999 rezultate për

freskut

Kohët e fundit shihej në zonën e Freskut, detaje për grabitësin e vrarë Mbetet ende mister identiteti i grabitësit që mbeti i vrarë pas vjedhjes me armë zjarri në Rinas. Edhe viktima kishte
70 doza kokainë, kapet shpërndarëzi i njohur i "Freskut" (FOTO LAJM) Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në vijim të punës për parandalimin dhe
E PAZAKONTË/ Burri shokon banorët e zonës së "Freskut" duke dalë nudo në rrugë (VIDEO) Për shkaqe ende të paqarta, një burrë ka zgjedhur që të dalë nudo rrugëve të Tiranës. Ky rast është regjistruar nga kali
Aksidentohet për vdekje një 3-vjeçare në zonën e Freskut në Tiranë Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e një fëmije vetëm 3 vjeç ka ndodhur në zonën e Freskut në Tiranë. Aksidenti n
E vërteta rreth afreskut: “I zbrituri nga qielli, Kryepeshkopi Anastas” (FOTO LAJM) Nga Arben LLALLA - Pas denoncimit tim, ku në afreskun e ri ikonografik tek kishëza e katedrales ortodokse të Tiranës par