO) Gjatë duelit të gjermanes Andrea Petkovic me zvicerianen Belinda Bencic filloi një shi i cili shkakoti dhe ndërprerje të
Vrau partneren gjatë aktit seksual,dalin pamjet pak para krimit (VIDEO) 17-vjeçarja Megan Bills është vrarë nga partneri i saj teksa ata kanë qenë duke kryer marrdhënie seksuale. 24-vjeçari