999 rezultate për

fshat

Prindërit mohojnë djalin që vrau Drita Saliajn: Silleni në fshat ta pushkatojmë vetë Familjarët e Ervis Zotos, të riut të akuzuar se bashkë me dy shokë të tjerë vrau Drita Saliajn kanë folur në dyert e gjy
Tentoi të eliminonte babain, shmanget tragjedia në Këlcyrë Një i ri ka kanosur dhe kërcënuar me jetë babain e vet në Këlcyrë. Fatmirësisht, policia ka ndërhyrë në kohë dhe ka p
Aksident i rëndë rrugor, një i vdekur dhe dy të lënduar Gjashtëdhjetë e tre vjeçari V.A nga fshati Piperevë ka humbur jetën në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 13:20 të hënë
Si po e shkatërron Instagrami fshatin austriak që frymëzoi "Frozen" (FOTO LAJM) Hallstatt, fshati përrallor i liqeneve i zhytur nën malet Salzkammergut në Austri është aq tërheqës sa që kryetari i kët
Shtinë në ajër me armë zjarri: Arrestohet 16 vjeçari, procedohen 4 të tjerë Policia e Shkodrës ka arrestuar një adoleshent pas qëlloi me armë zjarri në ajër, në fshatin Hot i Ri. Në pranga ra n
"Benzi" u shkrumbua nga flakët, kapet 34 vjeçari Makina që shpërtheu në flakë mëngjesin e sotme është djegur qëllimisht. Sipas burimeve policore, ngjarja ka ndodhur p
"Benzi" u kthye me kokë poshtë, dalin pamjet nga aksidenti i rëndë në Kurbin Një aksident i rëndë ndodhi këtë pasdite në fshatin Gjorm të Kurbinit. Një automjet tip veturë mësohet se ka dalë nga
Traditën më të çuditshme në botë e ka ky fis nga Etiopia Fisi Bodi që jeton në Luginën Omo, në Etiopi, tërheq vëmendjen e botës me traditat shumë të çuditshme që ka. Djemtë
Po transportonin 9 shtetas të huaj jashtë vendit, arrestohen 2 persona Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, bazuar dhe në informacionet e marra në rrugë operative, pas një pun
Skandal në fshatin SOS, edukatorja rrihte jetimët e fëmijët filmojnë dhunën Dy fëmijë janë kthyer në dëshmitarë kryesorë në një proces hetimor, të nisur ndaj një nëne kujdestare në fshatin Sos, e
Në këtë fshat, të gjithë kanë mbiemrin Gashi por kanë dy fe të ndryshme Fshati Brus, i cili gjendet në zonën më të thellë të komunës së Lipjanit ka dy karakteristika shumë interesante. Të gjit
Fshati fantazmë, që nga janari mbetet vetëm me një çift Little Bay është një fshat piktoresk në një ishull të vogël dhe të izoluar të Kanadasë Perëndimore, ku rreth 100 banorë
Analisti: Ramë, kërkoi falje Kosovës dhe mbylle për ca kohë gojën gënjeshtare! ARTUR ZHEJI Sot KM-ja nxorri në mediat e fshatit një thënie jashtë kontekstitit filozofik, të filozofit Kierkegaard,
Nis dëbora në Kukës! Fshatrat probleme me qarkullimin (VIDEO) Dëbora e parë ka nisur në vend. Në Kukës raportohet të kenë nisur problemet e para pas dëborës që ka nisur. Qyteti i
Këto janë gratë që "bëjnë ligjin" në fshatrat e Rusisë (FOTO LAJM) Kur fotografja Olya Ivanova shkoi në fshatin Kichuga në Rusinë veriore, ajo u habit nga pabarazia gjinore, pasi aty domi
E dhimbshme, zjarri më i madh i viteve të fundit shkatërron një fshat të tërë Fotografitë e Eerie tregojnë dëmet e qytetit Balmoral që u dogj javën e kaluar. Pasojat e shkatërrimit në qytetin mal
Përplasi për vdekje dy persona në Elbasan, kapet 25 vjeçari Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit në lidhje me aksidentin e djeshëm me dy viktima. Arrestimi i ti
Ishin komshinj, zbulohet e shkuara e errët e autorit të eliminimit në Korçë Policia ka arrestuar pas 24 orësh autorin e dyshuar të vrasjes së 48-vjeçarit Flamur Duçi në Korçë. Sipas policisë në
E dogjën të gjallë, kapet 18 vjeçari për eliminimin në Korçë Mëngjesin e djeshëm, një ngjarje e rëndë ka tronditur Korçën ku një 45 vjeçar si pasojë e një sulmi makabër, ka humbur j
U gjet i pajetë në lokalin e tij, viktima me plagë në trup Një 45 vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Korçë. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:15 në fshatin Mborje, ku