E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

free

Kremlini sulmon aktorin Morgan Freeman Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov, kritikoi aktorin amerikan, Morgan Freeman, për një video që ai e ka bërë për një o
Futbollisti freestyle performon në lartësinë 183 metra (VIDEO) Një futbollist i stilit të lirë ka treguar aftësitë e tij të pabesueshme në përdorimin e topit në majën e një stacioni r
Azerbajxhani ndalon mediat kritike ndaj pushtetit Një gjykatë në Azerbajxhan urdhëroi sot bllokimin e disa faqeve të internetit që i përkisnin mediave kritike ndaj pushte
Mustafa flet për progresin e Kosovës, por në fund ka një pyetje për të gjithë Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka bërë një postim në Facebook duke iu referuar ecurisë së mirë të reformave në Koso
Freedom House: Kanabizimi dhe ndikimi negativ në ekonominë shqiptare “Çështja urgjente e krimit të organizuar u shfaq edhe në fushën e kultivimit të kanabisit. Dy vjet e gjysmë pas godi
Donald Trump heq vizat për Maqedoninë?! Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka firmosur një urdhër ekzekutiv ku sipas të cilit shqipta
SKEMA/ “Free taxi”, kokat e bandës dhe roli i policit rrugor brenda rrjetit të prostitucionit Ditën e djeshme u zhvillua operacioni i koduar “Free Taxi” ku përfunduan në pranga 11 persona dhe u vendos për procedim
Freedom House: Kosova pjesërisht e lirë Në raportin më të ri të organizatës Freedom House thuhet se forcat populiste dhe nacionaliste kanë arritur përfitime të
9 out of 22 people arrested in Rreshen are set free 9 out of 22 people arrested for drug trafficking in Rreshen have been set free from the court. They said today in front
Marjan Rroku in new bid to gain freedom Marjan Rroku became known to the Albanian public after his controversial interview to Ardit Gjebrea months ago. 15 years
Doctors arrested over the death of pregnant woman, are set free The court ruled to set free the two doctors arrested for the death of pregnant woman Aida Cajka just days ago. After
Rama: Is a shame that Kosovo does not enjoy visa free regime Prime Minister Edi Rama was welcomed with a military ceremony at the Presidential Palace in Ljubljana by Slovenian Prime
Del në treg smartphone më i lirë në botë Kompania indiane Ringing Bells për herë të parë ka hedhë në treg telefonat më të lirë në botë. Smartfoni “Freedom 251”,
Anjeza Shabani asks the court to be set free The administrator of "Diren" kindergarten, Anjeza Shabani imprisoned for brutally beating up a 3-year-old kid has asked
Anulohen zgjedhjet presidenciale në Austri Në Austri gjykata Supreme ka anuluar zgjedhjet presidenciale, të cilat i humbi kandidati i ekstremit të djathtë nga “Fre
No visa free regime for Kosovo before December European Union institutions, the Council and the European Parliament will not decide on visa liberalization for citizens
Basha says justice should not be controlled by politics After the meeting of the DP's Parliamentary Group, Lulzim Basha reiterated once again the need for a justice system free
Congratulations! Visa-free regime for Kosovo Good days for Kosovo and all Albanians. Just one day after the new Balkan country became part of UEFA, today Minister fo
Freedom House: Shqipëria e parafundit në rajon për lirinë e shtypit Organizata Freedom House, me seli në Shtetet e Bashkuara, ne vlerësimin e saj më të fundit e ka renditur Shqipërinë dhe
Si të bllokoni thirrjet nga numrat privat (VIDEO) Nëse ju kanë bezdisur thirrjet private, tashmë ka ardhur koha që ju të mësoni se si t'i bllokoni këto thirrje. Ajo që