999 rezultate për

fshatin

Kultivonin kanabis dhe mbanin armë pa leje, arrestohet 29 vjeçari në kërkim 2 të tjerë Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë një 29 vjeçar dhe ka sekuestruar 2 armë zjarri dhe municion luftarak, si dhe
"Më shumë vota sesa votues", Berisha denoncon skandalin (FOTO LAJM) Ish-kryeministri, Sali Berisha, ka reaguar sot në rrjetet sociale lidhur me rezultatin e zgjedhjeve lokale që u mbajtën
Aksioni i FNSH dhe RENEA: Policia tregon sa u arrestuan në 03:00 të mëngjesit në Peshkopi Policia deklaron se janë arrestuar 12 persona, ndërsa 39 të tjerë janë shpallur në kërkim gjatë aksionit të orëve të par
Arrestohen 14 persona për zjarrin në Vaun e Dejës, mes tyre nën-kryetari i Bashkisë e punonjës 14 persona janë arrestuar pas përplasjeve të mbrëmjes së djeshme, ku protestues të opozitës hodhën bomba molotov ndaj po
Burri vret gruan me sopatë në fshatin Babicë të Vlorës (VIDEO) Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Babicë të Vlorës, ku burri Lavdosh Sulo 56 vjeç ka vrarë gruan e tij 44 vjeçaren Laureta
Banorët nuk e japin duhanin, bllokojnë fshatin me traktorë Banorët e Lubotenit të Shkupit që prej mëngjesit u rrethuan nga forcat policore, kanë bllokuar daljen e policisë në shen
ASH: Qytetarët keqtrajtohen me metoda të Luftës së Dytë Botërore në Luboten Aleanca për Shqiptarët ka reaguar ndaj aksionit policor sot në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas kësaj partie, Qever
Tenton të vrasë me armë gjahu kushëririn, arrestohet 44 vjeçari Një 44 vjeçar ka tentuar të vrasë më armë kushëririn e tij. A.S tentoi të qëllojë me armë gjau L.S arsye për të cilë
Plagosja e 6-vjeçarit në Martanesh/ zbulohet kush qëlloi me breshëri ndaj fëmijës, dhe si nisi konflikti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Krastë të Martaneshit, ku një fëmijë 6-vjeçar është qëlluar
Kanos me armë kushëririn, arrestohet 62 vjeçari Një 62 vjeçar është arrestuar në flagrancë pas kanosjes me armë të kushëririt të tij. Arrestimi u bë pasi, në fshati
Alarmi, xhandarët serbë hynë në Kosovë Xhandarmëria serbe ka vazhduar provokimet ndaj shtetit të Kosovës. RTK merr vesh nga burimet e veta se ditë më parë p
Janë rregjistruar mbi 100 lëkundje, banorët në Korçë të tmeruar Lidhur me situatën e krijuar nga tërmetet në Korçë, Ministria e Mbrojtjes përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjen
Arrestohet një polic i FNSH për vrasje me dashje Një polic i FNSH është arrestuar nga policia ditën e sotme, pasi akuzohet për vrasje me dashje. Sipas policisë, poli
Tërmeti shkakton panik, mblidhet Shtabi i Emergjencave Pas lëkundjeve të forta të shënuara sot në Korçë, është mbledhur Shtabi i Emergjencave. “Dëmet e shkaktuara janë të m
Rrëzohet nga ciklomotori, plagoset 42-vjeçari Një incident automobilistik është regjistruar ditën e sotme në fshatin Perondi të Kuçovës. Policia bën me dije se “sh
Njihuni me fshatin në Librazhd ku nuk përdoret leku për tregëti (VIDEO) Për banorët e Orenjës në Librazhd leku nuk njihet. Nuk ka vlerë dhe s‘kanë ku ta gjejnë. Për të jetuar ata shkëmbejnë me
Gjendet trupi i 12 vjeçarit, humbi jetën duke peshkuar Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur një ditë më parë në fshatin Dragobi, Tropojë. Një fëmijë ka shkuar për
Aksident fatal në Kosovë Një person ka humbur jetën në një aksident trafiku në fshatin Bajçinë të Podujevës. Ndërkohë i lënduar ka mbetur një tje
Aksident i rëndë në Laç, makina përplaset me kamionin Një aksident rrugor ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Lezhë-Tiranë, në fshatin Gjorm. Sipas informacioneve parap
Alketa Vejsiu shkon në fshatin e "Tarameles", do bëhet me shtëpi të re “Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej ditës së parë kur u shfaq në ekr