999 rezultate për

fshatin

U gjet i pajetë në lokalin e tij, viktima me plagë në trup Një 45 vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Korçë. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:15 në fshatin Mborje, ku
Mori çiften pasi i goditën babain me kazmë, policia parandalon ngjarjen e rëndë Një krim i rëndë është parandaluar në fshatin Shesh, Ndroq pas një konflikti me motive pronësie. Kanë qenë forcat pol
Detaje të reja nga plagosja në Klos, niset drejt Tiranës 68 vjeçari Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Klos, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Ngjar
Kërcet arma në Klos Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Klos, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. N
Benz-i përplas çiklistin në Pogradec Një aksident ka ndudhur ditën e sotm në Pogradeci. Një mjet, tip Benzka përplasur shtetasin B.Xh, banues në fshatin Vërd
Policia reagon për ekzekutimin e 23-vjeçarit: Të rinjtë ishin në makinë Policia e Elbasanit ka dhënë detaje nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë një 23-vjeçar dhe u plagos një tjeter. Ngjarja
DETAJET/ U ekzekutua me plumb në kokë, i riu sapo ishte kthyer në Shqipëri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Peqin. Një ekzekutim me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Përparim
Për të u blindua një Gjirokastër, dalin pamjet e arrestimit të Endrik Llukës (VIDEO) Forcat Speciale RENEA arrestuan në orët e para të mëngjesit të sotëm Endrik Llukën, i akuzuar për vrasjen e kushëririt t
Plagoset 34-vjeçari në Kukës, policia jep detajet e para Sot, pasdite në sallën operative Kukës’ është marrë një telefonatë se në fshatin Varen, është dëmtuar një shtetas. Me
Në gjendje të rëndë në spital, kush janë 3 të lënduarit rëndë në Shkodër Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit ndërsa u raportua nga Faxweb.al për 4 t
Humbi jetën rrugës, kush është i riu që sapo ishte kthyer nga emigrimi Një aksident fatal është regjistruar mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor të Mirditës. Si pasojw e aksidentit ka n
Misteri në fshatin anglez, prej 5 vitesh gjenden para në rrugë (VIDEO) Një histori misteri dhe ndershmërie. E tillë është ajo që ka si protagonist fshatin e Blackhall Colliery në Angli, ku tu
Mijëra euro, bar dhe makina luksoze: Kapen 5 persona të veshur me jelekë policie (VIDEO) 5 persona kanë përfunduar në prangat e policisë, ndërkohë që dy të tjetrët janë shpallur pas operacionit “Kurila”. At
Kërkohej për eliminimin e Eri Zefit, vetëdorëzohet Gjovalin Alia Gjovalin Alia i shpallur në kërkim si bashkëpunëtor i dyshuar i vrasjes së Eri Zefit në Mirditë është vetëdorëzua sot në
Del fotoja, kush është viktima që u eliminua sot në Shkodër Një ngjarje rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Shkodër. Pas të shtënave me armë ka humbur jetën Gjergj Krygja, 43 vjeç.
Ekzekutohet një person në Shkodër Një ngjarje rëndë ka ndodfhur pak më parë në Shkodër. Një person ka mbetur i vdekur pas të shtënave me armë. Ngjarja
Plas keq sherri midis tre familjeve në Kukës, plagoset një burrë dhe e bija Konflikti vazhdon akoma për pronën në familjet shqiptare. Këtë herë ka qenë ndërhyrja në kohë e Policisë që ka parand
"Dita e Jo-së", mbahen homazhe në fshatin pranë Korçës Me rastin e Festës së përvitshme të Greqisë “Dita e Jo-së”, janë mbajtur homazhe në varrezat e vjetra të fshatit Bobosht
Fundi tragjik i 55-vjeçarit, u eliminua nga kushërinjtë pasi denoncoi parcelat me kanabis Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë ku 55 vjeccari Lazër Arraj, u vra nga i afërmi i tij në Dukagjin. Arra
E DHIMBSHME/ Ndërron jetë pas aksidentit polici nga Istogu Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Halil Metaj, ka ndërruar jetë të martën pas një aksidenti. Vetura e tij është goditu