999 rezultate për

fshatin

Flet pronari i biznesit që iu vu eksploziv në Lezhë Një biznesi i është vënë një sasi eksplozivi gjatë natës në fshatin Gocaj të Lezhës. Lënda eksplozive është vendosur
Ka arritur majat në futboll, Mane zbulon frymëzimin Mane, i cili u transferua në Anfield nga Southampton në vitin 2016, përmendi mbështetjen e miqve dhe familjes së tij në
Nga dhuna në familje te aksidentet me makinë, 4 korçarë përfundojnë në pranga 4 persona janë vënë në pranga në qytetin e Korçës. Ata akuzohen për vepra të ndryshme penale, që nga dhuna në familje
Plagosi me thikë vjeçarin në Shkodër, kapet autori Një plagosje me thikë ka ndodhur në Shkodër në fshatin Shtoj i Ri në ambientet e një lokali pas një konflikti të çastit.
E kërkonte Italia për "mall", kapet në Fier i riu Policia e Fierit ka arrestuar 2 shtetas,1 shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar për prodhim dhe shitje të narkotikëv
Aksidenti me pasojë vdekjen, gruaja doli nga makina e rrokullisur Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Malësi të Madhe, me pasojë humbjen e jetës së një gruaje. Mësohet
Ky është libri më i madh në botë dhe ndodhet në fshatin më të vogël në Hungari (FOTO LAJM) Szinpetri është një fshat i vogël në Hungarinë veriore me më pak se 300 banorë, por është edhe shtëpia e librit më të ma
Aksident në Elbasan, 2 persona të plagosur Mbrëmjen e sotme dy persona mbetën të plagosur gjatë një aksidenti rrugor në aksin Elbasan-Librazhd, në fshatin Labinot
Flakët përfshijnë banesën në Kurbin, gjendet një fëmijë brenda Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Një zjarr masiv ka rënë mesditën e sotme
Si po e shkatërron Instagrami fshatin austriak që frymëzoi "Frozen" (FOTO LAJM) Hallstatt, fshati përrallor i liqeneve i zhytur nën malet Salzkammergut në Austri është aq tërheqës sa që kryetari i kët
Tentoi të eliminonte babain, shmanget tragjedia në Këlcyrë Një i ri ka kanosur dhe kërcënuar me jetë babain e vet në Këlcyrë. Fatmirësisht, policia ka ndërhyrë në kohë dhe ka p
Si po e shkatërron Instagrami fshatin austriak që frymëzoi "Frozen" (FOTO LAJM) Hallstatt, fshati përrallor i liqeneve i zhytur nën malet Salzkammergut në Austri është aq tërheqës sa që kryetari i kët
Shtinë në ajër me armë zjarri: Arrestohet 16 vjeçari, procedohen 4 të tjerë Policia e Shkodrës ka arrestuar një adoleshent pas qëlloi me armë zjarri në ajër, në fshatin Hot i Ri. Në pranga ra n
"Benzi" u shkrumbua nga flakët, kapet 34 vjeçari Makina që shpërtheu në flakë mëngjesin e sotme është djegur qëllimisht. Sipas burimeve policore, ngjarja ka ndodhur p
"Benzi" u kthye me kokë poshtë, dalin pamjet nga aksidenti i rëndë në Kurbin Një aksident i rëndë ndodhi këtë pasdite në fshatin Gjorm të Kurbinit. Një automjet tip veturë mësohet se ka dalë nga
Po transportonin 9 shtetas të huaj jashtë vendit, arrestohen 2 persona Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, bazuar dhe në informacionet e marra në rrugë operative, pas një pun
Skandal në fshatin SOS, edukatorja rrihte jetimët e fëmijët filmojnë dhunën Dy fëmijë janë kthyer në dëshmitarë kryesorë në një proces hetimor, të nisur ndaj një nëne kujdestare në fshatin Sos, e
Përplasi për vdekje dy persona në Elbasan, kapet 25 vjeçari Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit në lidhje me aksidentin e djeshëm me dy viktima. Arrestimi i ti
Ishin komshinj, zbulohet e shkuara e errët e autorit të eliminimit në Korçë Policia ka arrestuar pas 24 orësh autorin e dyshuar të vrasjes së 48-vjeçarit Flamur Duçi në Korçë. Sipas policisë në
E dogjën të gjallë, kapet 18 vjeçari për eliminimin në Korçë Mëngjesin e djeshëm, një ngjarje e rëndë ka tronditur Korçën ku një 45 vjeçar si pasojë e një sulmi makabër, ka humbur j