999 rezultate për

fshehur

"Xhafaj dhe Meta u takuan fshehurazi në mesnatë, tmerrohet Rama" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se Rama është tërhequr nga emri i Sandër Lleshit për postin e zv.ministrit ashtu s
Shpikje shqiptare, ku e kishte fshehur kokainën fieraku i arrestuar (FOTO LAJM) Në vijim të luftës kundër drogës, policia e Shteti ka goditur një tjetër tentativë për trafik të lëndë narkotike të fort
Metodë gjeniale për të fshehur kokainën, kush janë 2 trafikantët e kapur në Durrës (VIDEO) Policia ka dhënë detaje për arrestimin e dy trafikantëve mbrëmjen e djeshme tek “Ura e Dajlanit” në Durrës. Më datë
RENEA rrethon terroristin grek, ku është fshehur ai? Forcat speciale RENEA kanë lokalizuar vendndodhjen e 35-vjeçarit Kostandinos Kaçifa, që qëlloi me kallashnikov forcat e
Nëse e gjeni gruan nudo për 5 sekonda jeni intiligjent (FOTO LAJM) Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë. Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullarizuar
"Po mbahet e fshehtë! Kush është drejtori tjetër që u arrestua dje?" Aksionet e policisë ditën e djeshme kanë sjellë disa arrestime ku ndër më të bujshimit ishin arrestimi i ish- deputetit
Shkoi të vizitonte djalin në burg dhe i dha fshehurazi drogë, arrestohet 59-vjeçari Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në burgun e Fierit. Një 59-vjeçar ëstë arrestuar pasi tentoi t’i dë
6 truket që përdori Meghan për të fshehur shtatëzaninë (FOTO LAJM) Kjo e hënë i emocionoi të gjithë njerëzit kudo në botë, pasi u zyrtarizua lajmi për shtatzëninë e Meghan Markle. Ajo
I mbajnë fshehur, këta janë bashkëshortët e VIP-eve shqiptare ( FOTO LAJM) Fytyrat e njohura të showbizit shpeshherë preferojnë që ti lënë në hije familjarët e tyre në mënyrë që të shijojnë atë p
Deri në 20 vite fshehur, ky kancer ju vret pa kuptuar Hulumtuesit mjekësorë kanë zbuluar se kanceri i mushkërive mund të mbetet i fjetur për më shumë se 20 vjet para se papri
Aksident i rëndë në Greqi, digjen 11 refugjatë brenda kamionit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, teksa një kamion ka marrë flakë pas përplasjes me një mjet tjetër. Sipas te
Kapet autori i masakrës në Mat, ku ishte fshehur Mati është tronditur pasditen e sotme nga disa të shtëna armësh në fshatin Shëlli ku mbeti i vdekur një person dhe u pla
Këto janë dy sëmundjet që rrinë fshehur dhe pastaj ju marrin jetën Në botë ka shumë sëmundje, disa të lehta e pa komplikime, kurse disa të tjera kërcënuese për jetën e njeriut. Përderi
Dalin pamjet, grabiti me çorape në kokë karburantin (VIDEO) Policia e Vlorës ka bërë të mundur arrestimin e grabitësit të karburantit që ndodhi sot në orën 5:30 të mëngjesit në mbi
Arrestohet grabitësi i karburantit në Vlorë, ishte fshehur mes shkurresh Policia e Vlorës ka kapur pak orë pas ngjarjes autorin e grabitjes së karburantit në mbikalimin e Novoselës. Policia
Kamera e fshehtë i ngeci "në fyt" këtij artisit (VIDEO) Kështu ndodh kur kamera e fshehur e kalon vijën e kuqe. Kur nuk të beson askush se është kamerë e fshehur ndodh që ed
Kjo kamerë e fshehur shfaq karakterin e vërtetë të njerëzve (VIDEO) Një kamerë e fshehur mjaft interesante tregon karakterin e vërtetë të njeriut. Aty shfaqet një çiklist, që bën stile
Albin Kurti shkon fshehurazi në shtëpinë e Isa Mustafës Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, po qëndron në shtëpinë e kreut të LDK-së, Isa Mustafa, në Prishtinë. Takimi i tyre
Këto janë dy sëmundjet që rrinë fshehur dhe pastaj ju marrin jetën Në botë ka shumë sëmundje, disa të lehta e pa komplikime, kurse disa të tjera kërcënuese për jetën e njeriut. Përderi
Kishte fshehur armën brenda në mur, kapet tiranasi në flagrancë Një shtetas në Tiranë është fundos pas kontrollit të policisë në banesën e tij. Në pranga ka rënë shtetasi Sokol Sad