999 rezultate për

fshatin

E qëlluan me armë në rrugë, kush është viktima në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak më parë në fshatin Palaj, të komunës Shosh, në Shkodër. Lazër Arraj 55 vjeç,
EMRI/ Vrasje në fshatin Palaj në Shkodër Një vrasje ka ndodhur në fshatin Palaj, në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, krimi është kryer me armë zjarri
Njihuni me fshatin, ku uji i pijshëm mund të marrë flakë Fshati i vogël i Archivanit, gjendet në Azerbajxhan, në skajin më të afërt me kufirin me Iranin. Edhe pse aspak i njo
EMRI/ Iu gjet lëndë narkotike në banesë, prangoset 28 vjeçari Një 28 vjeçar ka rënë në pranga në Gjirokastër ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, të riut i është gjetur
Tentoi të ngrinte memorial për terroristin Katsifa, shoqërohet një person Një person është proceduar nga policia për shkak se tentoi që të ngrinte memorial për ultranacionalistin greke Katsifa,
Emigrimi boshatis fshatin e Zagorisë, dy shkolla me nga 5 nxënës Top Story udhëtoi drejt fshatrave të Zagorisë për të parë nga afër pasojat e largimeve masive. Zagoria ka patur më shumë
U zunë për motive të dobëta, 26 vjeçari goditet në kokë me mjet prerës Si pasojë e një sherri për motive të dobëta ka mbetur i plagosur një 26 vjeçar në Durrës. I riu ka marrë plagë në kok
Aksidenti me 2 viktima, kapet shoferi Policia e Elbasanit ka arrestuar një 24-vjeçar, i cili drejtonte një nga mjetet e përfshira në aksidentin e ndodhur mbrë
Dy pa jetë e dy të lënduar rëndë, policia jep detajet nga aksidenti i rëndë Në fshatin Kamuna, Cërrik, është përplasur mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin D. Sh., banues në Cërrik, me mjetin
EMRAT/ Masakruan dhe i morën jetën 42 vjeçarit, Prokuroria kërkon 48 vite burg për autorët Prokuroria e Korçës kërkoi 36 vite burg për dy autorët e vrasjes së 42-vjecarit Zarif Alliu, ngjarje e ndodhur marsin e
Po transportonin drogë me gomar në Maqedoni, bien në pranga 2 persona Policia ka sekuestruar 55 kilogramë droge në fshatin Rrajcë-Sutaj mbrëmjen e së premtes. Lënda po transportohej me ka
Finalizohet operacioni "Greça", ndalohen 2 vëllezër Policia e Shkodrës ka finalizuar operacioni policor “GREÇA“ Kapen dhe ndalohen dy shtetas të shpallur në kërkim për t
Sherr në Dibër, ndërron jetë i riu Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Dibër, ku si pasojë e një konflikti të çastit, u
Flakët shkrumbojnë disa banesa në Lurë, banorët kërkojnë ndihmë Zjarret janë shndërruar në një problem shqetësues në mbarë vendin duke ngritur alarmin si për shkatërrimin e mjedisit as
Aksidenti në Podujevë, 4 të lënduar Gjatë ditës së sotshme ndodhi një aksident mes dy veturave në fshatin Penuh të Podujevës. Për këtë rast është kontak
Në fshatin e magjishëm holandez ku nuk lejohen veturat (FOTO LAJM) Gietorn, një fshat në provincën holandeze të Overijselit, ka shumë shtëpi, hotele, muze dhe restorante te të cilat mund
Prag katastrofe në Delvinë, zjarri djeg 8 shtëpi dhe rrezikon fshatin (VIDEO) Një tjetër zjarr masiv në afërsi të Delvinës ka përfshirë qindra ha kullotë, pemë frutore në të dy bashkitë Delvinë dhe
Sulmet ajrore në Siri, në dy ditë vriten 20 persona Sulmet ajrore kanë vrarë më shumë se dy grupe të njerëzve përfshirë 11 fëmijë në veri-perëndim të Sirisë në dy ditët e f
Pyjet mbi fshatin Bukoviq të Shkupit po shkrumbohen nga zjarri Një zjarr pyjor shpërtheu sot në mëngjes rreth orës 10 në terren të paarritshëm mbi fshatin Bukoviq në Shkup, midis fsha
Sulmuan me thikë 23-vjeçarin, lihen në burg dy të dyshuarit Gjykata e Fierit la sot në burg dy të arrestuarit e dyshuar për vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi. Kiri Mernica 20 vj