999 rezultate për

frankfurt

Lazio e Berishës mposhtet në shtëpi ndaj Frankfurtit Lazio e Valon Berisha, Strakosha dhe Riza Durmishi ka luajtur sonte një ndeshje për statistika me Eintracht Frankfurtin,
Tifozët e Eintracht Frankfurtit pushtojnë Romën Eintracht Frakfurt do të luajë të enjtën në stadiumin Olimpico ndaj Lazios , në ndeshjen e fundit të Europa League. N
Autogoli qesharak i Luiz Gustavos ndaj Frankfurtit (VIDEO) Marseille u mposhtë rëndë 4-0 në transfertë ndaj Eintracht Frankfurt në ndeshjen e parafudit të grupeve në Europa Leagu
Gjermanët në alarm: Në Romë në pret “ferri’ Në datën 13 dhjetor në Romë do të luhet ndeshja e fundit për grupet e Europa League mes Lazios dhe Eintracht Frankfurt.
Nga shkurti në Frankfurt ndalohen automjetet e vjetra diesel Gjykata Administrative në Gjermani gjykoi se është e nevojshme që nga muaji shkurt i vitit të ardhshëm të ndalohet qarku
Bayerni i hakmerret Frankfurtit dhe fiton Superkupën e Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka fituar Superkupën e Gjermanisë kundër Eintracht Frankufrt me shifrat e e thella 0-5 në "Commerzbank-Are
Bayern Munich nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Frankfurtit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë kundër Eintracht Frankfurtit. Ai që ka shënuar është përsëri Robert Lewa
Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Frankfurtit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Eintracht Frankfurt në "Commerzbank-Arena". Të dy golat i ka shënua
Panik në Frankfurt, aeroporti përfshihet nga flakët Një zjarr në pistën e aeroportit të Frankfurtit shkaktoi alarm të hënën, ndërsa njerëzit mendonin për më të keqen. Im
Fituan Kupën e Gjermanisë, por trofeu gjendet brenda në një valixhe të aeroportit (FOTO LAJM) Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në aeroportin e Berlinit ditën e diel në drekë. Në skanerët ku kalojnë valixhet ë
"Çmendet" Frankfurt-i, festojnë titullin Kampionë të Gjermanisë (VIDEO) Klubi Eintracht Frankfurt ka arritur të mboshtë në finale Bayern Munich-in me një rezultat 3-1 duke fituar për hërë të p
Eintracht Frankfurt shkruan historinë, fiton Kupën e Gjermanisë ndaj Bayernit (VIDEO) Eintracht i Frankfurtit ka mposhtur Bayern Munich në finale të Kupës së Gjermanisë me rezultatin e përgjithshëm 1-3 në "
Eintracht Frankfurt shënon përsëri golin e avantazh ndaj Bayernit (VIDEO) Eintracht Frankfurt ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Bayern Munich në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar është po
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Frankfurtit (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Eintracht Frankfurtit në "Olympiastadion". Ai që ka arritur të s
Eintracht Frankfurt shokon Bayernin (VIDEO) Eintracht Frankfurt ka kaluar në avantazh ndaj Bayern Munich në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar është sulmuesi, R
Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Frankfurt Bayern Munich është favorit i padiskutueshëm për të fituar Kupën e Gjermanisë në një ndeshje që zhvillohet sonte kundër
Bayerni mposht bindshëm Frankfurtin (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur sot Eintrachtin e Frankfurtin me shifrat e përgjithshme 4-1 në "Allianz Arena", ndeshje e vlef
Protesta kundër Ramës, shqiptari niset nga Frankfurti për të qenë sot në Tiranë (FOTO LAJM) Ditën e sotme do të nisë një tjetër protestë kundër qeverisë Edi Rama. Protesta do të nisë në orën 12:00 përpara Kryemin
Gjermanët akuzojnë Ramën se po ndihmon Vuçiçin për të ndarë Kosovën Planet e Serbisë për ndarjen e Kosovës kanë tërhequr edhe vëmendjen e gazetës gjermane, Frankfurter Rundschau. E përdits
I larguar 400 kilometra, e kthen në shtëpi policia Një qen u gjet në Zvicër, 400 kilometra larg banesës së pronarëve, që jetonin në Frankfurt, Gjermani, në përfundim të nj