999 rezultate për

fshat

Fundi tragjik i 55-vjeçarit, u eliminua nga kushërinjtë pasi denoncoi parcelat me kanabis Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë ku 55 vjeccari Lazër Arraj, u vra nga i afërmi i tij në Dukagjin. Arra
E DHIMBSHME/ Ndërron jetë pas aksidentit polici nga Istogu Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Halil Metaj, ka ndërruar jetë të martën pas një aksidenti. Vetura e tij është goditu
Kapet autori i vrasjes në Shkodër Eshtë kapur autori i cili ditën e djeshme vrau me armë zjarri Lazër Pjetrushi në fshatin Palaj, të komunës Shosh, në Sh
U kthye në fshatin e origjinës për zahiretë e dimrit, si u vra 55 vjeçari nga Shkodra Një ngjarje e rëndë tronditi sot fshatin Palaj, të komunës Shosh, në Shkodër. Lazër Arraj 55 vjeç, i cili njihej ndry
E qëlluan me armë në rrugë, kush është viktima në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak më parë në fshatin Palaj, të komunës Shosh, në Shkodër. Lazër Arraj 55 vjeç,
EMRI/ Vrasje në fshatin Palaj në Shkodër Një vrasje ka ndodhur në fshatin Palaj, në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, krimi është kryer me armë zjarri
Njihuni me fshatin, ku uji i pijshëm mund të marrë flakë Fshati i vogël i Archivanit, gjendet në Azerbajxhan, në skajin më të afërt me kufirin me Iranin. Edhe pse aspak i njo
EMRI/ Iu gjet lëndë narkotike në banesë, prangoset 28 vjeçari Një 28 vjeçar ka rënë në pranga në Gjirokastër ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, të riut i është gjetur
Autobusi përplaset frikshëm me kamionin, humbin jetë 35 persona Një aksidenti i frikshëm ka ndoshur në arabinë saudite, ku një kamion është përplasur me një autobus e si pasojë kanë nd
Misteri i familjes holandeze, qëndruan për 9 vite të mbyllur brenda një qilari Policia ka gjetur një familje “të mbyllur brenda një qilari të vogël” në një shtëpi të izoluar në veri të Holandës, ku p
Asnjë martesë prej 8 vitesh, ky është fshati që ka vetëm 30 banorë (VIDEO) Fshati Nasalë që gjendet në komunën e Gjilanit, po boshatiset çdo ditë e më shumë. Aktualisht aty kanë mbetur edhe 30 fa
Shqipëria po shpopullohet, banorët e fshatrave: S’ka kush na varros Prej 30 vitesh, nga Shqipëria janë larguar rreth 1 milion e gjysmë qytetarë të saj. Më shumë se gjysma e qytetarëve që j
Tentoi të ngrinte memorial për terroristin Katsifa, shoqërohet një person Një person është proceduar nga policia për shkak se tentoi që të ngrinte memorial për ultranacionalistin greke Katsifa,
Emigrimi boshatis fshatin e Zagorisë, dy shkolla me nga 5 nxënës Top Story udhëtoi drejt fshatrave të Zagorisë për të parë nga afër pasojat e largimeve masive. Zagoria ka patur më shumë
Dëshmitë/ Si u mbytën e ëma me vajzën 10-vjeçe në pusin e fshatit Familje të shumta nga fshati Alarup i Pogradecit i hapën gropat e thella, në formë rezervuari, me qëllim vaditjen, pasi
U zunë për motive të dobëta, 26 vjeçari goditet në kokë me mjet prerës Si pasojë e një sherri për motive të dobëta ka mbetur i plagosur një 26 vjeçar në Durrës. I riu ka marrë plagë në kok
Aksidenti me 2 viktima, kapet shoferi Policia e Elbasanit ka arrestuar një 24-vjeçar, i cili drejtonte një nga mjetet e përfshira në aksidentin e ndodhur mbrë
Dy pa jetë e dy të lënduar rëndë, policia jep detajet nga aksidenti i rëndë Në fshatin Kamuna, Cërrik, është përplasur mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin D. Sh., banues në Cërrik, me mjetin
E FUNDIT/ U mbytën në rezervuar, nxirren trupat e nënës dhe vajzës së saj 10 vjeçare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e fshatit Alarup në Pog
Xherdan Shaqiri ndërton shtëpi të re, më parë aty jetonin Ronaldo dhe Beckham Afër fshatit "Hale", një orë larg Liverpool-it futbollisti Xherdan Shaqiri po ndërton një shtëpi të re. Shaqiri ka nj