999 rezultate për

free

Majko: Albanians and Serbs misunderstand freedom Former Prime Minister of Albania, Pandeli Majko said that Albanians and Serbs misunderstand freedom. "Albanians and S
Rama: We honor those who died for freedom In the 70th anniversary of the liberation of Mirdita Rama visited today Rreshen, together with his ministers of Educatio
Njihuni me "UrbanMonsters", monstrat e Freerunning (VIDEO-FOTO) Freerunning (ecje e lirë) është një sport që shumë pak persona e njohin në vendin tonë. Ajo është një disiplinë marci
Freestyle nga El Shaarawy dhe Mastour, Mexes mbetet gojëhapur (VIDEO) Tifozët e Milanit mund të ëndërrojnë me sy hapur kur shohin nga e ardhmja. Klubi kuqezi ka publikuar në YouTube një vide
Freestyle-show për Neymar, Robinho qesh (VIDEO) Freestyle-show për Neymar në stërvitje. Para miqësores Brazil-Kolumbi, e cila u luajt në Miami dhe u fitua nga Seleçao 1
Ariana Grande sjell “Break Free” (VIDEO) Këngëtarja Ariana Grande ka treguar në videon e fundit se është me të vërtetë e fuqishme. 21 vjeçarja ka publikuar video
A free health care system, a top priority for Rama The Prime Minister Edi Rama said today that it is his top priority a free health care system. While analyzing the fir
EU gave Albanian media 300 thousand euros The European Union gave 300 thousand euros to strengthen the media sector in Albania, during the last years. In a joint
Santo's "murderers" are set free The Court of Tirana decided today to set free the two cousins arrested for the murder of Albanian businessman, Artan San
Basha: Free vote the most important issue for DP "The free vote was the most essential things of the Democratic Party, from the day it was born. And by using it wisely a
Basha: New leaders of DP, to be elected from free vote Democratic Party Chairman Lulezim Basha participated in the Electoral Assembly of this party in Kurbin. Mr.Basha stress
Meta: The Ombudsmen, protectors of the rights of citizens Speaker of Parliament, Mr. Ilir Meta attended the 8th meeting on Thursday of the Association of Mediterranean Ombudsmen,
Talenti i Milanit, freestyle në plazh (VIDEO) Ai është një prej futbollistëve që pritet të shkëlqejë në vitet në vijim. Nuk i ka mbushur ende 15 vjeç, por ka një tale
Raporti i FH: Shqipëria, zgjedhje të lira e kalim paqësor pushteti Shqipëria ka bërë tranzicion të rregullt dhe paqësor të pushteteve gjatë ndërrimit të qeverisë pas zgjedhjeve të 2013-s.
Futbolli në sallë, ja gjyshi që dhruon spektakël (VIDEO) Në Meksikë, gjyshi "Memo" ndërpret një ndeshje mini-futbolli mes të rinjsh për të patur mundësi edhe ai të luajë. Në fil
Freestyle Pogba, spektakël në stërvitje (VIDEO) Në vigjilje të ndeshjes miqësore kundër Paraguaj, Paul Pogba dhuron spektakël gjatë stërvitjes së Francës në Nice. Mesfu
Vit i vështirë për Morgan Freeman, lamtumirë sheshxhirimit Ndonëse ende nuk është e konfirmuar nga ana e aktorit Morgan Freeman, dyshohet se ai së shpejti do ti japë lamtumirën ki
Legalization law, already voted Opposition voted against the draft proposed by the government "for the legalization, urbanization and integration of ill
Albanians from Kosovo and Presevo can freely work in Albania Every citizen of Kosovo and Presevo in Albania can be employed without having to obtain a work permit. The news comes fr
PD: The Deterioration of Media Freedom, a threat to Democracy Democratic Party reacted today on the report of Freedom House, where Albania lost two points in assessing the freedom of