999 rezultate për

frederik

Frederik Ndoci nuk beson pandeminë e COVID-19: Skenografi! (FOTO LAJM) Nuk janë të paktë njerëzit që edhe sot nuk besojnë se COVID-19 është i vërtetë. Një ndër ta është edhe këngëtari i nj
Po i ecën ters! Kryeministrja daneze shtyn dasmën për të tretën herë! Kryeministrja e Danimarkës, Mette Frederiksen, mendoi se ajo më në fund e kishte ndarë datën e dasmës, por iu desh ta sh
Ndodh në Fier: Cjapi bën qumësht! (VIDEO) Cjap që bën qumësht dhe lind keca, ndoshta ju duket e çuditshme por kjo ndodh vërtet në Fier. Prej vitesh siguron të
Vrau pengun pasi mori pagesën, kush është "Riku i Tmerrshëm" që OFL i dërgoi formularin OFL i dërgoi sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personazheve të njohur të krimit në Korçë. Mes tyre ishte
Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista! Këngëtari i mirënjohur, Frederik Ndoci, përmes një statusi në Facebook, ka sulmuar ish-kryetarin e PD Sali Berisha dhe L
Pengjet e kokainës: Si udhëtuan dy shqiptarët në Kolumbi për të ofruar garanci Trafiku i drogës ka rregulla dhe ligje të nëndheshme që nuk ndryshojnë asnjëherë pavarësisht kohës që kalon. Ashtu siç n
Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë
Frederik Ndoci rrëfen momentin "pikant": U dashurova me Cecilian gjatë puthjes, por isha i martuar Andi Bega, unë vdes për të!… Kur u bë pjesë e komedisë së famshme “Edhe kështu, edhe ashtu”, këngëtari aktor, Frederik N
Transformohet blloku i banimit “Frederik Shiroka”, në Njësinë 7 Nga rrugët me çakull e gropa pa fund, ku mungonte thuajse çdo element i zhvillimit urban, blloku i banimit “Frederik
Kompania ajrore ngatërron arkivolët, e vërteta e frikshme zbulohet nga familjarët Një kompani ajrore u detyrua të kërkonte ndjesë për ngatërresën që kishte bërë me dy arkivolë, duke çuar trupin e vdekur
Frederik Ndoci nuk përmbahet, ofendon me gjeste antishqiptarët (FOTO LAJM) Patriotizmi i këngëtarit shumë të njohur Frederik Ndoci, është bërë gjtihnjë sebep për diskutime apo debate sidomos në r
Frederik Tata ngre tonet në gjykatë: S'më gjykoni dot Ka vazhduar me tone të ashpra seanca gjyqësore e parashikuar për Frederik Tatën i akuzuar për prostitucion. 50 vjeça
Në burg si tutor, Prokuroria i kthen lokalin 3-katësh familjes Iu bllokua lokali pas arrestimit të vëllait, Prokuroria heq sekuestron. Vëllai i Frederik Tatës tregon se organi i akuzë
Gjyqtarja lë në burg tutorin e prostitutave dhe jep dorëheqjen Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg Frederik Totën, i cili akuzohet për prostitucion. Ai është arrestuar në kuadrin e
Frederik Ndoci thumbon Bujar Qamilin: Tash që kam titullin “Mjeshtër i madh” bëj foto me esmere U duk sikur vetëm pak kohë më parë ish-presidenti Bujar Nishani e lëshoi pak dorën me dhënien e titullit “Mjeshtër i M
Katër prostitutat dhe 2 tutorët nga Shkodra, sot në gjyq për masën e sigurisë Të arrestuarit e operacionit “Balerina” në Shkodër kanë dalë paraditen e sotme para gjykatës. Dy tutorët, Rinard (Frede
E akuzoi se dërgoi policinë, Voltana Ademi i përgjigjet Frederik Ndocit Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka reaguar sot pas deklaratave të këngëtarit Frederik Ndoci, i cili e aku
Dalin pamjet, si ndërhyri policia në lokalin që këndonte Frederik Ndoci Frederik Ndoci ka reaguar ashpër në rrjetet sociale pasi policia i ka ndërhyrë dhe ndaluar koncertin në një nga lokalet
Rama mbylli lokalin ku po këndonte Frederik Ndoci? Këngëtari: E ka bërë opozita (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se teksa po këndonte këngëtari i shquar shkodran Frederik Ndoc
U mund nga Milani, ja nota që mori Frederik Veseli Frederik Veseli mbrëmë ishte titullar në humbjen që Empoli pësoi ndaj Milanit në shifrat 1-4. Mbrojtësi shqiptar luajti