E FUNDIT/ Vrasje në Malësinë e Shoshit
999 rezultate për

fshehur

Policia po dhunonte një të ri të fshehur pas një makine, Vokshi ndërhyn përsëri (FOTO LAJM) Dy policë me skafandra në kokë dhunojnë një të ri protestues pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Në këtë moment
Shqiptari kishte fshehur drogën në letrën higjenike Një shqiptar 54 vjeçar u arrestua nga policia italiane, pasi gjatë kontrollit iu gjet një sasi droge dhe 2 mijë eurosh k
I riu hap fshehurazi gjërat e të dashurës duke bërë zbulimin që e tmerroi Pas një viti bashkë, ai zbuloi pjesën e errët të saj ndërkohë që mendonte se gjërat po shkonin shumë mirë. Një student a
Ish-deputeti i PD-së, regjistrohet "fshehurazi" për zgjedhjet lokale të 30 Qershorit Pas protestës së 16 shkurtit opozita e bashkuar vendosi të djegë mandatet e deputetëve, në shenjë proteste kundër mazhor
Ku i kanë fshehur paratë grabitësit e Rinasit? Gazetari tregon skemë e vjetër Vendodhja e parave të grabitura në Rinas, ka mbetur ende mister. Dyshimet janë se paratë nuk janë zhvendosur shumë la
Futi 40 mijë euro në furrë për ti fshehur, e fejuara ia djeg bashkë me kekun Nuk do ta harrojë lehtësisht kekun në formë strudel një grua nga Venecia, të cilës i kushtoi një shifër rekord. Silvi
Futi kokainën në vesh për ti shpëtuar policisë, dënohet shqiptari në Angli Një 20-vjeçar shqiptar në Angli është dënuar me 30 muaj burgim pasi u kap më 19 Janar duke transportuar lëndë narkotike.
Po vinte drejt Durrësit, sa kokainë u kap në portin e Maltës (FOTO LAJM) Një sasi prej 91.25 kg kokainë e pastër është kapur në Maltë e fshehur brenda tre kontejnerëve. Sipas mediave vendas
Tritol shtëpisë së kryetarit të PS-së Një qytetar ka denoncuar faktin që kryetarit të Partisë Socialiste të Pogradecit, Bledi Çomo, i është vendosur tritol në
Zbulohet ku i kishte fshehur Millosheviçi 14 milion dollar Ish-kryeprokurorja e Tribunalit të Hagës, Karla del Ponte, i ka zbuluar milionat e ish-kasapit të Ballkanit, Sllobodan M
257 kg kokainë e fshehur në banane i drejtohej tregut Europian Ishte e fshehur në banane, por policia ka arritur të konfiskojë një sasi të konsiderueshme droge. Bëhet fjalë për 257 kg
Kishin fshehur drogë në makinë, si u kapën 4 trafikantët në Tiranë 4 persona janë shoqëruar ditën e sotme nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Në makinë
I riu hap fshehurazi gjërat e të dashurës duke bërë zbulimin që po e le pa gjumë Pas një viti bashkë, ai zbuloi pjesën e errët të saj ndërkohë që mendonte se gjërat po shkonin shumë mirë. Një student a
“Dritan Leli merret peng me pistoletë në kokë” Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook mesazhin e një qytetari sipas të cilit kryet
"E meritonte!", zbardhet dëshmia autorit të krimit në Durrës Eshtë zbardhur dëshmia e autorit që tre ditë më parë vrau në Durrës një 45-vjeçar. Autori Ndue Zefi nuk është pendua
Në mes të kamionit për në Irlandë, 8 shqiptarët i ndjek fati i keq 8 shqiptarë u gjetën të fshehur në një kontenier në portin e Cork, në Ringaskiddy të Irlandës, pasi kishin mbërritur me
Dalin pamjet, ku i kishte fshehur paratë gjyqtari (VIDEO) Pas kontrolleve blic që janë ushtruar në shtëpitë e gjyqtarëve të çështjes Dajti, mësohet se në shtëpinë e njërit prej t
Valbona e mbante "fshehur", dalin fotot e bashkëshortit (FOTO LAJM) Valbona Selimllari është përpjekur vazhdimisht që të mbajë larg vëmendjes së medias dhe publikut familjen e saj duke mos
Këngëtarin e talentuar shqiptar nuk e futën fare në audicionet e The Voice Ylli ka treguar mbrëmjen e djeshme në Xing se nuk pranua në audicionet e para në Thë Voice. “Kam qenë shumë i ri, nu
Historia horror e të miturës nga Kavaja, u përdhunua nga 16 persona Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi një ditë më parë faktin se një vajzë 13-vjeçare është përdhunuar në Kavajë, por p