999 rezultate për

fshat

Kërcet arma në Klos Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Klos, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. N
Benz-i përplas çiklistin në Pogradec Një aksident ka ndudhur ditën e sotm në Pogradeci. Një mjet, tip Benzka përplasur shtetasin B.Xh, banues në fshatin Vërd
Fshati shqiptar me emrin “Besnik”, por banorët nuk e njohin gjuhën shqipe (VIDEO) Historia tronditëse e një fshati i cili emrin e ka 100 % shqiptar, por banorët nuk flasin me gjuhën shqipe… Si u zhdu
Policia reagon për ekzekutimin e 23-vjeçarit: Të rinjtë ishin në makinë Policia e Elbasanit ka dhënë detaje nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë një 23-vjeçar dhe u plagos një tjeter. Ngjarja
DETAJET/ U ekzekutua me plumb në kokë, i riu sapo ishte kthyer në Shqipëri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Peqin. Një ekzekutim me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Përparim
Të shtëna në Peqin, dyshohet se ka të plagosur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Peqin. Burimet bëjnë me dije se janë dëgjuar të shtëna me armë
Për të u blindua një Gjirokastër, dalin pamjet e arrestimit të Endrik Llukës (VIDEO) Forcat Speciale RENEA arrestuan në orët e para të mëngjesit të sotëm Endrik Llukën, i akuzuar për vrasjen e kushëririt t
Plagoset 34-vjeçari në Kukës, policia jep detajet e para Sot, pasdite në sallën operative Kukës’ është marrë një telefonatë se në fshatin Varen, është dëmtuar një shtetas. Me
Bënë 17 vjedhje, kapen dy persona Gjatë ditës së djeshme rreth orës 15:30 në fshatin Kolibar të Kërçovës zyrtarë policorë nga Stacioni policorë i Kërçovës
Ky është fshati ideal për t’i shpëtuar çdo tërmeti! Është ky një fshat i ndërtuar në vendet skandinave dhe është pëlqyer shumë nga banorët. Dihet që vendet e Skadinavisë
2 milion lek për shtëpitë në fshatra, Berisha sulmon keq Ramën Deklaratata e Ramës se personave në fshat do t'ju japë 20 milion lek të vjetra për të ndërtuar shtepinë, ka shkaktuar jo
Kapet një nga autorët që tentoi të eliminonte me armë 35 vjeçarin në Fier Policia e Fierit ka arrestuar një prej autorëve të atentatit me arme që ndodhi më 24 nëntor në fshatin Ofiçinë e Vjetër
Në gjendje të rëndë në spital, kush janë 3 të lënduarit rëndë në Shkodër Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit ndërsa u raportua nga Faxweb.al për 4 t
Tërmëti mori 51 jetë, Kujtim Gjuzi "zbulon" tre fajtorët që shkaktojnë tragjedi në Shqipëri Kujtim Gjuzi ka reaguar për herë të parë pas tërmetit të 26 nëntorit i cili mori 51 viktima në rang kombëtar. "A ka
Humbi jetën rrugës, kush është i riu që sapo ishte kthyer nga emigrimi Një aksident fatal është regjistruar mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor të Mirditës. Si pasojw e aksidentit ka n
Pallati 10 katësh i pabanueshëm, banorët largohen nëpër fshatra Tërmeti shkatërrimtar ka lënë pas, përveç 48 jetëve të marra, edhe pasoja dramatike, teksa ka shembur e nxjerrë jashtë f
Misteri në fshatin anglez, prej 5 vitesh gjenden para në rrugë (VIDEO) Një histori misteri dhe ndershmërie. E tillë është ajo që ka si protagonist fshatin e Blackhall Colliery në Angli, ku tu
Ishte shtatzënë, lidhja e vajzës me burrin e martuar përfundon në tragjedi Një 30-vjeçare ka gjetur vdekjen pasi lidhja e saj me një burrë të martuar ka përfunduar në mënyrë të tmerrshme. Ana
5 vite që gjejnë vazhdimisht pako me para në rrugët e fshatit Banorët e Kaunti Durham, një fshati në Angli, kanë që në vitin 2014 që gjejnë vazhdimisht paketa me kartëmonedha brenda,
Mijëra euro, bar dhe makina luksoze: Kapen 5 persona të veshur me jelekë policie (VIDEO) 5 persona kanë përfunduar në prangat e policisë, ndërkohë që dy të tjetrët janë shpallur pas operacionit “Kurila”. At