999 rezultate për

fshatin

Rëndohet bilanci në Kosovë, shkon në dy numri i viktimave nga shkëmbimi me armë Rëndohet tragjedia në fshatin Repë të Komunës së Podujevës ku një person ka humbur jetën, dhe një tjetër është plagosur.
5 orë në arrati, arrestohet 31-vjeçari që plagosi fierakun Pòlicia ka arrestuar autorin e dyshuar të plagosjes me thikë në qytetin e Fierit. Ai është identifikuar me inicialet
Infektohet e gjithë familja, mes tyre edhe një mjeke Një familje prej katër anëtarësh në Devoll kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Bëhet fjalë për një mjeke e një qe
Policia kap 53 kg kanabis, dy në pranga dhe një në kërkim Një sasi prej 53 kg lëndë narkotike kanabis është sekuestruar nga policia në kuadër të një operacioni të koduar “Tragjas
Vidhte automjete në Belsh dhe Peqin, në pranga i riu që bënte kërdinë Një 33-vjeçar me iniciale A.N. nga Laçi është arrestuar nga policia pasi akuzohet për 5 vjedhje të ndodhura në Belsh dhe
I riu shkon i plagosur në spital, dalin detajet Një i ri ka përfunduar i plagosur në spital duke kërkuar ndihmën e mjekëve. Këta të fundit kanë njoftuar policinë e cila
Po ruante bagëtitë në mal, bariu humb jetën poshtë gurëve Një bari 50-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Berat. Mësohet se Vladimir Ceno ka gjetur vdekjen në fshatin Ka
I nxorri thikën dhe tentoi të vidhte gruan, pasagjeri e pëson keq Policia e Gramshit ka arrestuar një 56 vjeçarpasi tentoi t’i vidhte çantën një shtetaseje teksa e kërcënoi me thikë.
Shkoi për t'u larë, 16-vjeçari mbytet në liqen Një djalë vetëm 16-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në liqen teksa po lahej. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshat
Mbytet në liqen 16 vjeçari Një 16-vjeçar është mbytur paraditen e sotme në liqen, në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc. Sipas pol
"Prej 60 vitesh kam plumbin e komunistëve në mushkëri", historia e panjohur e të dënuarit me vdekje Publikohet historia e panjohur e Zef Pren Ndocit me origjinë nga fshati Spaç i Mirditës, familja e të cilit gjatë periud
Dhunoi gruan, kush është "trimi" që fyu e kërcënoi gjyqtarin në sallën e gjyqit Një shtetas do të gjykohej në Gjykata për dhunë ndaj gruas së tij, dhe jo vetëm që nuk ishte penduar por ka fyer gjyqtar
Droni "lëshohet" në kërkim të kanabisit, arrestohet 49-vjeçari Një rast i tentativës për kultivim të kanabisit në fshatin Fushë Verri, në Vlorë është goditur në vijim të kontrolleve t
Qëllohet me armë drejt një personi në Elbasan, po udhëtonte me makinë bashkë me të birin Një sulm me armë zjarri ka ndodhur pak kas mesnate në fshatin Shushicë të Elbasanit. Sipas policisë, persona ende të
Grushta policisë, arrestohet 53 vjeçari në Fier Një 53-vjeçar është vënë në pranga në fshatin Kallmë të Fierit dhe rrezikon dënimin me 5 vite burg për shkak të akuzës q
Përfshihet nga flakët banesa, shkrumbohet makina dhe një magazinë Një banesë është përfshirë nga flakët në orën 3 :30 të mëngjesit të kësaj të djele në fshatin Kuqar të bashkisë Patos.
Përplaset për vdekje drejtuesi i motoçikletës Një aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Lezhë-Milot. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:25, në f
Mbolli fidanë me kanabis në stanin e tij, pranga 60-vjeçarit në Mallakastër Vijon kontrolli i territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Një 60-vjeçar është vënë në pranga ng
DETAJET/ Aksidentohet ambulanca, zbardhet emri i viktimës që po dërgohej drejt Tiranës (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier. Një ambulancë ka dalë nga rruga duke shkaktuar vdekjen e paci
E RËNDË/ Vetëvaret në stallën e bagëtive 51 vjeçarja, la pas tre fëmijë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Urën-Vajgurore, ku një 51-vjeçare nga fshati Skrevan i ka dhënë fund jet