999 rezultate për

fshatin

U mbyt ditën e djeshme, gjendet trupi i pajetë i 19 vjeçarit në Kukës Ditën e djeshme një 19 vjeçar u mbyt në Kukës. Sipas policisë këtë të premte është bërë i mundur gjetja dhe nxjerrja
E RËNDË/ Vetëvaret 50 vjeçari në Librazhd Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd, ku një 50 vjeçar ka vendosur t'i japë fund jetës. Viktima m
Automjeti del nga rruga, humb jetën një person Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar në Pogradec, mbi fshatin Malinë. Një mjet xhip ku brenda tij ka
Vajza nga Mitrovica iku në mal, pasi babai i kërkoi marrëdhënie seksuale Një vajzë nga Mitrovica është larguar nga shtëpia e saj, pasi siç ka thënë babai i ka kërkuar marrëdhënie seksuale. A
Aksion në Librazhd, zbulohet parcela e madhe me hashash Një aksion policie ka ndodhur në njësinë Administrative Steblevë të Bashkisë Librazhd, ku jan asgjesuar disa bimë narkot
Parandalohet tragjedia, 32-vjeçari me armë në brez niset të vrasë bashkëmoshatarin Marrja e informacionit, ndjekja dhe ndërhyrja në kohë e Policisë, parandalon vrasjen dhe vë në pranga autorin e dyshuar.
Kapet dyshja e shpërndarësve në Korçë, çfarë ju gjet brenda lokalit Policia e Korçës ka arrestuar 2 persona duke finalizuar operacioni antidrogë i koduar "Pazari". Sipas policisë, H. T.
Aksident me fatalitet, humb jetën një shtatëvjeçare Sot (23 gusht, 2020) në mbrëmje ka ndodhur një aksident me fatalitet na fshatin Kllodernicë të Skenderajt. Si pasojë
Përfundon në pranga 21-vjeçari në Malësi të Madhe: Bënte "kërdinë" në Xhami, Kisha e lokale Një 21-vjeçar, i akuzuar për disa vjedhje, ka rënë në pranga e policisë ditën e sotme në Malësi të Madhe. Policia bën
I doli situata jashtë kontrollit, si përfundoi pas hekurave kryeplaku i fshatit Një zjarr masiv në pyjet e Beratit ka çuar në pranga kryeplakun e zonës. Kryeplaku i fshatit Skrevan kishte ndezur zj
Policia jep detajet për ngjarjen në Shkodër: 24-vjeçari u hodh nga varka, por nuk doli nga uji! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Liqenin e Shkodrës, ku një 24 vjeçar dyshohet se është mbytur. Kanë qenë dy çifte n
Komandot greke rrethojnë fshatin turk, alarm tek banorët (FOTO LAJM) Një numër i madh i forcave komando greke janë duke kryer një stërvitje me armatim të vërtetë në fshatrat e banuara prej
Nga spitali në komisariat, sherri me dy të plagosur në Pogradec ndodhi për një copë tokë Ditën e sotme janë zbardhur detaje të reja nga sherri me dy të plagosur në fshatin Rrëmenj të Pogradecit. Dyshohet se
Plagosi babë e bir në Fushë-Krujë, arrestohet në kohë rekord 35-vjeçari Policia ka arrestuar në kohë rekord autorin e ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Larushk të Fushë-
Gjendet një person i pajetë brenda makinës në kryeqytet Një person është gjetur pa shenja jete brenda një automjeti në fshatin Koliq të Prishtinës. Ngjarja ndodhi rreth orë
Hyrja e forcave serbe në Kosovë, Hoti "thumbon" Haradinajn Mediat në Kosovë ditën e djeshme raportuan për hyrjen e forcave serbe në fshatin Karaçevë të Komunës së Kamenicës. Is
Makrabe! Djali qëllon për vdekje të ëmën në Pogradec Një ngjarje makabre ka ndodhur në Pogradec ku sipas raportimeve të para, djali i ka marrë jetën nënës së tij. Policia
I vuri zjarrin pyllit, e pëson 57-vjeçari në Pukë Policia e Pukës ka arrestuar ditën e sotme në flagrancë një 57-vjeçar. Mësohet se shtetasi me iniciale K.G, i ka vën
29 vjeçari humb jetën në vendin e punës, arrestohet pronari Një tragjedi ka ndodhur ditën e djeshme në Tropojë, ku një 29 vjeçar ka humbur jetën teksa ka qenë duke rregulluar një m
Shqipëria nën alarm! 10 vatra zjarri ende aktive, ushtria në aksion Ministria e Mbrojtjes njofton se 10 vatra mbeten aktive, nën monitorim dhe nuk paraqesin asnjë rrezik për qytetarët. Ndë